Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

łyżeczka unny używał ktoś ?

05 gru 2012 - 18:04:31

Mam problemy z zaskórnikami, nic mi nie pomaga. Ostatnio kupiłam łyżeczkę unny, próbowałam, ale niestety ciężko mi to idzie. Używał ktoś jej? Może jakieś rady ? Bo w sieci jest dosyć mało informacji o niej.

łyżeczka unny używał ktoś ?

05 gru 2012 - 18:06:03

nie wiem co to jest,1wszr slysze

łyżeczka unny używał ktoś ?

05 gru 2012 - 18:10:26

co to jest wgl?

łyżeczka unny używał ktoś ?

05 gru 2012 - 18:14:19

musisz tak jakby delikatnie przycisnać i przeciągnąć po skórze;p

niezweryfikowana
Posty: 119
Ostrzeżenia: 1/5

łyżeczka unny używał ktoś ?

05 gru 2012 - 18:15:36

to kółeczko co jest dajesz "na" wągra,tak zeby ta obrączka była wokoło i leciutko przyciskasz do skóry,zaskórnik powinnien wyjść. Musisz odpowiednio przygotować skórę do "zabiegu" nie jest to łatwe, możesz zrobić masecxzkę, ciepłą parówke itp. Nie sprawnie stosowana łyżeczka może przyczynić się do uszkodzenia naskórka a nawet naczynek.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-05 18:18 przez lenaora1979.

łyżeczka unny używał ktoś ?

05 gru 2012 - 18:16:50

Cytat
blackblood
co to jest wgl?
http://www.musicpro.kqs.pl/galerie/y/y-eczka-unny-do-usuwania_1764.jpg
coś takiego na zaskórniki

łyżeczka unny używał ktoś ?

05 gru 2012 - 18:20:20

Ja bym chyba nie próbowała..

łyżeczka unny używał ktoś ?

05 gru 2012 - 18:21:43

uważaj bo możesz sobie narobić nieestetycznych śladów, rób delikatnie

zweryfikowana
Posty: 2.932
Ostrzeżenia: 1/5

łyżeczka unny używał ktoś ?

05 gru 2012 - 18:22:40

ja bym nie ryzykowała... ;x. zwłaszcza jak masz słabe naczynka.

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

łyżeczka unny używał ktoś ?

05 gru 2012 - 18:22:50

Cytat
lenaora1979
to kółeczko co jest dajesz "na" wągra,tak zeby ta obrączka była wokoło i leciutko przyciskasz do skóry,zaskórnik powinnien wyjść. Musisz odpowiednio przygotować skórę do "zabiegu" nie jest to łatwe, możesz zrobić masecxzkę, ciepłą parówke itp. Nie sprawnie stosowana łyżeczka może przyczynić się do uszkodzenia naskórka a nawet naczynek.

Poprawcie jeśli e mylę,ale spotkałam sie z tym,ze dziewczyna stosowała w podobby sposób zwyklą wsówkę do wlosów.Nie mam problemu z wągrami wiec sie nie znam.Ale o czyms takim słyszałam

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

łyżeczka unny używał ktoś ?

05 gru 2012 - 18:22:57

Musisz trochę popróbować i dojść do wprawy. Na początku też miałam problemy, ale z czasem nauczyłam się dobrze jej używać. Na początku trzeba rozpulchnić skórę np. maseczką, lub zwykłą łaźnią parową (ja używam wapozonu) :D

łyżeczka unny używał ktoś ?

05 gru 2012 - 18:32:01

Używanie łyżeczki unny na twarz jest naprawdę ryzykowne, mogą powstać głębokie blizny a potem trudno będzie je usunąć! Ja na zaskórniki mam inny, BEZPIECZNY i naprawdę SKUTECZNY sposób a mianowicie maść CEPAN. Tak wiem, to maść na blizny ale na bazie cebuli, która niesamowicie szybko radzi sobie z takimi podskórnymi krostkami. Po dwóch czasem trzech aplikacjach potrafi zdziałać cuda(przynajmniej u mnie tak jest). Najlepiej po oczyszczeniu twarzy nałożyć na zaskórnik na całą noc-do snu, powtórzyć to przez kolejne dwie, trzy noce i efekt będzie taki, że zaskórnik ''wyjdzie'' na wierch pod postacią czerwonego pryszcza, który znów potraktowany CEPANEM wysuszy się na ''miał'' ;) Naprawdę szczerze polecam Ci tą maść. Ja mam ją ciągle w swojej kosmetyczce od czasu kiedy pierwszy raz ją użyłam. Zaskórniki poznikały, czasem jak wyczuję jakiegoś pod skórą to od razu przechodzę do ataku. Uuuuwielbiam CEPANA :) :)
P.S. sorki za błedy ale spieszyłam się...

łyżeczka unny używał ktoś ?

05 gru 2012 - 18:34:15

chyba też bym się bała użyć tego na własnej skórze, tym bardziej ,że mam problem z rozszerzonymi naczynkami.

łyżeczka unny używał ktoś ?

05 gru 2012 - 18:40:22

Cytat
KingaSpa
Używanie łyżeczki unny na twarz jest naprawdę ryzykowne, mogą powstać głębokie blizny a potem trudno będzie je usunąć! Ja na zaskórniki mam inny, BEZPIECZNY i naprawdę SKUTECZNY sposób a mianowicie maść CEPAN. Tak wiem, to maść na blizny ale na bazie cebuli, która niesamowicie szybko radzi sobie z takimi podskórnymi krostkami. Po dwóch czasem trzech aplikacjach potrafi zdziałać cuda(przynajmniej u mnie tak jest). Najlepiej po oczyszczeniu twarzy nałożyć na zaskórnik na całą noc-do snu, powtórzyć to przez kolejne dwie, trzy noce i efekt będzie taki, że zaskórnik ''wyjdzie'' na wierch pod postacią czerwonego pryszcza, który znów potraktowany CEPANEM wysuszy się na ''miał'' ;) Naprawdę szczerze polecam Ci tą maść. Ja mam ją ciągle w swojej kosmetyczce od czasu kiedy pierwszy raz ją użyłam. Zaskórniki poznikały, czasem jak wyczuję jakiegoś pod skórą to od razu przechodzę do ataku. Uuuuwielbiam CEPANA :) :)
P.S. sorki za błedy ale spieszyłam się...
czy cepan jest na receptę?

łyżeczka unny używał ktoś ?

05 gru 2012 - 18:44:22

Cepan jest bez recepty, koszt okolo 20zl. Spróbójcie dziewczyny, naprawdę Wam polecam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki, które nie uczulają.