Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

tonik do twarzy - jaki?

23 sty 2013 - 18:10:55

nie mam cery tłustej, ale za to ze skłonnością do wyprysków. i do tego te ślady po syfkach. kochane hormony..
szperając w sieci zaciekawiły mnie 2 - ziaja nuno antybakteryjny i clean&clear głęboko oczyszczający do cery wrażliwej. niektórzy o tym 2 piszą, że strasznie czuć alkohol, a o 1 że nic nie daje.zgłupiałam;p
miałyście może któryś z nich, polecacie czy nie? albo macie coś innego sprawdzonego?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-23 18:11 przez puudi.

tonik do twarzy - jaki?

23 sty 2013 - 18:16:41

Ten z Ziaji miałam-efekt żaden.Mi się wydaje,że tonik ma za zadanie zakwasić skórę,odświeżyć ją po uprzednim umyciu,bo miałam wiele różnych toników(cera tłusta) i żeby były jakieś widoczne efekty typu zmniejszenie przetłuszczania to nie sądzę.Przynajmniej ja nie zauważyłam.
Ale używam toników,by tę skórę przetrzeć czymś co by usunęło resztki twardej chlorowanej wody i jakby została jakaś piana na twarzy z mycia mydłem czy żelem.
Takie moje odczucie.

tonik do twarzy - jaki?

23 sty 2013 - 18:24:02

Ja używam tylko Garnier w zielonym opakowaniu z ekstraktem z winogron. Dla mnie najlepszy. Kiedyś próbowałam innych, ale jedynie na tym się nie zawiodłam.

tonik do twarzy - jaki?

23 sty 2013 - 18:28:04

nivea visage cera sucha i wrażliwa

tonik do twarzy - jaki?

29 sty 2013 - 17:49:46

Fajny jest z nowej serii
Synergena na Rossmanie

tonik do twarzy - jaki?

29 sty 2013 - 17:55:32

ten clear&clean jest fajny - faktycznie bardzo czuć od niego alkohol, ale na przetłuszczającą się skórę działa bardzo dobrze, o dziwo. ja go używam od przypadku do przypadku, fajnie matuje cerę, ściąga i odświeża. z tym, że używam go zawsze na noc, ale rano skóra nie jest przetłuszczona, nie świeci się, jest miękka. jeśli chodzi o ziaję - seria nuno jest akurat mocno nieudana, nie polecam (większość kosmetyków, jakie mam, to właśnie kosmetyki tej firmy, ale nuno to porażka).

tonik do twarzy - jaki?

29 sty 2013 - 20:17:48

A może coś z domowych sposobów? np. tonik aspirynowy? lub z zielonej herbaty, są tanie proste, a czy skuteczne to zależy od ciebie, ale chyba warto spróbować.

tonik do twarzy - jaki?

29 sty 2013 - 20:21:20

Ja używam wody różanej z fitomedu, jest świetna! W 100% natura, bardzo polecam!

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

tonik do twarzy - jaki?

29 sty 2013 - 20:21:47

poszukaj w sklepie zielarskim toniku pichtowego - nie wysusza cery, bo w twoim przypadku nie wolo, ładnie wygladza i łagodzi stan zapalny, jeśli chodzi o wypryski.

zweryfikowana
Posty: 1.737
Ostrzeżenia: 1/5

tonik do twarzy - jaki?

29 sty 2013 - 20:25:03

Ja używam Garniera do cery trądzikowej :) dla mnie najlepszy.
I również moje zdanie na temat toników jest takie, że ich zadaniem jest przywrócenie odpowiedniego pH skóry po używaniu mleczka do demakijażu, twardej wody i żelu :)
Walka z niedoskonałościami skóry to rola kremów :)

tonik do twarzy - jaki?

29 sty 2013 - 20:25:06

ja używam żelu do twarzy z aloesem z serii pure nature z oriflame, w połączeniu z kremem i korektorem - cudo. A przy promocjach można kupić w śmiesznej cenie. Dodatkowo są baaardzo wydajne.
Nie potrzebuję już żadnego płynu do demakijażu/tonika - żel jest wielozadaniowy u mnie.

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

tonik do twarzy - jaki?

18 mar 2013 - 10:24:05

Tonik witaminowy do twarzy HB - do cery suchej i wrażliwej. Naturalny skład - m.in. aloes i biała herbata. Orzeźwia skórę, sprawia, że wygląda ona znacznie korzystniej, jak również ją chroni. Nie zawiera alkoholu, ani żadnych środków konserwujących.


tonik do twarzy - jaki?

19 mar 2013 - 10:51:07

Z tego co widzę to cerę masz zwyczajnie mieszaną. Pytanie jest proste jaki efekt chcesz osiągnąć? Czy podrażniają Cię toniki z alkoholem?
Najpierw to należałoby użyć żelu a potem dla poprawienia i nawilżenia jakiś tonik. Wypryski same nie znikną może fajnie jest użyć czasem peelingu?
Ja ostatnio kupiłam Kolastynę Refresh i jestem zadowolona, ale oczywiście wszystko zależy od indywidualnych zapotrzebowań. Każdy inaczej reaguje na poszczególne produkty.

tonik do twarzy - jaki?

19 mar 2013 - 10:59:19

Na mnie te toniki i zele dzialaja uczulajaco tak jak woda z kranu,po ktorej zaraz mnie obsypuje,dlatego ja tylko husteczki nawilzane i tyle

tonik do twarzy - jaki?

07 kwi 2013 - 20:16:04

zdecydowanie polecam wode rozaną uzywałam bułgarskiej firmy.
Bardzo dobry jest tez tonic z algami bułgarskiej firmy rubella nie wiem czy jest w sprzedazy internetowej ja zakupiłam w sklepie stacjonarnym.
Pory zwęzone,cera staje się gładziudka.Polecam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krem na zmarszczki wokół oczu