Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

gorący temat

Sypialnia tapeta

39 minut temu

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->
niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 5/5

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

03 lip 2014 - 16:31:15

Ja stosowałam maszynki, ale denerwuje mnie, że po 2-3 dniach włoski odrastają. Wymieniłam więc maszynki na depilator ale to takie powolne zadawanie sobie bólu. W końcu postanowiłam wybrać się do studia depilacji woskiem http://timeforwax.pl/ i podchodziłam sceptycznie ale po zabiegu okazało się że znalazłam najlepsze rozwiązanie dla siebie. Oferują fajne balsamy po depilacji i mają całkiem sporo punktów w Warszawie, więc jeśli macie nie daleko :)

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

11 lip 2014 - 08:01:22

Cytat
bardotka90
Ja mam strasznie wrażliwą skórę na goleniach. Ostatnio jak goliłam sobie nogi maszynką (męską) tak sobie podrażniłam dziewczyny...jakiś dramat. Miałam krosty, swędziało mnie w momencie, kiedy te włosy rosły!

Tym oto sposobem przerzuciłam się na krem do depilacji Veet. Szczerze polecam:) Obyło się bez krwi, podrażnień, i co najważniejsze...mam gładką skórę na nogach :)
Cytat
Onyksowa
Ja od pewnego czasu używam kremu do depilacji z firmy Eveline z olejkiem arganowym. Skóra po nim jest rzeczywiście delikatna i mięciutka, nie zdarzyło się, by krem mnie podrażnił, mimo, że nieraz znacznie dłużej trzymałam go na nogach. Krem jest bardzo wydajny - jedna tubka wystarcza mi spokojnie na obydwie nogi. I naprawdę działa :) Włoski odrastają wolniej i są słabsze.


Ooo własnie, czekałam na tego typu komentarz. Byłam wczoraj w Rossmanie i tak stałam przed szafą z kremami do depilacji i zastanawiałam się, który wziąć. W ostateczności kupiłam ten Veet. Ale chętnie wypróbuje ten z Eveline po tej opinii :)



Veet ten pod prysznic kupiłaś czy jakiś zwykły krem? Ja się zastanawiałam aż w końcu kupiłam i powiem, jestem bardzo zadowolona. Krem nakładam jedną stroną gąbki, pod prysznicem zmywam drugą stroną razem z włoskami, szybko i bez bólu ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-11 08:01 przez ManiaABC.

zweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

11 lip 2014 - 08:40:57

Depilator-nie taki diabeł straszny:-) Ja w sezonie tzn.lato używam depilatora, fakt przyjemne to nie jest,ale skuteczne.Depiluje na raty po kawałku-tyle ile mogę wytrzymać, potem 5min przerwy i dalej.Pociesze Was tym że każda kolejna depilacja boli mniej.Efekty lepsze niz po golarce,a na wrastajace wloski pomoże piling:-)

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

14 lip 2014 - 14:57:31

Golenie przy pomocy golarki bardzo zaszkodziło mojej skórze. Zaczęło się od przesuszenia, a skończyło na reakcji alergicznej. Zdecydowałam się na depilację laserową, choć na efekty trochę trzeba poczekać, ale mam nadzieję, że się to opłaci.

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 5/5

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

20 paź 2014 - 13:59:43

Depilacja laserowa jest zdecydowanie najlepsza.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-26 22:56 przez Matylda1313.

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

20 paź 2014 - 14:18:39

Ze swojej strony polecam depilację światłem IPL. Sama byłam sceptycznie nastawiona do urządzenia wyglądającego jak suszarka do włosów. Oglądałam z mężem 3 miesiące temu Sekrety chirurgii Dr Szczyta i właśnie tam urządzenie Philips Lumea zostało pokazane. Na drugi dzień już miałam je w domu - koszt duży 1600zł. Po pierwszym zabiegu nie widziałam efektów, myślałam - pięknie, prawie 2 tyś wyrzucone w błoto. Jakie było moje zdziwienie, gdy po 2 tyg zobaczyłam wypadające włoski z łydek... Minęły 3 miesiące i nieliczne włoski na nogach pojawiają się po tygodniu od przejechania maszynką. Dodam, że moje nogi były owłosione jak u małpy - grube czarne włosy, mój mąż nie ma tak jak owłosionych nóg :)) Szczerze powiem, że to były najlepiej wydane pieniądze w moim życiu, bo koszmar jakim były moje owłosione nogi to już przeszłość. Przed zakupem musiałam golić nogi codziennie, a i tak nigdy nie były gładkie. Zaraz napiszecie pewnie, drogo- ale w przeliczeniu na maszynki, które w ilościach hurtowych musiałam kupować, depilatory - po których włosy wrastały niemiłosiernie, woski itp - to na prawdę mały wydatek. Polecam z czystym serduszkiem :))

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

04 lis 2014 - 08:31:51

a robiła któraś z Was epilfree? Ja kilka lat temu zrobiłam sobie na nogi i teraz myślę o bikini, chociaż nie ukrywam, że trochę się boję wosku w miejscach intymnych, czy będzie bolało czy nie, bo samo epilfree jest bezbolesne...

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

04 lis 2014 - 19:07:04

nie będę oryginalna, bo dla mnie najlepszym sposobem na to, żeby się pozbyć niechcianych włosów jest laser. Szczególnie dokładnie robią taką depilację w Studio Laser, ja jestem bardzo zadowolona z jakości zabiegu.

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 5/5

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

26 sty 2015 - 23:06:32

Odkąd mieszkam w Łodzi korzystam z depilacji laserowej w Laser Glamour . Ten konkretny salon kosmetycznyodwiedziłam w sumie 4 razy, ale już od dawna nie widzę u siebie nowych włosków. Chodzi mi jeszcze po głowie mezoterapia, rozbiłyście może?

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

26 sty 2015 - 23:15:03

Ja gole codziennie rano, takze juz sie przyzwyczaiłam... bikini robie woskiem, najpierw byłam u kosmetyczki kilka razy, placiłam jakies 40 zł, a potem juz nauczyłam sie sama, kupuje plastry veet te fioletowe, dobrze chwytaja. Boli, ale przeciez od tego nie umre, najwazniejsze ze wiem jak to robić, zatem bol jest mniejszy i nie ranie siebie.

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

26 sty 2015 - 23:17:55

Cytat
zosiaq
Jeszcze nigdy nie słyszałam o depilacji cukrowej ,wole woskiem ,spójrzcie [moderacja-spam] ] przecież taki zabieg jest o wiele mniej bolesny i co za tym idzie będąc u kosmetyczki możemy w pełni się zrelaksować i cieszyć się długim efektem gładkich nóg .

No nie zgadzam się. Zabieg pastą cukrową boli 10 razy mniej niż woskiem, mnie praktycznie w ogóle nie bolało, mówię oczywiście o zabiegu w gabinecie kosmetycznym. Już od dawna są pasty takie do kupienia, nie trzeba komponować pasty w domu samej, bo to nie jest ten sam efekt moim zdaniem. Szczerze polecam paste cukrową, a podbijam a propo OPINII NA TEMAT DEPILATORA LASEROWEGO PHILIPS LUMEA ;) zastanawiam się nad kupnem

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

26 sty 2015 - 23:18:52

Cytat
amy170
Ze swojej strony polecam depilację światłem IPL. :))

Powiem Tobie, że dałam sie na to naciągnac, naszczescie straciłam tylko 100 zł. Miały mi wypasc włosy po 1 zabiegu tak jak to kobieta okresliła, nic sie nie stało, zatem stwierdziłam ze to oszustwo. Dodatkowo potem przekonałam sie, że IPL służy do zamykania naczynek a nie depilacji. Jak już robic laserem to prawdziwym. Niekóre dzieczyny co dałysie naciągnąć pisały, że potrzebowały 15, 20 zabiegów. Laserem robi się do ok 5. Mimo, że jest droższy, wychodzi i tak taniej.

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

26 sty 2015 - 23:26:19

ja chyba się skuszę na depilację pastą cukrową :)

Czy ktoś może polecić jakiś salon w Łodzi?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-26 23:33 przez Emileczkaa92.

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

13 lut 2015 - 23:13:37

ja nadal jestem wierna epilfree :) na nogi najpierw wosk, na delikatniejsze części ciała pasta cukrowa i potem właśnie epilfree, ten zabieg ZNACZNIE przedłuża efekt depilacji :)

CO NAJLEPSZE DO DEPILACJI?

13 kwi 2015 - 20:18:10

Szczerze mówiąc to i ja się przekonałam. Nie wyobrażam sobie jechać na wakacje i co chwila walczyć z maszynką! A robiłaś czarna może epiclear? Jestem naturalną brunetką i tak się zastanawiam czy warto robić wąsik.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Spray termoochronny przed prostowaniem