Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
kaska__1990
Miałam zamiar wypróbować szampon Babydream, ale zapach strasznie mi się nie podoba:P Może jeszcze kiedyś się na niego zdecyduję. Póki co używam szamponów BioWax z firmy L'biotica, kupuję w aptekach DOZ za ok. 20zł. Szczególnie lubię ten z proteinami mlecznymi, pachnie mi takim budyniem śmietankowym :D Poza tym z naturalnych kosmetyków, zamiast kremów na noc polecam olejki np. marchewkowy Diaderma, lub z Profarmu midgałowy, arganowy i inne.

Też używam tego szamponu z proteinmi mlecznymi:) Na początku byłam bardzo zadowolona, był to mój szampon nr 1 :D SLS nie ma, ale niestety jest z jedwabiem, który także niekorzystnie wpływa na włosy. Zastanawiam się teraz nad jego zmianą, ale nie wiem, który szampon byłby najlepszy i zarówno bez SLS jak i jedwabiu w składzie.

Ja też polecam szampony Alterra z Rossmana :) Myślałam,że za tak niską cenę to będzie jakiś badziew, ale jestem z nich naprawdę zadowolona, próbowałam już prawie wszystkich rodzajów

A ja używam tego szamponu : Love2MIX Organic organiczny szampon - krem do zniszczonych włosów - proteiny pszenicy i żółtko jajka

jestem z niego bardzo zadowalona, włosy są miękkie i lśniące.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-15 18:28 przez daguska23.

niezweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 1/5

Equilibra

płyn do higieny intymnej z ziaji naturalny oliwkowy z kwasem mlekowym
-
JAK DLA MNIE BOMBA !

Ja tez polecam szampony alterra jak i odżywkę Isana z olejkiem babasau(jakoś tak). :)

też używam szamponu z alterry :)
są świetne :) pięknie pachną :)

maski i olejki też polecam :)

Zachęcona wypowiedziami dziewczyn w tym wątku kupiłam zestaw szampon + odzywka z Alterry i już po 3 użyciach mogę stwierdzić, że taki zestawik świetnie działa na moje włosy ;) Ostatnio postanowiłam rzucić prostownicę i zapuścić włosy, a takie produkty bardzo pomagają. Słyszałam jeszcze, że szampon Radical też jest świetny, mam zamiar wypróbować niedługo :)

W głowach sie poprzewracało od tej mody na parabeny/silikony i wszystkie inne super eko SLS-y.

zweryfikowana
Posty: 143
Ostrzeżenia: 2/5

Balsam brązujący z kolastyny :)

zweryfikowana
Posty: 866
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
paulusia_anusia
W głowach sie poprzewracało od tej mody na parabeny/silikony i wszystkie inne super eko SLS-y.

ale o co ci chodzi o to ze ktos chce dbac o siebie zdrowo,nie fundowac np swoim wlosowm mega suszy przez SLS-y?? wypowiedz ztyłka

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Np. te kosmetyki są bez parabenów i działają. Ale jednocześnie znalezienie marek kosmetycznych, które faktycznie dają jakość, skład w niskiej cenie, to ciężki temat - producenci nas oszukują. Same się wczytujcie w etykiety. Naprawdę da radę znaleźć dobre kosmetyki, tylko trzeba poświęcić nieco czasu na szukanie...

przede wszystkim linia kosmetyków z białego jelenia ,kremy do twarzy tołpa

tez uzywam kosmetyki biały jelen, do twarzy i do włosów.. ale nie jestes swiadoma czy szampony biały jelen sa bez sls... kremy tołpa tez miałam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

revlon - zaufany sprzedawca