Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Szampony Hristina - Super składy, ale też Babcia Agafia czy Biały Jeleń :) Chociaż te dwa ostatnie troszkę pozmieniały składy ostatnio i nie zawsze są takie naturalne :)

yves rocher. dla mnie są super zarówno szmpony jak i odżywki i cenę też mają bardzo rozsądną. a do zamówień zawsze dodają jakis fajny prezencik. polecam. zero chemii. w 99 % naturalne kosmetyki

Cytat
naranjaa
Cytat
kaska__1990
Miałam zamiar wypróbować szampon Babydream, ale zapach strasznie mi się nie podoba:P Może jeszcze kiedyś się na niego zdecyduję. Póki co używam szamponów BioWax z firmy L'biotica, kupuję w aptekach DOZ za ok. 20zł. Szczególnie lubię ten z proteinami mlecznymi, pachnie mi takim budyniem śmietankowym :D Poza tym z naturalnych kosmetyków, zamiast kremów na noc polecam olejki np. marchewkowy Diaderma, lub z Profarmu midgałowy, arganowy i inne.

Też używam tego szamponu z proteinmi mlecznymi:) Na początku byłam bardzo zadowolona, był to mój szampon nr 1 :D SLS nie ma, ale niestety jest z jedwabiem, który także niekorzystnie wpływa na włosy. Zastanawiam się teraz nad jego zmianą, ale nie wiem, który szampon byłby najlepszy i zarówno bez SLS jak i jedwabiu w składzie.

To może szampon Biovax z naturalnymi olejami (biało-brązowe opakowanie)?

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

Skóra zdecydowanie jest lepsza jak się naturalnych kosmetyków używa :) ja teraz jeszcze znalazłam taki fajny krem nawilżający z algami morskimi, ja go zamawiam ze strony producenta - <moderacja-spam> Bardzo fajnie nawilża :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-17 13:50 przez moderator.

Babydream sa fajne i tanie do tego prawie bezzapachowe, nie podrażniają skory i sa bardzo wydajne ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Peeling do twarzy