Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->
zweryfikowana
Posty: 280
Ostrzeżenia: 1/5

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

02 cze 2012 - 18:04:08


Witam dziewczyny co poleciacie do depilacji bo te jednorazówki mnie męczą co drugi dzien golic nogi;/ mam depilator ale nie uzywam za duzy ból;/ plasty krem co polecacie?

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

04 cze 2012 - 18:24:01

Ja używam droższych, męskich maszynek, dokładniej ucinają, ale też góra 2-3 dni. Choć jakoś idzie przeżyć. ;) Nad depilatorem prawie się popłakałam więc stoi samotnie na półce.

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

04 cze 2012 - 18:25:34

ja to tez tylko meskich uzywam :P

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

04 cze 2012 - 18:28:48

wosk albo laser

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

04 cze 2012 - 18:29:17

Ja też używam tych męskich , lepiej golą .

Ja największy problem mam z pachami . ;/
Jak je idealnie wydepilować ? Mam ciemne włoski i gdy je gole to niby skóra gładka jak pupa niemowlaka ale jest tak jakby ciemny ślad , jej no nie wiem jak wam to wytłumaczyć . mimo ze są wydepilowane to wydaje się jakby już lekko odrosły . Heh mam nadzieje ze wie ktoś o co mi chodzi . Macie jakieś rady na to ?

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

04 cze 2012 - 18:30:48

Ja mam o tyle gorzej, że mam jasną karnację i nawet jak nogi sa super gładkie to widać mi ciemne kropki (od włosów). Teraz trochę się bawię z samoopalaczem to mniej widać, ale on też ma minusy.. ;)
to tak a propo problemu roksaa. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-04 18:31 przez kamokanikaka.

zweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

04 cze 2012 - 18:33:59

ja wytrzymałam depilacje woskiem u kosmetyczki.. ale dawaj co tydzień (nawet nie) 70zł za depilacje.. kremami robiłam.. kiepska sprawa.. jedne chwyta inne nie.. depilacja depilatorem.. robiłam nogii i okolice bikini jakieś 12h.. poważnie.. fajnie było.. robiłabym dalej jakby 3/4 włosów mi nie wrastało w skórę po tym... wróciłam do golarek.. zastanawiam się nad laserem.. wie ktoś jak to wygląda?? czym się to je?? ile kosztuje?? i na jak długo są efekty??

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

04 cze 2012 - 18:37:57

kamokanikaka - i nie masz plam po samoopalaczu ?
Na pachy to chyba kiepski pomysł ;p

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

04 cze 2012 - 18:38:38

Krem? Plastry? Nieeeee...
Ja tam golę maszynkami i nie narzekam ; p

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

05 cze 2012 - 19:04:32

A może znacie jakieś fajne i sprawdzone plastry do bikini?

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

09 cze 2012 - 19:13:06

Też mam ten problem.
Co 2-3 dzień golenie się maszynkami robi się uciążliwe,a i tak widać (takie czarne małe kropeczki)Obiecałam sobie,że wezmę depilator ale na samom myśl przechodzą mnie dreszcze. :/
Jakieś skuteczne rady ?? :p

zweryfikowana
Posty: 1.013
Ostrzeżenia: 6/5

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

09 cze 2012 - 19:21:38

narzekacie że maszynką co 2-3 dni musicie golić? Ja wam powiem jakie moje włoski są "fajne", nie ważne czy użyję maszynki, wosku, depilatora, kremu czy nawet czasem jak zostaną mi jakieś pojedyncze to pensetą wyrwę i co ? ZA KAŻDYM RAZEM na drugi dzień odrastają... Ale żeby się chociaż ich mniej albo jaśniejsze robiły... Gdzie tam! Do tego robią mi się straszne krostki i to też nie ważne w jaki sposób wydepiluję nogi... ;/ Z pachami mam to samo, ale krostki się nie pojawiają;D

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

09 cze 2012 - 20:13:37

Niby tak, ale taka depilacja czy to depilator czy woska albo rwanie penseta jest cholernie uciążliwe.Ale podstawowe pytanie : Czy to w ogóle konieczne ??


ps.Jak uważacie czy zrobienie kolczyka w chrząstce u kosmetyczki to naprawde aż taki zły pomysł ?? :p

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

09 cze 2012 - 20:18:55

A ja zastanawiam sie na kupne pasty cukrowej na allegro ale nie wiem która wybrać (jaka firme bo boje sie ze te tanie sie nie sprawdzą, domowym sposobem robiła ale nie bardzo mi wychodzi bo szybko zastyga a to jednak trzeba czasu na taka depilacje a moja sie nie chce rozpuszczać pod wpływem ciepła dłoni :P ). Czytałam o tym sporo i to chyba najlepsza opcja dla mnie :) . A teraz to maszynka męska ale nie taka jednorazowa tylko kupiłam taka z wymiennymi ostrzami jest o niebo lepsza :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy!:)