Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Hm, czy ktoraś z Was używała już Białej Perły nowej formuły wybielania zebów? :)

SYSTEM WYBIELAJĄCY 10 DNI to nowa propozycja z serii biała perła® znanej ze specjalistycznych produktów do wybielania zębów w warunkach domowych. Jest to pierwszy na rynku polskim preparat oparty o 3-fazową enzymatyczną formułę wybielającą.
SYSTEM oferuje krótką, kompleksową i skuteczną kurację oraz bardzo wygodną formę stosowania.

Krótki czas kuracji – tylko 10 dni
— Krótki czas aplikacji – tylko 10 minut
— Wysoka efektywność – 5 stopni wybielenia

Pierwsza faza to dokładne umycie zębów szczoteczką przy pomocy żelu inicjującego (tuba nr1). Mycie powinno trwać 2 minuty.
Druga faza to nałożenie pędzelkiem żelu aktywującego (pojemnik nr 2) na zęby.
— Trzecia faza to założenie uformowanych aplikatorów z żelem wybielającym (tuba nr 3) na zęby. Aplikacja powinna trwać przez 5-10 minut.


Proszę o pomoc bo chciałabym zakupić ale nie wiem czy da radę na moje żółte zęby :| :D



ja sobie zamowilam 2 dni temu ;) czekam az przyjdzie ;p;p podobno duze efekty sa :)

zweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

a może znalazłaś jakieś forym dotyczące właśnie tej NOWEJ wersji?
ja to w sumie się obawiam,bo ta normalna biała perła chociaż wychwalana, mi nie pomogła wiec nie wiem co mam myślec o tej :(

chetnie poczytam opinie:) planuje kupic:)

niezweryfikowana
Posty: 1.221
Ostrzeżenia: 2/5

Ja tak się zbieram od jakiegoś czasu, żeby kupić tę "wychwalaną przez wszystkich" Białą Perłę, ale jakoś nie mogę się zebrać :D

Hm, nowa formuła? Piszcie coś, dziewczyny :)
Może w końcu się zdecyduję.

nie mialam ale chetnie dowiem się opini innych

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

kupiłam paste i duzych rezultatów nie dała, mimo ze mam jasne zęby i na prawde wydaje mi sie ze mało im brakuje do snieznej bieli

w przyszłym miesiącu bede próbowała jeszcze zelem

Chętnie dowiem się czegoś więcej, bo 2 lata temu używałam Białej Perły (starej wersji) i byłam zadowolona z efektów, które w sumie utrzymują się do dziś (w mniejszym stopniu, ale są). Niestety nie mam czasu i cierpliwości do tak długiej kuracji więc ta nowa, krótsza opcja mnie zainteresowała.

Jednak to nowość więc obawiam się, że przez niewielu jeszcze wypróbowana.

zweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

No dlatego chciałabym zasięgnąć opinii tych,którzy już ją wypróbowali bo widzę że na allegro sporo osób ją kupuje :)
i jaaaak?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-07 20:01 przez modnie-stylowo.

Ja dostalam ten zestaw pod choinkę ake jeszcze nie zebrałam się do testowania;)

ja uzywalam jej 2 lata temu i od czasu do czasu poprawiam efert
jest cudowna zabki biale błyszczace polecam goraco!!!!
WARTO!!!!

dziewczyny a czy kontaktowalyscie sie z dentysta w tej sprawie? ja jakos boje sie wybielac w domu a bardzo bym chciala jednak obiawiam sie czy to zębom nie zaszkodzi

używam i polecam;-)

efekty są powalajace.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Twoja kosmetyczka .