Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

krem na noc

20 kwi 2012 - 13:45:46

hej dziewczyny jaki polecacie krem na noc dla skóry mieszanej?

krem na noc

20 kwi 2012 - 13:48:20

zależy od wieku

krem na noc

20 kwi 2012 - 13:51:01

Ja używam na noc zwykłego kremu nagietkowego Ziaja - mimo że jego przeznaczenie to skóra normalna/sucha/wrażliwa (mam też mieszaną!), widziałam że jest chyba taki sam do mieszanej/tłustej. Fajnie nawilża wszelkie miejsca, które mam przesuszone (tłusta jest głównie strefa T u mnie), a miejsca tłuste nie przetłuszczają się bardziej. Nie zapycha mi również porów, delikatnie wygładza skórę no i rano cera jest bardzo uspokojona, że tak powiem. :)

P.S. Mam 25 lat.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-20 13:51 przez Dagmara_K.

krem na noc

20 kwi 2012 - 13:51:03

Cytat
matylda_jasmin
zależy od wieku
wiek 23 lata ;)
Dagmara_K mam właśnie do skóry tłustej z Ziaji oliwkowy (zielone opakowanie) po pierwsze źle się go rozprowadza a po drugie zatyka pory..powychodziły pryszcze i wągry ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-20 13:56 przez Domm1989.

krem na noc

20 kwi 2012 - 14:41:16

Cytat
Domm1989
Cytat
matylda_jasmin
zależy od wieku
wiek 23 lata ;)
Dagmara_K mam właśnie do skóry tłustej z Ziaji oliwkowy (zielone opakowanie) po pierwsze źle się go rozprowadza a po drugie zatyka pory..powychodziły pryszcze i wągry ;/

Do cery tłustej?? Bo ja mam taki oliwkowy też i jest do cery suchej i normalnej (ten konkretnie: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25491) - nie widziałam nigdzie do tłustej takiego, no ale skoro masz, to pewnie jest. ;) Owszem - ten oliwkowy też mnie zapycha i jakiś niefajny jest w użyciu na twarz (ale ja mam wersję też do c. suchej i normlanej, bo nawet nie wiedziałam, że dostanę taki do tłustej), ale ten nagietkowy jest o niebo lepszy - w moim przypadku w każdym razie. On jest taki półtłusty (bo ten oliwkowy jest tlusty) i też ma wersję do c. mieszanej/tłustej - dziś przypadkiem widziałam w sklepie.
Na noc używałam też (i wciąż czasem używam) takich kapsułek z witaminami A i E, firmy GAL, o takich: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20251 To jest taka rybka, której się ukręca ogonek :) i smaruje zawartością twarz. Po zimie mam niestety dość przesuszoną cerę i jest to dla mnie zbyt mało nawilżające, ale też ładnie mi wygładzał cerę i uspokajał. Zapach był początkowo dla mnie nieprzyjemny, ale to na noc, no i się przyzwyczaiłam po paru użyciach. Te kapsułki kupuje się w aptece, ale nie w każdej je mają niestety, może jednak da się je sprowadzić na prośbę.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-20 14:45 przez Dagmara_K.

krem na noc

20 kwi 2012 - 14:45:08

Dagmara_K do skóry suchej-masz rację:) ten mam co link wysłałaś ;)

spróbuję tego nagietkowego:)

krem na noc

20 kwi 2012 - 14:46:37

Wiadomo, każda cera inaczej reaguje, ale ja tak zupełnie przypadkiem zaczęłam używać tego nagietkowego (bo mama kupiła i jakoś jej nie odpowiadał) i zostałam przy nim na dłużej. Dodatkowo jest bardzo wydajny, bo chyba już 3 miesiąc go stosuję a jeszcze dużo zostało (opakowanie 100ml).

krem na noc

20 kwi 2012 - 14:52:44

Dagmara_K ale nawilżą cerę te kapsułki?

krem na noc

20 kwi 2012 - 14:57:40

polecam mi garniera, zaraz polecę poszukam opakowania, napiszę dokładną nazwę.
tez mam problematyczną skórę, która musi być nawilżona i odżywiona w nocy.
i oczywiście nie może mieć blokowanych porów.
po tym kremie: nic nie wyskakuje, cera jest świetnie nawilżona i mniej się świeci w ciągu dnia.

chyba, że na partię T zastosujesz vichy normaderm na noc, ładnie usuwa niedoskonałości, a na pozostałą cześć twarzy tego garniera.
Już mam!
Garnier Essential Hydration- regenerujący krem nawilżający na noc ( taka jest na nim nazwa)
a ja mam 27 :D jak już się chwalimy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-20 14:59 przez kiciek1985.

krem na noc

20 kwi 2012 - 15:11:27

Cytat
Domm1989
Dagmara_K ale nawilżą cerę te kapsułki?

Tak, one nawilżają i odżywiają, no ale mówię - to zależy od osoby. Myślę, że za taką cenę warto spróbować. Mnie latem/jesienią służą super, ale po zimie i w jej trakcie mam mocno przesuszoną skórę i nie są teraz dla mnie wystarczające (a na pewno nie na każdej partii twarzy).

krem na noc

22 sie 2012 - 14:44:13

Takich kremów jest naprawdę dużo, ale ja polecam krem rozmarynowy HB. Sprawdza się przy cerze normalnej (ja) i tłustej (siostra). Skóra wygląda o niebo lepiej, krem pobudza ukrwienie. Konkretnie chodzi o ten produkt:


krem na noc

22 sie 2012 - 14:56:43

Ja polecam krem nagietkowy nieperfumowany do cery normalnej, suchej wrażliwej ZIAJA.. JAk dla mnie REWELACJA :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-22 14:57 przez zofia34.

krem na noc

22 sie 2012 - 20:33:28

Ja ostatnio kupiłam za kilka złociszy krem nawilżający z algami- Celia, wiecie jaki fajny na noc.

krem na noc

22 sie 2012 - 20:38:16

nivea visage z zielonym wieczkiem
mi służy
czasem mieszam go z olejkiem arganowym



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-22 20:38 przez mzap88.

krem na noc

22 sie 2012 - 20:40:12

Ja używam tego kremu


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

maseczka algowa