Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny doradźcie mi bo już od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem bazy pod podkład ale nie wiem wciąż czy to jest dobry pomysł,jak będzie wyglądała twarz i czy w ogóle ją wygładzi i sprawi że makijaż będzie się trzymał dłużej czy nie??

Wszystko zależy jaka to ma być baza...Najlepiej poszukaj na KWC i znajdź taką która tobie najbardziej podpasuje !

zweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 1/5

a jaką byś polecała?
myślałam nad silikonową ale boje się że będzie zatykała pory albo zwijała się



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-16 10:47 przez magda000222.

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

a ja miałam sylikonową i tyle zaskórników po tym że mogłam w milionach liczyć ( użyłam około 3-4 razy)

Ja używam silikonowej z Lirene (w szarym plastikowym opakowaniu z pompką) i bardzo sobie ją chwalę.

zweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 1/5

dlatego boję się zaryzykować bo wydam pieniądze a okaże się że drugie tyle wydam potem na leczenie twarzy

baza pod makijaż jak najbardziej , ale nie do stosowania codziennie a na większe wyjścia

polecam bazę Smashbox - jest kilka do wyboru , mają różne kolory

Ja już mam kilka lat ( i nie mogę jej skończyć) Bazę Dax Cashmere - Baza wygładzająca, 3D silicone ( sprawdź KWC na wizażu) i mogę polecić z czystym sumieniem. Naprawdę wygładza, twarz po jej nałożeniu jest jakby z jedwabiu.
Łatwiej rozprowadza się podkład, ale nie zauważyłam przedłużenia trwałości po jej użyciu.
Ma fajne ekskluzywne opakowanie, jest bardzo wydajna.

Obecnie używam Fluidu Max Factor 3 in 1 w którym podobno zawarta jest też baza pod makijaż. I efekt jest naprawdę dobry.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-16 10:58 przez Kotecek1104.

zweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 1/5

a co sądzicie o bazie z eveline albo soreya

Cytat
magda000222
a co sądzicie o bazie z eveline albo soreya
o nie.... już lepiej kupić bazę z daxa.

zweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 1/5

czyli lepiej nie ryzykowac

Cytat
magda000222
czyli lepiej nie ryzykowac
Nie przyszło mi nawet do głowy, że używanie bazy wiąże się z ryzykiem. Mam doświadczenie w używaniu baz, wybróbowałam naprawdę dużo i z czystym sumieniem tak jak pisałam polecam tę szarą z Lirene (jest tania, ok. 30zł).

Ja mam bazę Gosh'a i jak dla mnie skróa zdaje się gładsza po niej a podkład lepiej się rozprowadza, tak jakby lżej :)Ale dłuższej trwałości make up'u chyba nie zauważylam:)

zweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 1/5

a to może faktycznie spróbuje jej:)

zweryfikowana
Posty: 247
Ostrzeżenia: 1/5

ja polcam pore proffesional z benefitu, uzywalam i bardzo dobra http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=38959 moge miec na sprzedaz taniej:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Azjatycki krem bb