Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 11:43:57

Clarins, Everlasting Foundation czy jakoś tak, Lancome, Estee Lauder. I nie widzę sensu przepłacać.

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 11:47:47

Cytat
sweetdreams888
M.in twarz jest naszą wizytówką, nie lepiej zaoszczędzić i kupić sobie dobry jakościowo podkład niż chodzić z tandetą na twarzy? Tanie podkłady wyglądają dobrze na cerze max 2 godz.
I tu się mylisz, ja jestem bardziej zadowolona z podkładu za 15 zł niż za 38.90 :]

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 11:50:39

Cytat
lenkovv
I tu się mylisz, ja jestem bardziej zadowolona z podkładu za 15 zł niż za 38.90 :]

za 38,90 nie kupisz dobrego jakościowo podkładu o jakim pisała sweetdreams888 - to tak gwoli ścisłości :]

Co do podkładu z biedronki, nie widziałam i nie używałam ale chętnie poczytam ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-24 11:53 przez MoniqueJulie.

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 11:52:40

MoniqueJulie tak, bo kupiłam dobry jakościowo za 15 ;]

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 11:54:03

Cytat
lenkovv
MoniqueJulie tak, bo kupiłam dobry jakościowo za 15 ;]

oczywiście - jakość polecana przez profesjonalistów -.-

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 11:55:02

Taki np lancome teint idole ultra za bagatela 160zł/30ml wcale fajnego składu nie ma ;p mało tego- od ingrid mineral coś tam (6-9zł) różni się tylko posiadaniem kilku półproduktów więcej ;p to tak odnośnie lepszych i gorszych podkładów ;p

i dla porównania

Sklad: Aqua/Water, Cyclohexasiloxane, Nylon-12, Isododecane, Alcohol Denat., Cyclopentasiloxane, PEG-10 Dimethicone, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, PEG-20, DHI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Linalool, Geraniol, Titanium Dioxide, Glycerin, Eugenol, Silica, Coumarin, Alumina, Aluminium Hydroxide, Magnesium Sulfate, Disodium Stearoyl Glutamate, Citronellol, Disteardimonium Hectorite, Polyglyceryl-4 Isostearate, Acrylates Copolymer, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Hexyl Cinammal, Methylparaben, Phenoxyethanol, Butylparaben, Tocopherol
May contain: CI 77492, CI 77491/Iron Oxides, CI 77891/Titanium Dioxide


Skład: Water, Cyclopentasiloxane , Polyglyceryl-4 Isostearate , Cetyl PEG PPG-10 1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Isohexadecane, Hydrogenated Polydecene, Isocetyl Stearoyl Stearate, Glycerin, Dimethicone, Ozokerite, Magnesium Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Methylpraben, Butylpraben, Ethylpraben, Propylpraben, Isobutylpraben, Tocopheryl Acetate, Polyisobuterne, Triethoxycaprylylsilane, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, +/- Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499 (20.09.2011)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-24 11:56 przez rikarika.

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 11:55:33

Cytat
Obsession
Cytat
pauli05
ja używam z tej firmy Be Beauty żelu micelarnego i jest super
ktos porównywał składy żeli i wyszło na to, że ma skład jak jakieś droższe firmy
no ten żel jest produkowany przez Tołpę, można to sprawdzić, jest taka strona gdzie wpisujesz kod podany na każdym produkcie i pokazuje przez jaką firmę został wyprodukowany.

Napisz prosze jaka to strona

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 11:57:54

rikarika to oczywiste że zawsze w tych droższych jak i tych tańszych rzeczach są produkty lepsze i gorsze jakościowo ;)

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 11:58:18

tołpa ma dobre produkty

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 11:59:52

Cytat
MoniqueJulie
rikarika to oczywiste że zawsze w tych droższych jak i tych tańszych rzeczach są produkty lepsze i gorsze jakościowo ;)

Robię sobie sama puder mineralny. Skład jest identyczny, jak w jednym renomowanej marki, który był dla mnie super. Za 40 gram wychodzi mi ok 30 zł, co oznacza, że płaciłam ponad 80zł za samą markę ;]
Chcesz dalej dyskutować o jakości? ;p
Robię sobie sama płyny micelarne i kremy. Są świetne i co najmniej kilka razy tańsze od tych, które mają podobny/identyczny skład.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-24 12:01 przez rikarika.

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 12:01:33

nawet nie wiedziałam że jest taki w biedronce kupię na wypróbowanie chyba :)
ja używam rimel match perfection

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 12:03:19

No, ale jeśli dla Ciebie denaturat jest lepszym półproduktem- milknę ;p

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 12:05:12

Cytat
rikarika
Cytat
MoniqueJulie
rikarika to oczywiste że zawsze w tych droższych jak i tych tańszych rzeczach są produkty lepsze i gorsze jakościowo ;)

Robię sobie sama puder mineralny. Skład jest identyczny, jak w jednym renomowanej marki, który był dla mnie super. Za 40 gram wychodzi mi ok 30 zł, co oznacza, że płaciłam ponad 80zł za samą markę ;]
Chcesz dalej dyskutować o jakości? ;p
Robię sobie sama płyny micelarne i kremy. Są świetne i co najmniej kilka razy tańsze od tych, które mają podobny/identyczny skład.

możesz powiedziec, jak sama robisz ten puder?

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 12:05:56

Cytat
MoniqueJulie
Cytat
lenkovv
I tu się mylisz, ja jestem bardziej zadowolona z podkładu za 15 zł niż za 38.90 :]

za 38,90 nie kupisz dobrego jakościowo podkładu o jakim pisała sweetdreams888 - to tak gwoli ścisłości :]

Co do podkładu z biedronki, nie widziałam i nie używałam ale chętnie poczytam ;)

Nie używam podkładów ani za 15 zł.ani za 38.90 zł. ;) Mam kilka faworytów z górnej półki i tylko ich używam. Jak byłam nastolatką to też używałam tych tańszych i z żadnego nie byłam zadowolona.

Be beauty podkład z biedronki

24 paź 2012 - 12:06:55

Cytat
rikarika
Cytat
MoniqueJulie
rikarika to oczywiste że zawsze w tych droższych jak i tych tańszych rzeczach są produkty lepsze i gorsze jakościowo ;)

Robię sobie sama puder mineralny. Skład jest identyczny, jak w jednym renomowanej marki, który był dla mnie super. Za 40 gram wychodzi mi ok 30 zł, co oznacza, że płaciłam ponad 80zł za samą markę ;]
Chcesz dalej dyskutować o jakości? ;p
Robię sobie sama płyny micelarne i kremy. Są świetne i co najmniej kilka razy tańsze od tych, które mają podobny/identyczny skład.

A co mają produkty robione samemu do mojej wypowiedzi? Bo nie bardzo rozumiem. Nie zamierzam z Tobą dyskutować nt jakości Twoich wyrobów tylko wypowiedziałam się według własnego doświadczenia że zarówno w tych droższych markowych produktach jak i tych tańszych bez markowych znajdziemy dobre i złe jakościowo rzeczy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-24 12:08 przez MoniqueJulie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

LOREAL true match- podklad