Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

odżywka 8w1 Eveline pomocy

10 cze 2012 - 21:34:30

w jeden dzien daje sie tylko 1 warstwe! codziennie przez 4 dni jedna, a nie od razu dwie.. a dopiero po 4 dniach zmywa sie wszystkie i od nowa

odżywka 8w1 Eveline pomocy

10 cze 2012 - 21:36:18

Ja tak miałam jak wyjechałam sobie za płytkę paznokcia, albo skórkę na paznokciu :) Używam jej od roku z 3miesięczną przerwą, moje paznokcie szybciej rosną, nie rozdwajają się, ale łamią tak jak wcześniej ;)

odżywka 8w1 Eveline pomocy

10 cze 2012 - 21:38:22

ja juz uzywam druga buteleczke i polecam goraco ta odzywke ! co do bolu, ja osobiscie nie mialam, ale moja kolezanka tak. tak samo jak ty, ze po nalozeniu bolaly ja palce ze musiala zmyc

odżywka 8w1 Eveline pomocy

11 cze 2012 - 00:05:03

Ostro, musiałyście co niektóre mieć niezłą masakrę na paznokciach. Ja z ogromną swobodą używam tej odżywki... Nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić tego, co napisała autorka wątku. Dziwne......

odżywka 8w1 Eveline pomocy

17 lip 2012 - 12:07:26

ja też zakupiłam sobie tą odżywkę, bo postanowiłam rozstać się z tipsami po 5 latach noszenia. Dziś nałożyłam drugą warstwę i ból taki, że niestety musiałam zmyć. Czytałam ulotkę, ale nie zastosowałam się co do zabezpieczenia skórek oliwką, teraz już pokornie zaczęłam od oliwki, a odżywkę nałożyłam tak, by nie wyjechać na skórki i cienką warstwą. Trochę boli, ale da się wytrzymać:) mam nadzieję, że te cierpienia są warte przyszłych efektów ;)

odżywka 8w1 Eveline pomocy

05 sie 2012 - 11:50:04

jezu dziewczyny, mam to samo! na poczatku stosowania wszystko bylo dobrze, ale po miesiacu przy 1 warstwie lekkie szczypanie, po 2 taki bol, ze ledwo udalo mi sie to zmyc, rece mi sie trzesa, mam krwiaki i zaczerwieniona plytke... i nie mowcie, ze to wina nie przestrzegania instrukcji - kladlam 1 warstwe na dzien
jakies 30min temu zmylam to, ale do tej pory nie moge dotknac sie do paznokci, rece sie trzesa, plytka piecze, krwiaki i zaczerwienienia prawie na kazdym paznokciu, stan gorszy niz przed jej uzyciem
fakt, mialam akryle, ale w koncu ta odzywaka jest przeznaczona własnie do takich paznokci!

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

odżywka 8w1 Eveline pomocy

21 sty 2013 - 14:29:50

No właśnie - coraz więcej widzę takich wpisów.
Je od dawna kkorzystam z tej samej odżywki - new nails. Nie sprawia mi żadnych problemów, a paznokcie są twarde, ładnie wyglądają, łatwo się je maluje. Czyli jednak coś z tym Eveline jest nie tak ;/

odżywka 8w1 Eveline pomocy

21 sty 2013 - 14:34:36

Cytat
kaassicaa
w jeden dzien daje sie tylko 1 warstwe! codziennie przez 4 dni jedna, a nie od razu dwie.. a dopiero po 4 dniach zmywa sie wszystkie i od nowa

Dokładnie tak, trzeba było załączoną ulotkę przeczytać!

zweryfikowana
Posty: 1.019
Ostrzeżenia: 1/5

odżywka 8w1 Eveline pomocy

21 sty 2013 - 14:35:17

To zapewne przez te tipsy. Bardzo niszcza paznokcie. To tak, jakbys posmarowala skaleczenie odzywka.

A co do samej odzywki, to jest bardzo dobra i wszystkim ja polecam.
Poczekaj, az paznokcie same sie zregeneruja po tipsach, a potem daj 8 w 1, bo szkoda rezygnowac z tak dobrego preparatu.

zweryfikowana
Posty: 753
Ostrzeżenia: 1/5

odżywka 8w1 Eveline pomocy

21 sty 2013 - 14:38:52

tez jej uzywam od roku i jestem meeega zadowolona ale tam wyraznie pisze ze przez 4 dni dokladac po JEDNEJ warstwie a nie kilka naraz.

odżywka 8w1 Eveline pomocy

21 sty 2013 - 14:42:26

te odzywki sa bardzo silne i jesli masz bardzo zniszczone pazurki moga wywołac podraznienie , wiem bo kilka dziewczyn juz o tym pisało
8 in 1 jest najbardziej skoncentrowana , moze sprobuj ładodniejszej wersji tej diamentowej , ma ten sam skład tylko w mniejszym stezeniu

osobicie stosuje te odzywki od wakacji , zuzyłam juz 3 buteleczki i jestem zachwycona nimi i moimi paznokciami :) nie łamia sie i sa baaardzo długie :)

odżywka 8w1 Eveline pomocy

21 sty 2013 - 14:44:24

Cytat
margarita864
oj tak to przez tipsy uwierz...
ja raz w zyciu z glupoty mialam tipsy na pewna okazje (ale takie krotkie) i potem nawet jak rece mylam pod woda to mnie pazokcie bolay przeokropnie!!
a odzywke uzywam ta co Ty i zadnych problemow nie mam.
jw

odżywka 8w1 Eveline pomocy

21 sty 2013 - 14:50:46

Nie miałam nigdy takiego problemu z tą odżywką, ale moja koleżanka po ściągnięciu tipsów owszem, poza tym w instrukcji napisane jest jedna warstwa dziennie ;)

odżywka 8w1 Eveline pomocy

21 sty 2013 - 14:51:40

Wnioskuję, że masz bardzo słabe paznokcie, ta odżywka odzywia paznokieć-jak sama nazwa wskazuje, ma dużo składników odżywczych, które wnikają w paznokieć w wyniku tego odczuwałaś dyskomfort, ja podczas stosowania tej odżywki też czułam cos podobnego, takie jakby sztywniejące palce, ale nie był to ból nie do wytrzymania.
Na Twoim miejscu poszłabym do lekarza (najlepiej dermatologa), bo paznokcie często mówią o chorobach-mam na myśli, że możesz mieć jakiś niedobór np cynku czy żelaza i dlatego Twoje paznokcie są tak słabe, lekarz zleci badania albo oceni od razu, że paznokieć jets zniszczony i tyle w związku z tym będziesz musiała trochę poczekać, żeby odrosnąc i będzie po kłopocie, albo da Ci specjalne preparaty.
Jednego paznpokcia miałam tak złamanego, że było widac mi skórę w ogóle nie chciał rosnąć okazało się, ze miałam niedobór pewnej substacnji po zażywaniu leków wszystko się unormowało i paznokcie wracają do normy, jesli masz dodatkowo oslabione włosy to niemalże pewniakiem jest, że masz jakiś niedobóe witamin albo mikroelementów a tutaj nie pomoże odzywka z Eveline 8w1 ona jes jedynie dla wzmocnienia paznokci, ale zeby paznokiec byl zdrowy organizm tez taki musi byc.

odżywka 8w1 Eveline pomocy

21 sty 2013 - 15:01:28

WSZYSTKO PRZEZ TO, ŻE TWOJA PŁYTKA PAZNOKCIA ZOSTAŁA USZKODZONA PO ZDJĘCIU TIPSÓW WIEM, ŻE TA ODŻYWKA Z EWELINE 8W1 TAK MOŻE DZIAŁAĆ SAMA MIAŁAM JAKIES 2 LATA TEMU ZAŁOŻONE PAZNOKCIE ŻELOWE PO ZDJĘCIU MOJA NATURALNA PŁYTKA BYŁA W OPŁAKANYM STANIE WIEC ZACZEŁAM GRZEBAC NA FORACH I DOWIEDZIAŁAM SIĘ O ODŻYWCE DIAMENTOWEJ Z EWELINE (MA PODOBNY JAK NIE IDENTYCZNY SKŁAD JAK 8W1) WIEC NIEWIELE MYŚLAC POSZŁAM DO DROGERI I KUPIŁAM MIAŁAM PODOBNE DOSWIADCZENIE DO TWOJEGO Z TYM, ŻE MOŻE NIE TAK DRASTYCZNE, PAZNOKCIE PRZEZ CHWILE PIEKŁY I BOLAŁY A PRZY MALOWANIU ODZYWKA SZCZYPAŁA W OCZY ALE TO PRZESZŁO PO KILKU MINUTACH TERAZ MAM PIĘKNE, DŁUGIE, GRUBE, NATURALNE PAZNKCIE OD TAMTEJ PORY NIE ROZSTAJE SIĘ Z TĄ ODZYWKĄ :)
ALE WIEM, ŻE ZDANIA SĄ PODZIELONE PODOBNO TEŻ JAK SIĘ DŁUGO STOSUJE TE ODŻYWKI I PRZERWIE KURACJE TO PAZNOKCIE SIE ŁAMIA I ROZDWAJAJĄ.
WYPRÓBUJ MOŻE TĘ ODŻYWKĘ JEST DELIKATNIEJSZA A CENOWO SIĘ NIE WIELE RÓŻNIĄ :)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krem 20+