Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

balsam brązujący

21 maj 2012 - 14:29:38

ZIAJA SOPOT relaksujący, na prawdę polecam jest nie drogi i rewelacyjny (w rosmanie ok 9zł)

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

balsam brązujący

21 maj 2012 - 14:30:14

Cytat
xanthina
dove - jest boski, ma takie fajne drobinki, które nadaja skórze ładnego wyglądu

nie polecam natomiast tego żółtego johnson & johnson (czy jakoś tak) - okropnie śmierdzi wg mnie

Śmierdzi, śmierdzi. Jak samoopalacz. Ale jego zapach to nic, bo w ogóle jest straszny. Nie działa jak balsam, tylko jak typowy samoopalacz. Nie daj Bóg wybierzesz się tym wysmarowana nad morze. Tzn już "opalona". Masz gwarantowane zacieki jak nic, po wyjściu z wody.

balsam brązujący

21 maj 2012 - 14:31:00

ja polecam z Pharmaceris - teraz w superpharmie z karta jest w promocji za 10 zl:) Nie robi smug, nie zabarwia skory na pomaranczowo...super:) jedyny mankament to jego zapach, ale na szczescie szybko sie ulatnia

balsam brązujący

21 maj 2012 - 14:36:34

Ja też polecam Lirene ten mus. Próbowałam też innych ale ten jest najlepszy.

zweryfikowana
Posty: 649
Ostrzeżenia: 1/5

balsam brązujący

21 maj 2012 - 14:38:28

ten jest cudowny zawsze latem go stosuje :) Balsam brązujący Lirene Body Arabica to prawdziwy kawowy deser do codziennej pielęgnacji ciała. Stopniowo tworzy naturalną i delikatną opaleniznę, a specjalnie dobrane składniki zapewniają ucztę skórze.
Bogata w olej z karotki i specjalny składnik samoopalający formuła, wzmacnia naturalny kolor skóry, nadając efekt naturalnej opalenizny. Specjalnie opracowany kompleks Slim, oparty na ekstrakcie z ziaren kawy arabskiej i ostrokrzewu paragwajskiego, wyszczupla i ujędrnia skórę, a zawarta witamina E dba o odpowiednie nawilżenie i kondycję skóry.
Dostępny w dwóch wersjach:
- Cafe Latte (do jasnej karnacji)
- Cafe Mocha (do ciemnej karnacji)



zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

balsam brązujący

21 maj 2012 - 14:39:36

ja rowniez polecam Pharmaceris Sun Bronze Effect :) to jedyny samoopalacz, po ktorym nie mam zadnych zaciekow, plam, smug i innych takich. Szybko sie wchlania i nie brudzi ubran:) mialam go juz wczesniej, ale teraz byl w promocji to kupilam od razu 2:)

balsam brązujący

21 maj 2012 - 14:41:05

ja polecam dove tylko i wylacznie od lat uzywam i efekt jest zuper poza tym jest tez wersja z drobinkami;)

balsam brązujący

21 maj 2012 - 14:41:42

Cytat
kasiulekasiek
ten jest cudowny zawsze latem go stosuje :) Balsam brązujący Lirene Body Arabica to prawdziwy kawowy deser do codziennej pielęgnacji ciała. Stopniowo tworzy naturalną i delikatną opaleniznę, a specjalnie dobrane składniki zapewniają ucztę skórze.
Bogata w olej z karotki i specjalny składnik samoopalający formuła, wzmacnia naturalny kolor skóry, nadając efekt naturalnej opalenizny. Specjalnie opracowany kompleks Slim, oparty na ekstrakcie z ziaren kawy arabskiej i ostrokrzewu paragwajskiego, wyszczupla i ujędrnia skórę, a zawarta witamina E dba o odpowiednie nawilżenie i kondycję skóry.
Dostępny w dwóch wersjach:
- Cafe Latte (do jasnej karnacji)
- Cafe Mocha (do ciemnej karnacji)

też go mam (do jasnej karnacji) śmierdzi strasznie :(

balsam brązujący

21 maj 2012 - 15:01:40

A ja Ci nie polece marki, bo w tej chwili nie pamiętam który był dobry ale pamiętaj przede wszystkim o tym, by przed nalożeniem balsamu zrobic peeling (dokładny!!!)całego ciała, zwłaszcza łokci kolan itp...... opalenizna wyjdzie równomierna bez plam u smug :*

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

balsam brązujący

26 sty 2023 - 14:31:34

Sprawdz sobie Desert Rose od Tanexpert :) wydajny i naprawdę warty swojej ceny

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Revlon ColorStay czy PhotoReady ?????