Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Reklamowane przez Joannę Krupę, co myślicie?
Próbowała ktoraś, działa?

Wiem,że na rynku jest mnóstwo kosmetyków tego typu,które jak wiadomo nie działają.


nie próbowałam i nie zamierzam próbować ...

Cytat
agutka188
nie próbowałam i nie zamierzam próbować ...

Ta jasne,uważaj,bo Ci jakiś krem powiększy i podniesie biust..

Cytat
agutka188
nie próbowałam i nie zamierzam próbować ...

nie ma zadnych specyfikow ktore powiekszaja biust (pomijajac operacje i zastrzyki z kwasu hialuronowego). co najwyzej takie kosmetyki moga poprawic stan twoich piersi np ich jedrność, no i jak ci wisza to moze cos sie podniosa ciut. ale rownie dobrze mozesz sobie kupic kosmetyki z eveline rozowa tubka i to samo bedzie. ten sam efekt co takie kosmetyki albo i lepszy mozna przez cwiczenia osiagnac
p.s. sprawdz na wizazu moze jakies dziewczyny juz stosowaly

Cytat
agutka188
nie próbowałam i nie zamierzam próbować ...

Cytat
agutka188
nie próbowałam i nie zamierzam próbować ...
ja tez, mimo ze mam male ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-26 11:54 przez martynek1990.

Szkoda hajsu..żaden krem nie podniesie ani nie wypełni persi, żeby były "push up" - wiem, bo moja mama jest dermatologiem i lekarzem medycyny estetycznej. Te kremy mają w sobie substancje, które poszerzają naczynia krwionośne, dzieki czemu piersi nabrzmiewają i wydają się jedrniejsze oraz pełniejsze, ale po krótkim czasie wracają do swojego poprzedniego wyglądu. Taki sam efekt uzyskasz angazując swojego męczyznę w codzienny intensywny masaż z uzyciem rozgrzewającego olejku oraz - sama przyjemność i koszty o wiele mniejsze. A zeby efekt był długotrwały, trzeba zainwestować w kwas hialuronowy (tylko nie w kremie do wsmarowywania, bo on nie przechodzi przez skórę) albo lifting ;) Z resztą Joanna ze swoim sztycznym biustem jest kiepską reklamą tego specyfiku ;)

Oczywiście że są sposoby bez operacji, nie gadajcie dziewczyny głupot. Wątpię że akurat taki kremik może coś dać, ale wszystko zależy od składu.

Masowanie codziennie, a szczególnie po aplikacji takich ekstraktów jak np. z kozieradki pobudzają krążenie w tym miejscu - a w związku z tym piersi się powiększają. Trzeba to robić każdego dnia i spędzić nad tym z 20-30 minut, ale efekty po miesiącu są.

Cytat
martynek1990
Cytat
agutka188
nie próbowałam i nie zamierzam próbować ...
ja tez, mimo ze mam male ;p
witaj w klubie :)

Moze jestem przewrażliwiona ale ja bym sobie w piersi żadnych specyfików nie wcierała- wole naturalny olej itp. ...wiem... wiem ze badane itp. ja tam koncernom nie ufam - tyle teraz mówi ze o guzkach rakach itp- nikt nikomu nic nie udowodni ale po co chemią się faszerować na biuście to nie wiem....

aaa też dodam ze mam małe :P
w ogóle jak można dać do reklamy kosmetyku powiększającego biust kobietę która ma je sztuczne? to moim zdaniem idiotyczne...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-26 13:31 przez ptasiek84.

zweryfikowana
Posty: 1.554
Ostrzeżenia: 1/5

Ciekawe jaki Krupa by miała push up bez sylikonów.

ćwiczenia ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia są najlepsze. Skóra się ujędrnia i piersi podnoszą. Zadne kremy nie pomogą.

A ja ponawiam pytanie czy ktoś stosował? Szukałam opinii w internecie i nic za bardzo w tym temacie nie mogę znaleźć. Koleżanka zaczęła pracę w Esotiq i teraz mają to na promocji i pytała czy nie chce. Nigdy nie wierzyłam w takie cuda i chyba nadal nie dowierzam. Ona mówi, że klientki przychodzą po to i chwalą sobie. Ja nie do końca jestem przekonana. Może Wy pomożecie?
naprawdę nikt nic nie wie o tym produkcie??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-12 22:28 przez villemo225.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki azjatyckie