Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Miałam, a właściwie mam gdzieś nadal w szafce Garnier i absolutnie nie polecam. Był jak dla mnie za tłusty i pomimo użycia pudru twarz po jakimś czasie zaczynała się lepić i świecić. Koleżanka miała to samo. Po kilku użyciach podziękowałam:)

A skin79 w jakiej jest cenie ?
Jest dostępny w Rossmannie ?

ja miałam :
skin79 hot pink- bardzo fajny
missha perfect cover - bardzo fajny
skin 79 oriental- troche jasny i w sumie jesien zima go uzywam- i jest bardzo fajny
teraz kupilam Yves rosher i tez jest calkiem ok ale to nei to samo co azjatyckie...
ogólnie te moge polecic ..nic mi po nich nie wyskakiwalo...
garniera w ogole nie uzywam wiec nie wiem i tych drogeryjnych tez nie bardzo

Nakręciłam filmik który pokazuje różnicę między prawdziwym kremem BB a tymi wszytskimi podróbkami ;)




Cytat
ptasiek84
ja miałam :
skin79 hot pink- bardzo fajny
missha perfect cover - bardzo fajny
skin 79 oriental- troche jasny i w sumie jesien zima go uzywam- i jest bardzo fajny
teraz kupilam Yves rosher i tez jest calkiem ok ale to nei to samo co azjatyckie...
ogólnie te moge polecic ..nic mi po nich nie wyskakiwalo...
garniera w ogole nie uzywam wiec nie wiem i tych drogeryjnych tez nie bardzo

U mnie perfect cover misshy w ogóle sie nie sprawdził ;/ nie krył...
paniwernic,
to video jest bez sensu ;p tytuł wskazuje na pomoc w odróżnieniu oryginału, od podróbki, a omawiasz dwa zupełnie inne produkty...
A skin79 hot pink, to nie jedyny 'oryginalny' krem bb ;p
Cytat
klaudiii_6
A skin79 w jakiej jest cenie ?
Jest dostępny w Rossmannie ?

Tylko ebay i ewentualnie dużo droższe na alle ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-09 20:22 przez rikarika.

Cytat
rikarika
Prawdziwe kremy BB, to te azjatyckie. Miałam maybelline i nie dorasta do pięt skin79 ;p

Nie twierdzę, że nie masz racji, jednak z tego co się orientuję, różnica w cenie jest zasadnicza...
Jeżeli ktoś nie chce wydać tyle kasy, a wystarczy mu pewien środek zastępczy to polecam maybelline ;)

zadnego z tych nie mialam ale skusilam sie na krem BB z loreala, nawet nieżle kryje ma odcień fajny jednak nie można przesadzić z ilościa :)

Cytat
stepka
Cytat
rikarika
Prawdziwe kremy BB, to te azjatyckie. Miałam maybelline i nie dorasta do pięt skin79 ;p

Nie twierdzę, że nie masz racji, jednak z tego co się orientuję, różnica w cenie jest zasadnicza...
Jeżeli ktoś nie chce wydać tyle kasy, a wystarczy mu pewien środek zastępczy to polecam maybelline ;)

Krem bb Holiki zamawiam na ebayu z wysyłką za 19 zł, a skin79 za 38 ;p to nie są kolosalne kwoty ;)

Cytat
rikarika
Cytat
ptasiek84
ja miałam :
skin79 hot pink- bardzo fajny
missha perfect cover - bardzo fajny
skin 79 oriental- troche jasny i w sumie jesien zima go uzywam- i jest bardzo fajny
teraz kupilam Yves rosher i tez jest calkiem ok ale to nei to samo co azjatyckie...
ogólnie te moge polecic ..nic mi po nich nie wyskakiwalo...
garniera w ogole nie uzywam wiec nie wiem i tych drogeryjnych tez nie bardzo

U mnie perfect cover misshy w ogóle sie nie sprawdził ;/ nie krył...
paniwernic,
to video jest bez sensu ;p tytuł wskazuje na pomoc w odróżnieniu oryginału, od podróbki, a omawiasz dwa zupełnie inne produkty...
A skin79 hot pink, to nie jedyny 'oryginalny' krem bb ;p
Cytat
klaudiii_6
A skin79 w jakiej jest cenie ?
Jest dostępny w Rossmannie ?

Tylko ebay i ewentualnie dużo droższe na alle ;p
ciezko mi cos powiedziec o kryciu bo nie mam poważnych problemów z cera-raczej chodzi mi o wyrównanie kolorytu a w tym sie misshka sprawdziła u mnie
Cytat
rikarika
Cytat
stepka
Cytat
rikarika
Prawdziwe kremy BB, to te azjatyckie. Miałam maybelline i nie dorasta do pięt skin79 ;p

Nie twierdzę, że nie masz racji, jednak z tego co się orientuję, różnica w cenie jest zasadnicza...
Jeżeli ktoś nie chce wydać tyle kasy, a wystarczy mu pewien środek zastępczy to polecam maybelline ;)

Krem bb Holiki zamawiam na ebayu z wysyłką za 19 zł, a skin79 za 38 ;p to nie są kolosalne kwoty ;)
to chyba jakies malutkie?
ja kuppowałam w słoiczku oriental skin 79 to chyba cos kolo 100 zł kosztował



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-09 20:27 przez ptasiek84.

Cytat
rikarika

Krem bb Holiki zamawiam na ebayu z wysyłką za 19 zł, a skin79 za 38 ;p to nie są kolosalne kwoty ;)

A za jaką pojemność? Bo tak jak rzuciłam okiem na allegro, to ceny za 40g wahają się w granicach 70 zł...
Ale jeśli się mylę, to sama chętnie wypróbuję skin79 :)

Cytat
stepka
Cytat
rikarika

Krem bb Holiki zamawiam na ebayu z wysyłką za 19 zł, a skin79 za 38 ;p to nie są kolosalne kwoty ;)

A za jaką pojemność? Bo tak jak rzuciłam okiem na allegro, to ceny za 40g wahają się w granicach 70 zł...
Ale jeśli się mylę, to sama chętnie wypróbuję skin79 :)

40 gram ;)
skin79
Holikę też mam od tej użytkowniczki ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-09 20:30 przez rikarika.

Ja mam GARNIER- cera tlusta i mieszana nowa wersja BB

za kazdym razem jak go stosowałam wychdziło mi cos na twarzy!
probowałam go 3 razy juz wiecej nie zaryzykuje:)
ogolnie czułam sie ciezko na twarzy ;/

niezweryfikowana
Posty: 162
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
rikarika
1, 2 i 3 to nie kremy BB a jakieś pseudo BB

Skin79 Hot Pink jest świetny ;) Orange Vital też- ale dużo jaśniejszy. Złotego nie miałam ;p
Holika Holika ma całkiem przyzwoite kremy BB.

Powiedz mi czy rozni sie pomaranczowy od rozowego?:)?

Cytat
rikarika
40 gram ;)
skin79
Holikę też mam od tej użytkowniczki ;p

O jak miło :) Długo czekałaś na wysyłkę? Efekt naprawdę jest tak dobry, jak na załączonych zdjęciach? :)

Wysyłki idą różnie ;/ raz miałam już po tygodniu, raz po dwóch... teraz czekam już tydzień i jeszcze nie przyszedł.
Efekt jest według mnie świetny- choć może to kwestia skóry. U mnie super wyrównuje koloryt i zakrywa przebarwienia, krostki itp.
Zdjęcia są oczywiście nieco przesadzone ;p ale efekt jest fajny :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podkład