Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prawda o odżywce REVITALASH

17 paź 2012 - 10:32:32

Cytat
magda1901
mój tusz robi 100 razy lepsze rzęsy :)

jaki, jaki? :)

Prawda o odżywce REVITALASH

23 paź 2012 - 18:09:32

Nie kupujcie tego gówna, bo to jedna wielka ściema. Niestety pokusiłam się o zakup tej odzywki do brwi i rzęs oraz tuszu, stosuje ponad 3 miesiace i NIC, jedno wielkie oszustwo i naciąganie na gruba kasę. Zapłaciłam za ten bubel 360 zł - równie dobrze mogłam kupic w aptece olejek rycynowy za 10 zł. Jestem wściekła , ze tak dałam się omotac fałszywym opiniom ;/ ciekawe ile osób w tym siedzi i pisze zakłamane recenzje i dodaje zdjecia , ze to taki cud. Jedyny sprawdzony efekt to piekące i zaczerwienione oczy, tez mi rarytas. Brawo brawo i jeszcze raz brawo dla oszustów, którzy dobrze rozkrecili kampanie reklamowa i naciagneli na kase klientki. Złodzieje powinni mi oddać pieniadze!!!!

Prawda o odżywce REVITALASH

23 paź 2012 - 18:16:45

ja mam i polecam :) jeśli na kogoś w ogóle nie działa to może kupił jakąś podróbę :)

Prawda o odżywce REVITALASH

23 paź 2012 - 18:43:32

Cytat
paulinakopijkowska
Bujda to nie jest, revitalash jest stosunkowo drogi może dlatego tyle osób przeduża rzęsy u kosmetyczki, chociaż na dłuższą metę wcale to taniej nie wychodzi. Ja używam jestem bardzo zadowolona też nie byłam do końca przekonana ale moim zdaniem naprawdę warto zwłaszcza, jeżeli ktoś ma z tego powodu jakieś kompleksy :)



zgadzam się cena jestw ysoka, stad taniej jest zrobic przedłuzenia u kosmetyczki bo często to i taniej wychodzi.

Ale moja mam uzywała revitalash rok temu- kupiłam jej z tat pod choinką- a nóż. I powiem tyle- efekt był mega. Naprawdę pomaga to rzęsom- są dużo dłuższe. Ja nie użwam bo 1. mam nawyk tarcia oka i dlatego unikam tuszu czy odzywek na rzęsy bo potem mam to w oku i na soczewkach :/ 2. szkoda mi kasy :P

ale jak ktoś przeluża i widzi jak mu sie rpzerzedziy rzęsy- warto, odbudowuje rzęsy, sa widocznie, namacalnie dłuższe.

Prawda o odżywce REVITALASH

18 lis 2012 - 16:46:50

Cześć Dziewczyny, odżywka Revitalash jest bardzo dobrą odżywką, ale stosuje się ją tylko określony czas!!! Mieszki włosowe przyzwyczajają się do stymulowania i same "zapominają'' o swojej pracy.. używając jej ciągle, możecie zrobić sobie krzywdę... jest to odżywka dla osób po chemioterapii, po długotrwałym przedłużaniu metodą 1:1 itp. NIE jest to kosmetyk do stosowania non stop. co do uczuleń to jak każdy kosmetyk lub lek, zdarza się, kwestia indywidualna. Pozdrawiam ;)

Prawda o odżywce REVITALASH

08 gru 2012 - 18:54:31

witam, nie mam pojęcia czym się kierujecie wypisując negatywy na temat odżywki. Jestem święcie przekonana, że zazdrość i zawiść nie mają sobie równych w większości u osób których po prostu przerasta cena odżywki. Stosuję RL od ponad roku, rzęsy są spektakularne, nie wypadają, nie stają się krótsze. Zamiast wydziwiać, wypisywać że to ściema, może po prostu warto przyznać się, że dla większości z nas które marzą o długich rzęsach cena jest wyższa niż marzenia i nie krytykowac czegoś czego nie miało się w użyciu.

Prawda o odżywce REVITALASH

08 gru 2012 - 19:06:54

Oo ile się użytkowniczek odezwało z liczbą postów: 1

"Niektórzy myślą, że to zwykły olejek rycynowy za ogromną cenę - NIE. Jest to sama chemia, powodująca sztuczny, intensywny porost rzęsy i brwi."

Takiego czegoś nie powinno się określać mianem odżywki.

Prawda o odżywce REVITALASH

08 gru 2012 - 19:17:24

ja mam z natury długie rzęsy, mi nie potrzeba odżywek

Prawda o odżywce REVITALASH

08 gru 2012 - 19:23:15

już bym wolała te 1 :D

Prawda o odżywce REVITALASH

08 gru 2012 - 19:25:46

ja potwierdze dzialanie, kolezanka stosowala i miala dlugasne rzesy, kupilam, u mnie bylo to samo bylam bardzo zadowolona jednak po tych 4,5 miesiacach wrocily do normalnej mojej dlugosci gdyz te "zywione" odzywka zwyczajnie juz wypadly - moja mama ktora ma 60 lat miala bardzo krotkie proste rzesy, po stosowaniu jest duza roznica
co do wiarygodnosci:
nie mam 1 posta, jestem tutaj od 2009 roku,
nie mam zadnych intencji i celu w tym zeby kogokolwiek krecac bo nic z tego nie mam
a te ktore chrzania ze bzdura etc to tylko swiadczy o ich ograniczeniu umyslowym bo tylko umieja klapac buzkami i negowac

co do autorki watku - radzilabym inny sposob malowania bo faktycnnie takie posklejane nie wygladaja zbyt korzystnie i wygladaja jak przedluzone ale to kwestia malowania

Cytat
LidziaKos
Cześć Dziewczyny, odżywka Revitalash jest bardzo dobrą odżywką, ale stosuje się ją tylko określony czas!!! Mieszki włosowe przyzwyczajają się do stymulowania i same "zapominają'' o swojej pracy.. używając jej ciągle, możecie zrobić sobie krzywdę... jest to odżywka dla osób po chemioterapii, po długotrwałym przedłużaniu metodą 1:1 itp. NIE jest to kosmetyk do stosowania non stop. co do uczuleń to jak każdy kosmetyk lub lek, zdarza się, kwestia indywidualna. Pozdrawiam ;)

coz za pierdoly. zapominaja o swojej pracy - z pewnoscia potem przestaja rosnac wg ciebie;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-08 19:28 przez x3majeczka.

Prawda o odżywce REVITALASH

08 gru 2012 - 19:27:47

Cytat
sethesa
Cytat
wyimagin0wana
jezu jaki tu spam... użytkowniczki, które mają po 1 poście -.- czyli wiadomo, że produkt to badziew

zgadzam się

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

Prawda o odżywce REVITALASH

08 gru 2012 - 19:49:21

to jak to jest z tą odżywką ? wypowie się ktoś szczerze ?

Prawda o odżywce REVITALASH

28 gru 2012 - 15:09:08

Musze obalić wszelkie negatywne komentarze ! Bylam takiego samego zdania jak wiekszosc z was ...cholernie drogi specyfik ktory pewnie nie dziala tak cudownie jak teoretycznie ma! Nie wierzylam dopoki nie zobaczyłam !! To jest naprawde niesamowite ...nie wiem jak diabelska chemia musi w tym byc ale naprawde efekty sa zapierajace dech!! siostra przyjaciolki stosuje to od ponad miesiaca nie widzialam jej zaledwie 2/3 tygodnie i nie bylam w stanie pojac ze taka zmiana moze nastapic w tak krotkim czasie! ale jednak cena ma uzasadnienie w dzialaniu a ze wiele osob bez zastanowienia dla piekna jest w stanie zaplacic i nie taka kwote jest to napewno dobry interes !! Takze wiem ze ciezko wierzyc w takie opinie i bez oporow zainwestowac w tak drogi kosmetyk ale jesli kogos tylko stac i jesli komus zalezy na pieknych rzesach jest to napewno dobry wygodny i dosyc szybki sposob!!

Prawda o odżywce REVITALASH

28 gru 2012 - 21:34:52

Drogie dzieci oceniające jakość opinii na podstawie ilości postów! Mam dla was radę: oderwijcie się od komputerów, tabletów i komórek i weźcie się za odrabianie lekcji, a za parę lat dostaniecie porządną pracę i 300 zł za kosmetyk nie będzie was przerażać.

Kupiłam revitalash dwukrotnie, zgadzam się ze wszystkim, co zostało opisane w pierwszym poście. Chciałabym jednak dodać, co stało się z rzęsami po odstawieniu odzywki. Otóż moje megadługie, fantastyczne rzęsy, które były obiektem zazdrości wielu babek - bardzo szybko wróciły do poprzedniego stanu. Podsumowując: aby mieć super efekty - revitalash trzeba uzywać stale,

Niedowiarki: możecie lać jadu i żółci ile wlezie. Zarejestrowałam się tu tylko dla tego jednego posta - szkoda mi czasu na dyskusje na forum.

zweryfikowana
Posty: 224
Ostrzeżenia: 1/5

Prawda o odżywce REVITALASH

28 gru 2012 - 21:45:36

a ja dostałam pod choinkę na święta :) używam dopiero kilka dni ale nie mam zadnego uczulenia itd

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Słodkie perfumy