Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

odżywka 8w1 Eveline pomocy

21 sty 2013 - 15:04:41

no niestety ja mam to samo. Dziwne to dla mnie o tyle, że nie mam wytłumaczenia na to żadnego. Nigdy nie miałam tipsów, a paznokcie mam twarde i grube. U mnie ból przechodził po jakimś czasie, więc nie zmywałam tym bardziej, że efekt był fajny. Ale nie stosuję już jej, bo widocznie jest coś z nią nie tak :)

..palce bolały mnie już po 1 warstwie. Żeby nie było, że się nie stosowałam do rad producenta :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-21 15:23 przez zoya.

odżywka 8w1 Eveline pomocy

30 sty 2013 - 17:13:05

Cytat
zoya

..palce bolały mnie już po 1 warstwie. Żeby nie było, że się nie stosowałam do rad producenta :)

ja dzis przeczytala to i owo o tej odzywce. i wiecie co? juz wyladowala w koszu.. na paznokciach na jednej rece mam jakies ciemne plamy :|. zaluje ze dalam sie na nią namowic. koncze z uzywaniem jej poki nie jest za pozno. nie wiem czemu akurat u mnie takie cos wystapilo, a u innych dziala rewelacyjnie. paznokcie moze i sa twarde i urosly, ale jak zobazczylam zdjecia niektorych dziewczyn to az sie boje co by blyo potem :/

ja w kazdym razie NIE POLECAM

odżywka 8w1 Eveline pomocy

30 sty 2013 - 17:16:50

też odradzam, nałozylam kiedyś kolejna warstwe i myslałam ze mi palce odpadna tak bolało, zmyłam czym prędzej i dziadostwo wywaliłam do kosza

odżywka 8w1 Eveline pomocy

30 sty 2013 - 17:26:22

A czemu nakładacie od razu dwie warstwy? Skoro na pudełku pisze, że codziennie jedną warstwę. A po czterech dniach się zmywa.

Ja ją używam i polecam, no nareszcie mam długie i mocne paznokcie. :)

odżywka 8w1 Eveline pomocy

30 sty 2013 - 17:34:03

Widac robiłaś tipsy u niekompetetntnej osoby. Przygotowując plytke paznokcia do zabiegu zalezy ja delikatnie zmatowic a niestety niektorym ,,stylistkom" matowienie= calkowitemu prawie spilowaniu plytki... Wspolczuje bólu... Musisz odczekac jakis czas, najlepiej nic z paznokciami nie rob. Poczekaj miesiac, dwa az plytka sie zregeneruje a paznokiec odrosnie. Pozdrawiam!

odżywka 8w1 Eveline pomocy

09 wrz 2013 - 12:28:14

Mam straszne paznokcie i chciałam kupic jakąs odżywkę ale mam teraz mieszane uczucia jak przeczytałam wszystkie opinie o odzywce Eveline 8w1, bo jedni piszą,że jest super a inni opisują wiele negatywnych skutków;/ Dziewczyny poradzcie warto jednak zaryzykowac i ja kupic? Może macie jakies inne skuteczne odżywki/sposoby na poprawę paznokci?

odżywka 8w1 Eveline pomocy

09 wrz 2013 - 12:39:00

Eveline 8w1 jest bardzo dobra!!! ja ją stosuję pod każdorazowe malowanie paznokci jako bazę, a jak miałam tipsy to dzieki niej bardzo szybko paznokcie doszły mi do super kondycji!!! bo już po jednej kuracji!!! jest na jej temat wiele opini.. niektóre dobre, niektóre złe, ale ona też nie kosztuje niewiadomo ile.. koszt max ok 13 zł.. więc warto spróbować :) ja ją POLECAM!!! a ten ból spowodowany jest wnikaniem substancji w paznokieć, mnie też bolały jak oczywiście mialam pazurki spiłowane po tipsach ale później już nie a teraz paznokcie mam silne zdrowe i długie.. mozna też spróbować odżywkę Eveline- efekt jak z salonu, aktualnie ją mam i też nie narzekam :)
słyszałam też takie opinie że jak zbyt długo się ją stosuje to że paznokcie potrafią się rozdwajać, ale u mnie takich efektów ubocznych nie zauważyłam, w moim przypadku jest jak najbardziej na +!!!

odżywka 8w1 Eveline pomocy

09 wrz 2013 - 12:41:27

No właśnie cena jest niska i to jest plus, tylko martwiły mnie te negatywne opinie, ale chyba jednak spróbuje może i mi pomoże:) Moje paznkocie ostatnio to trgedia;/

odżywka 8w1 Eveline pomocy

09 wrz 2013 - 12:43:21

Odżywka Eveline zawiera ponad 2% formaldehydu-aldehydu mrówkowego, silnej trucizny. Działa ona na tej zasadzie, że wiąze się z keratyną w paznokciu przez co stają się one twardsze. Sa jednak osoby, które sa na formaldehyd uczulone, może on też powodować onyholizę (wygoogluj sobie). Poza tym- CZYTAJ INSTRUKCJE! 1 warstwa dziennie, a najlepiej używać tylko jako bazy pod lakier, ponieważ to naprawdę silna odżywka. I błagam, dziewczyny, nie piszcie bzdur, że to tylko przez to, że dziewczyna tipsami uwrażliwiła sobie paznokcie. Czytajcie i analizujce składy, szukajcie opinii!

Cytat
nadziejka19
Mam straszne paznokcie i chciałam kupic jakąs odżywkę ale mam teraz mieszane uczucia jak przeczytałam wszystkie opinie o odzywce Eveline 8w1, bo jedni piszą,że jest super a inni opisują wiele negatywnych skutków;/ Dziewczyny poradzcie warto jednak zaryzykowac i ja kupic? Może macie jakies inne skuteczne odżywki/sposoby na poprawę paznokci?

Kup sobie kapsułki witaminy a+e i wcieraj w skórki i cały paznokieć, a możesz także zaopatrzyć się w odżywkę Revlon Post Trauma, do dostania za grosze na all, działa bardzo dobrze na paznokcie.
Cytat
dziefczynka
też odradzam, nałozylam kiedyś kolejna warstwe i myslałam ze mi palce odpadna tak bolało, zmyłam czym prędzej i dziadostwo wywaliłam do kosza

Ból nie jest normalną reakcją. Oznacza to, że formaldehyd przenika pod płytke paznokcia, tym samym mogąc trwale uszkodzić jego podłoże oraz macierz. Nie demonizuję jej, ponieważ używana rozsądnie, gdy obserwujemy pazury, nie czujemy bólu, obniżającej się białej części świadczącej o onyholizie oznacza to, że odżywka nam służy, ale gdy tlyko zauważymy jakiś negatywny skutek z powyższych, polecam ją natychmiast odstawić jak i wszelakie odzywki formaldehydowe (Nail Tek II, Herome, Eveline Diamentową itp.), sprawdzać składy (czy nie znajduje się w odzywce np. alcohol denat, osłabiający i wysuszający).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-09 12:48 przez MosquitoGrilfriend.

odżywka 8w1 Eveline pomocy

09 wrz 2013 - 12:53:35

no jednak tutaj Cię zaskoczę bo dziewczyny miały rację - to przez tipsy i cienkie paznokcie tak sie działo ;)

po paru dniach nalozylam jedna warstwe, tez bolalo jednak do wytrzymania - nic sie nie działo potem ,nie miałam uczulen jak tutaj dziewczyny pisza ani zadnych prążków np na płytce, najzwyczajniej odzywka jest silnie skoncentrowana i na slabe paznokcie trzeba bylo uważac :)
stosowałam ja dlugo dosyc, zuzyłam 1,5 opakowania i bylam bardzo zadowolona z efektów- nie mialam dlugich paznokci od jakichs 10 lat, a z tą odżywką miałam piękne dlugie jak tipsy :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-09 12:55 przez berciaaa11.

odżywka 8w1 Eveline pomocy

09 wrz 2013 - 13:02:16

przed nałożeniem odżywki należy paznokcie posmarować oliwą lub kremem. Za pierwszym razem również miałam taki ból. Nastepnym razem użyłam kremu i nie bolało :)

odżywka 8w1 Eveline pomocy

09 wrz 2013 - 13:17:36

Niestety ten produkt ma to do siebie, że po pierwszym użyciu jest albo uwielbiany albo nienawidzony ...

Ja lubię te odżywki i używam je jako bazę pod lakier i moje paznokcie są w super stanie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-09 13:17 przez klaudiii_6.

odżywka 8w1 Eveline pomocy

09 wrz 2013 - 13:24:35

Zamiast kupować 8w1 i płakać, że za mocna odżywka, można najpierw używać odżywki Eveline kruche i łamliwe paznokcie albo odżywkę diamentową.

Zastanawiam się, jak długo można stosować 8w1?
używam już 3 miesiące, ale ze względu, że nie jest to najzdrowsza odzywka (jak to w ogóle brzmi) to nie wiem ile moge ją stosować czy może zmienić na coś innego.

odżywka 8w1 Eveline pomocy

09 wrz 2013 - 13:31:53

Używam jej od 2 lat i nigdy czegoś takiego nie miałam ale również nie miałam tipsów.

odżywka 8w1 Eveline pomocy

09 wrz 2013 - 13:38:28

Ochylioza paznokci tego się dorobiłam po odżywce , na początku ochy achy , a potem masakra

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rimmel-wake me up