Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odzywka Wax !

07 gru 2012 - 13:09:33

Witam,slyszałam dużo na temat odżywek firmy Wax, że podobno dobrze wpływają na porost włosów, bardzo zależy mi na ich długości więc zasięgam po rózne produkty,przepisy i oczywiście wasze porady!
Mam zamiar kupić odżywkę WAX ale na Allegro jest ich kilka zielona,czarna,brązowa,i zółta cięzko się zdecydować.
Moje włosy są hmm poł na poł.. schodzę z kolory Rudego obecnie są ZŁOTE.. a w połowie mam naturalne. Jeżeli ktoś stosował bardzo prosiła bym o radę w wyborze, i chętnie posłucham innym metod zapuszczania włosów.
u
Próbowałam pić drożdżę,i nawet przywykłam do ich zapachi u smaku,a także do codziennego stosowania, jakieś radykalnej zmiany w ich długości nie zauwazżyłam,ale w kondycji owszem choć nie wiem czy tego to zasługa ponieważ próbowałam juz wielu rzeczy. Niestety musiałam przerwać ich picie,gdyż strasznie mnie wysypywało, co się zagoiło to zaraz następne pryszcze. Nie żebym miała z tym problem bo byłam przygotowana na to bo mają one za zadanie wyrzucic wszystko co zalega pod skórą ale byly to bolące pod skórne pryszcze i nie mogłam wytrzymać.. choć myślę nad tym czy do tego wrócić.
jakieś rady ??

Pozdrawiam :*

Odzywka Wax !

07 gru 2012 - 13:27:50

Moja kumpela używa tej odżywki i jest zadowolona,też wyczytała na jakimś forum i w pełni popiera.
Ja zapuściłam włosy w półtora roku od ramion do pasa,szubko mi rosną,myślę,że to za sprawą koloru,jestem ciemną blondynką,za małolaty rozjaśniałam do platyny:),jak miałam tak 16-18lat,potem brąz i odżyły bardzo,teraz mam czarne(23 lata) i odżyły na maksa po tym paleniu:)
Mój `patent` to płukanka ze skrzypu,nafta,olejek rycynowy,ale to awaryjnie bardzo,po jakiejś ciężkiej stylizacji raz do roku,żółtka,oliwka.
Włosy rozczesuję kilka razu dziennie,tylko grzebieniem,jak są splątane,szybko się łamią,jak nie wychodzę z domu(pracuję często w domu),to noszę nawet od rana natłuszczone naftą,czy oliwką,potem zmywam,generalnie zawsze nakładam coś `tłustego` przed każdym myciem na końcówki,a po,oczywiście odżywka,no i dla mnie rewelacją od lat jest szampon Pantene,włosy mam po nim mega mega sprężyste,ale każdy reaguje inaczej,więc nie namawiam:)

Odzywka Wax !

07 gru 2012 - 14:04:51

z ta nafta i olejkiem jest troszkę zabawy i w sumie probowalam raz to nie wiem czy dobrze to zrobilam.
teraz na glowie mam zelatyne kilka lyzej wody i odzywke zeby z laminowac wlosy ale cos chyba jest nie tak poniewaz strasznie sie sciela a miala byc wodnista.. ale zobaczymy po umyciu.
a ktora odzywke wax uzywala??
mi wlosy rosna bardzo powoli

Odzywka Wax !

07 gru 2012 - 14:08:29

ja używam i widze znaczną różnice ...włosy są gładkie ,błyszczące ,nawilżone i co dla mnie najważniejsze łatwo sie rozczesują ... :) i ładnie pachną :)

Odzywka Wax !

07 gru 2012 - 14:10:15

hej Dziewczyny! ja używam odżywki WAX z aloesem (tej zielonej) i jestem bardzo zadowolona :) włosy są delikatne i miękkie w dotyku, nie plączą się a do tego szybciej rosną :) stosuję ją różnie, nie raz całą sobotę przechodzę z nią na głowie jak sprzątam :) do tego ma ładny zapach :) z tego co się orientuje to te kolory odżywek są do poszczególnych kolorów włosów - i tak - brązowa bodajże do ciemnych a zielona do jasnych :)

Odzywka Wax !

07 gru 2012 - 14:11:16

a do moich jaka byla by najbardziej odpowiednia?

Odzywka Wax !

07 gru 2012 - 14:13:20

po regularnym stosowaniu wax widac poprawe ,ale wymaga też czasu

niezweryfikowana
Posty: 478
Ostrzeżenia: 1/5

Odzywka Wax !

07 gru 2012 - 14:13:32

Cytat
mojaszafapl
ja używam i widze znaczną różnice ...włosy są gładkie ,błyszczące ,nawilżone i co dla mnie najważniejsze łatwo sie rozczesują ... :) i ładnie pachną :)

popieram, sama używam:) a na dodatek włosy się nie puszą:)
używam tej http://i.pinger.pl/pgr261/050717b100190e504ec39c25/henna-treatment-wax-odzywcza-maska-70g.jpg

Odzywka Wax !

07 gru 2012 - 14:16:01

mi strasznie wlosy wypadaja i niestety w tym mi wax nie pomogl, ale na pewno wlosy ladniej wygladaja po jej zastosowaniu :)

Odzywka Wax !

07 gru 2012 - 14:18:09

Dzisiaj spotkalam sie na all z różową :)) I co najwazniejsze w bardzo dobrej cenie :)
Czy ktoras z was miala tą różową i moze cos o nie napisac :)) BEDE WDZIECZNA

zweryfikowana
Posty: 155
Ostrzeżenia: 1/5

Odzywka Wax !

07 gru 2012 - 14:18:18

Ja używałam tej brązowej, ale mi wypadały włosy po niej:( Pół roku z tym walczyłam.

Odzywka Wax !

07 gru 2012 - 14:20:13

mi nie pomogła...

Odzywka Wax !

07 gru 2012 - 14:22:28

ważne jest również, aby odżywkę stosować regularnie :) na początku 3-4 razy w tygodniu, a kiedy już widać poprawę 1 czy 2 :) stosowanie od czasu do czasu z pewnością nie da takich dobrych efektów

Odzywka Wax !

07 gru 2012 - 14:23:20

chyba skuszę się na tą czarną,uniwersalną.. wyżej na zdjęciu

Odzywka Wax !

07 gru 2012 - 14:23:40

Cytat
eyes_blue
hej Dziewczyny! ja używam odżywki WAX z aloesem (tej zielonej) i jestem bardzo zadowolona :) włosy są delikatne i miękkie w dotyku, nie plączą się a do tego szybciej rosną :) stosuję ją różnie, nie raz całą sobotę przechodzę z nią na głowie jak sprzątam :) do tego ma ładny zapach :) z tego co się orientuje to te kolory odżywek są do poszczególnych kolorów włosów - i tak - brązowa bodajże do ciemnych a zielona do jasnych :)
Też używam teraz zielonej i jestem bardzo zadowolona. Niestety muszę Cię zmartwić ale odżywka nie wpływa na szybkość wzrostu, bo niby jak? Wpływa na ich wygląd i kondycję, ale na cebulki to żadna odżywka stosowana zewnętrznie wpływu nie ma.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Benefit podkład