Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prawda o odżywce REVITALASH

26 sie 2014 - 19:24:58

Cytat
MissNothing92
zachowujecie się jak jakieś zacofane baby, jak się czegoś nie zna to najlepiej wyśmiać... kilka moich koleżanek stosuje i są zadowolone a efekt naprawde zdumiewający, sama mam chęć spróbować, ale cena troche odstrasza
Lepiej być "zacofaną" babą ,niż próżną kretynką,która na jakąś głupią odżywkę do rzęs jest w stanie wydać kilkaset złotych . :)
Cytat
karoDG
fujjj rzęsy z 2 foto sa straszne ! jak z horroru, chyba nie zasne
Tępe,próżne lachony jak zwykle przesadzają z byciem trendy i sexy ,brak klasy i dobrego smaku to u nich typowe .Najpierw była wśród nich moda na sztuczne cyce,potem na sztuczne usta, tipsy jak u Joli Rutowicz,jeszcze później na doczepiane włosy ,a teraz na nienaturalnie długie i gęste rzęsy . Lachony lubią robić z siebie karykatury kobiet,ubierać się w obcisłe,dziw*arskie ciuchy z lateksu lub ekoskóry ,tandetne szpile na 20 cm obcasie i mieć tonę tynku na twarzy oraz szpony. Trudno je odróżnić od tirówek zza wschodniej granicy xD Mówię tu o babach w wieku 13 -60 lat. Zero wyczucia stylu,sam kicz i dno.Ubierają się w ciuchy,które do nich nie pasują tylko dlatego,ze są modne . Nie ma tragiczniejszego widoku niż kurdupelek z krótkimi nóżkami w obcisłych rurkach i do tego biodrówkach lub kobieta rozmiar Xl i więcej ,z sardelkami zamiast nóg w legginsach lub skórzanych rurkach.Albo gówniara o twarzy zakonnicy albo landrynkowa tapeciara,która uważa,że metale to brudasy i która kocha disco polo w kurtce ramonesce ,pieszczochach i w ćwiekach. W pewnym wieku nie wypada nosić niektórych rzeczy, chyba,że chce się wyglądać śmiesznie i tanio.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-26 19:46 przez KotkaPsotka1234.

Prawda o odżywce REVITALASH

01 wrz 2014 - 15:28:31

Cytat
sethesa
Cytat
wyimagin0wana
jezu jaki tu spam... użytkowniczki, które mają po 1 poście -.- czyli wiadomo, że produkt to badziew

zgadzam się
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!
Też jestem nowa:)też mam "po jednym poście"
Ale mam swoje zdanie!!!!!!!!!
I też mam odżywkę REVTALASH:)))))!!!!!!!!!!!
I powiem Wam drogie,że to nie żaden badziew!
Odżywkę kupiłam w zestawie i tuszem i praimerem.
Tusz i primer-ok ale rewelacji nie stwierdziłam,nie przebiły mojego ulubionego Lancoma Hynose.
Ale będę bronić odżywki,rzęsy są pięknie wydłużone i rosną szybciej.
Jestem mega zachwycona! jedynym minusem jest wysoka cena.

A Was dziewczyny,które nie miały odzywki proszę się ie wypowiadać i nie obrażać innych.

Prawda o odżywce REVITALASH

10 wrz 2014 - 11:20:43

Cytat
KotkaPsotka1234
Cytat
MissNothing92
zachowujecie się jak jakieś zacofane baby, jak się czegoś nie zna to najlepiej wyśmiać... kilka moich koleżanek stosuje i są zadowolone a efekt naprawde zdumiewający, sama mam chęć spróbować, ale cena troche odstrasza
Lepiej być "zacofaną" babą ,niż próżną kretynką,która na jakąś głupią odżywkę do rzęs jest w stanie wydać kilkaset złotych . :)
Cytat
karoDG
fujjj rzęsy z 2 foto sa straszne ! jak z horroru, chyba nie zasne
Tępe,próżne lachony jak zwykle przesadzają z byciem trendy i sexy ,brak klasy i dobrego smaku to u nich typowe .Najpierw była wśród nich moda na sztuczne cyce,potem na sztuczne usta, tipsy jak u Joli Rutowicz,jeszcze później na doczepiane włosy ,a teraz na nienaturalnie długie i gęste rzęsy . Lachony lubią robić z siebie karykatury kobiet,ubierać się w obcisłe,dziw*arskie ciuchy z lateksu lub ekoskóry ,tandetne szpile na 20 cm obcasie i mieć tonę tynku na twarzy oraz szpony. Trudno je odróżnić od tirówek zza wschodniej granicy xD Mówię tu o babach w wieku 13 -60 lat. Zero wyczucia stylu,sam kicz i dno.Ubierają się w ciuchy,które do nich nie pasują tylko dlatego,ze są modne . Nie ma tragiczniejszego widoku niż kurdupelek z krótkimi nóżkami w obcisłych rurkach i do tego biodrówkach lub kobieta rozmiar Xl i więcej ,z sardelkami zamiast nóg w legginsach lub skórzanych rurkach.Albo gówniara o twarzy zakonnicy albo landrynkowa tapeciara,która uważa,że metale to brudasy i która kocha disco polo w kurtce ramonesce ,pieszczochach i w ćwiekach. W pewnym wieku nie wypada nosić niektórych rzeczy, chyba,że chce się wyglądać śmiesznie i tanio.


ołł ile jadu. Zjadłaś żmiję na obiad? :) trochę luzu - wszystko jest dla ludzi, także drogie odżywki do rzęs
Ja używam o wiele tańszej Oceanic AA 4long lashes i widzę pierwsze efekty. Jak ta się sprawdzi to planuję Xlash, ale cena rzeczywiście zabójcza http://alegratka.pl/ogloszenie/xlash-odzywka-stymulujaca-wzrost-rzes-23787537.html?h=60c954aa0c9741ac
Z tymi odżywkami trzeba uważać, bo większość z nich zawiera bardzo szkodliwy składnik bimatoprost. Jest on używany w lekach dla ludzi chorujących na jaskrę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-10 11:26 przez Aldo343434.

Prawda o odżywce REVITALASH

17 wrz 2014 - 14:30:36

Ja również używam Revitalash i potwierdzam, że działa. Używałam w zeszłym roku od sierpnia do listopada, rzęsy urosły niesamowicie długie. Bardzo cieszyłam się z efektów ale później zaczęła podrażniać mi oczy i postanowiłam odstawić na miesiąc. Z miesiąca zrobiło się 5, rzęsy powoli zaczęły wracać do pierwotnego wyglądu. Tego się tak nie zauważa na codzień, dopiero któregoś dnia spojrzałam w lustro i zdałam sobie sprawę, że wszystkie długie włoski wypadły. Używam na nowo od lipca i znowu zaczęły rosnąć jak szalone. Odżywka zatem działa, ale trzeba używać jej non stop i podtrzymywać efekt.

Prawda o odżywce REVITALASH

20 wrz 2014 - 00:11:07

Nie widziałam jeszcze takiej gorącej dyskusji i jedno powiem, bez sensu się tyle razy wypowiadać o tym samym. Chcą - nie kupują, ja wolę kupić sobie fajne botki na jesień! :)

Prawda o odżywce REVITALASH

05 paź 2014 - 01:11:41

bo to metalowa jest. ;p lepsze te wszystkie ''tępe lachony'', niż te pokrzywdzone, zarozumiale metalówki, patrzące na innych bokiem... ludzie ,dajcie se siana. Ktos chce sobie takie odzywki kupować i ma na to pieniądze - proszę bardzo, a wy skończcie z ta zazdrością, bo mi sie płakać chce im dłużej przebywam w tym kraju pełnym zawistnych, wrednych ludzi..

Prawda o odżywce REVITALASH

14 paź 2014 - 10:30:47

Moim zdaniem nie ma cudownych kosmetyków. :) Osobiście mi mega rzęsy wydłuża jak pod jakikolwiek tusz machne najpierw rzęsy taką odżywką/bazą z Eveline -> zielono-białe opakowanie. :)

Prawda o odżywce REVITALASH

23 paź 2014 - 22:46:43

Moja kolezanka zawsze doczepiala rzesy. Spotkalysmy sie po paru miesiacach, wygladala jak zwykle. Dopiero jak sie przypatrzylam, to zauwazylam niewielka roznice. Zamiast ladnie podkreconych, sztucznych rzes, miala dlugie, ale proste.
Powiedziala, ze uzywa revitalash od 4 mies.. Dla mnie efekt zdumiewajavpcyk az sama sie nad nia zastanawiam, tylko kase ciezko odlozyc;p jedynie co sie martwie, to o to, ze mam delikatna skore i boje sie, ze odzywka podrazni mi oczy, a 400zl w bloto nikt nie chce wywyalic.
A jako, ze mam naturalnie podkrecone rzesy, to efekt moze byc ciekawy:)

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

Prawda o odżywce REVITALASH

14 lis 2014 - 18:29:43

Nie macie co szukać dziury w całym, Revitalash jest naprawdę dobrym produktem, prawdą jest, że to zalążek hormonów i działa na tyle długo na ile stać Was żeby go stosować, ale jednym z minusów jest też coś co trochę mnie rozbawiło jak słuchałam opinii klientek - po odstawieniu, niektóre klientki zauważyły, że rzęsy rosły białe.. Dużo tańszym i też skutecznym (sprawdziłam sama) produktem jest FEG, kosztuje ok 24 zł, ale po 2 miesiącach rzęsy są śliczne jak małe wachlarzyki serce Doczepiam 1:1 i używam odżywki, żeby przedłużyć ich żywotność, ale moja Mama stosuje FEG już dłuższy czas i naprawdę widać różnicę. Nie wiemy jeszcze co będzie po odstawieniu więc nie odstawiamy :P

Prawda o odżywce REVITALASH

23 lis 2014 - 21:03:50

Potwierdzam równiez uzywałam tej odzywki wieksze opakowanie wystarczyło mi na 6 miesiecy efekt widoczny po trzech miesiacach a kazda rzesa rosnie około 3 miesiecy i wypada wiec zeby efekt był trwały to trzeba uzywac systematycznie ,napewno efekt sztucznych rzes jest natychmiastowy ale czym sie tu chwalic sztucznoscia piekne długie i naturalne rzesy to jest cos

Prawda o odżywce REVITALASH

24 lis 2014 - 12:28:42

Cytat
wilczek_jagody
Nie macie co szukać dziury w całym, Revitalash jest naprawdę dobrym produktem, prawdą jest, że to zalążek hormonów i działa na tyle długo na ile stać Was żeby go stosować, ale jednym z minusów jest też coś co trochę mnie rozbawiło jak słuchałam opinii klientek - po odstawieniu, niektóre klientki zauważyły, że rzęsy rosły białe.. Dużo tańszym i też skutecznym (sprawdziłam sama) produktem jest FEG, kosztuje ok 24 zł, ale po 2 miesiącach rzęsy są śliczne jak małe wachlarzyki serce Doczepiam 1:1 i używam odżywki, żeby przedłużyć ich żywotność, ale moja Mama stosuje FEG już dłuższy czas i naprawdę widać różnicę. Nie wiemy jeszcze co będzie po odstawieniu więc nie odstawiamy :P

Ja szukałam zastępnika Revitalash i padło na FEG :)kupuję tylko te z certyfikatem.Naprawdę tania i dobra odżywka ;) ogółem zużyłam już prawie 3 opakowania.Stare opakowanie wyparzyłam i przydaje mi się do nakładania olejku rycynowego, ponieważ teraz FEG używam co 3 dni a tak to olejek rycynowy :D

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

Prawda o odżywce REVITALASH

18 gru 2014 - 16:25:43

Muszę szczerze przyznać, że dostałam Revitalash 3 tygodnie temu, stosuję i jestem w szoku, ale widzę efekty. Zrobiłam zdjęcie na początku, zanim użyłam odżywki i chyba zrobię zdjęcie teraz mimo tego, że zaplanowałam to po 2 miesiącach. Porównam efekt po 3 tygodniach i potem po 2 miesiącach. Będziecie mogły same ocenić :)

Prawda o odżywce REVITALASH

05 sty 2015 - 17:34:14

Revitalsh jest bardzo dobrą odżywką, nie kwestionuje tego zdania, ale moim zdaniem warto się zastanowić przed użyciem tego specyfiku. Jak zobaczyłam skład tej odżywki to aż zamarłam, zawiera hormon stosowany w leczeniu jaskry oraz środek zwiotczający mięśnie, na codzień jestem pomocą pielegniarską więc wiem co mówię. Moim zdaniem ona działa jak steryd dla mięśniaka, gdy zaprzestaje się jej używać rzęsy zaczynają wypadać, gdyż brak im składników, które zawiera Revitalsh, wieczne nie będą takie cudowne i długie. Jest to zwykły doping dla rzęs.Wiecznie nie można jej używać,nadmiar szkodzi.Zastanawiałam się nad kupnem ale nie będę ryzykowała.

Prawda o odżywce REVITALASH

06 sty 2015 - 22:01:26

Dostalam od siostry long4lashes i zauwazam pierwsze efekty:)
Dopiero 3 tyg za mna, nie do konca systematyczne

Prawda o odżywce REVITALASH

07 sty 2015 - 14:31:30

Long4lasches jest dużo tańsze od Revitalash:):)Lezysz daj znać jak dalej czy to daje efekt:)Cały czas walcze z myślami czy się skusić na odżywkę do rzęs czy nie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

olejek busajna