Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

3 minuty temu

sklep detailingowy

28 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

odżywka 8w1 Eveline pomocy

01 maj 2012 - 21:57:41

to nie wina odżywki ale Twoja. nakłada się tylko i wyłącznie jedną warstwę dziennie. Ty nałożyłaś jedną po drugiej stąd ten ból. jeśli będziesz się stosowała do rad producenta odżywki to wszystko będzie dobrze- bez bólu za to z ładnymi i zdrowo wyglądającymi paznokciami :).

odżywka 8w1 Eveline pomocy

01 maj 2012 - 22:00:41

Ja jej używam i nic mnie nie boli. Ale te warstwy się nakłada raz dziennie, a nie raz na 3 minuty;p Widocznie masz tak słabą płytkę, że składniki odżywki podrażniają. Mnie czasem piecze jak pomaluję skórki, a mam niestety suche i nic na nie nie pomaga...

odżywka 8w1 Eveline pomocy

01 maj 2012 - 22:01:07

Boże przecież w ulotce jest napisane jedna warstwa jednego dnia. Następnego kolejna. Jak się nałoży dwie warstwy lub więcej to boli i tyle.

odżywka 8w1 Eveline pomocy

01 maj 2012 - 22:02:00

zabezpieczaj skórki kochana, bo ta odżywka podrażnia

odżywka 8w1 Eveline pomocy

08 cze 2012 - 22:26:08

Ja mam odżywke "paznokcie twarde i mocne jak diament" też popełniłam błąd nałożenia 2 razy naraz ,ból nie do zniesienia,myśle sobie że to niemożliwe żeby aż tak bolały paznokcie po odżywce.Szperając po necie i wcześniej nie interesując się składem chemicznym lakierów te odżywki posiadają 2% formaldehydu który jest silnym alergenem ,powoduje uczulenia ,rumienia które miało wiele dziewczyn na forum jakiegoś portalu plus wiele osób miało czerwone pręgi na pazkociach po których zaczeła im płytka odchodzić od łożyska,i podobno jest rakotwórczy.....

zweryfikowana
Posty: 772
Ostrzeżenia: 1/5

odżywka 8w1 Eveline pomocy

08 cze 2012 - 22:30:29

ja tez ja stosuje, dzis dziesiaty dzien i już czuje poprawe. zazwyczaj jak uderzylam w cos paznokciem nawet z dwiema warstwami lakieru to się rozdwajal do polowy, a teraz nic :D

zweryfikowana
Posty: 2.295
Ostrzeżenia: 1/5

odżywka 8w1 Eveline pomocy

08 cze 2012 - 22:30:39

Ja używałam Herome Extra Strong, czyli profesjonalna odzywkę do paznocki, to bardzo piekły mnie skórki, zaś moja koleżanka czula jakby wyrywali jej paznokcie. Nie wiem jaki skład ma Eveline, ale Herome ma formaldehyd i to dlatego. Ogólnie u mne w ulotce byl zakaz uzywania jej po ściągnięciu tipsów. Może u Ciebie było też tak napisane?

odżywka 8w1 Eveline pomocy

08 cze 2012 - 22:30:50

Cytat
gwiazdkaaaa_7
Ja mam odżywke "paznokcie twarde i mocne jak diament" też popełniłam błąd nałożenia 2 razy naraz ,ból nie do zniesienia,myśle sobie że to niemożliwe żeby aż tak bolały paznokcie po odżywce.Szperając po necie i wcześniej nie interesując się składem chemicznym lakierów te odżywki posiadają 2% formaldehydu który jest silnym alergenem ,powoduje uczulenia ,rumienia które miało wiele dziewczyn na forum jakiegoś portalu plus wiele osób miało czerwone pręgi na pazkociach po których zaczeła im płytka odchodzić od łożyska,i podobno jest rakotwórczy.....

tez popelnilam ten blad. ale jak sie stosuje poprawie, efekt jest lepszy niz mozna sie spodziewac;)

zweryfikowana
Posty: 772
Ostrzeżenia: 1/5

odżywka 8w1 Eveline pomocy

08 cze 2012 - 22:34:54

Cytat
gwiazdkaaaa_7
Ja mam odżywke "paznokcie twarde i mocne jak diament" też popełniłam błąd nałożenia 2 razy naraz ,ból nie do zniesienia,myśle sobie że to niemożliwe żeby aż tak bolały paznokcie po odżywce.Szperając po necie i wcześniej nie interesując się składem chemicznym lakierów te odżywki posiadają 2% formaldehydu który jest silnym alergenem ,powoduje uczulenia ,rumienia które miało wiele dziewczyn na forum jakiegoś portalu plus wiele osób miało czerwone pręgi na pazkociach po których zaczeła im płytka odchodzić od łożyska,i podobno jest rakotwórczy.....
formaldehyd jest rakotworczy dlatego nalezy zabezpieczac skorki podczas uzywania odzywki

odżywka 8w1 Eveline pomocy

08 cze 2012 - 22:36:33

Przecież na odżywce pisze, żeby nie nakładać kilku warst na raz tylko 1 na dzień. Pewnie znaczenie ma też to, że masz cienką płytkę paznokcia, a odżywka ma silne działanie i są efekty nieczytania ulotki :)

odżywka 8w1 Eveline pomocy

08 cze 2012 - 22:40:05

pewnie wszystko przez tipsy, używałam tej 8w1 ale przerzuciłam sie na diamentową, jest o wiele lepsza :)

odżywka 8w1 Eveline pomocy

08 cze 2012 - 22:46:19

Ja też od niedawna używam tej odżywki i póki co jestem zadowolona, skórki smaruje oliwka z oliwek przed nakładaniem i nic mi nie jest, poza tym nakładam 1 warstwę na dzień i po 4 dniach zmywam, póki co jestem zadowolona. To jedyna odżywka jaka mi pomogła. Po innych odżywkach miałam o samo co po zwyczajnym lakierze do paznokci :/

odżywka 8w1 Eveline pomocy

08 cze 2012 - 22:50:07

Możliwe, że ból powstał przez to, że o jedną warstwę za dużo nałożyłaś w ten sam dzień. :) Jest to silnie działająca odżywka. :)

odżywka 8w1 Eveline pomocy

08 cze 2012 - 22:57:34

Też mam tą odżywkę i stwierdzam, że chyba jeszcze nigdy nic tak mi pomogło jak ona. Jestem w 100% zadowolona, stosuję ją już rok i nakładam jako podkład pod każdy lakier. Dla mnie rewelacja. Nic mnie nie bolało nigdy, dziwi mnie to co piszesz. Odżywek poleciła mi mama, ciocia, kuzynka i babcia. Nikomu nic nie bylo, a wszyscy sa zadowoleni z rewelacyjnych efektów. Byc może warto stosować się do zaleceń i wszystko byłoby tak jak należy ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-08 23:01 przez InvisibleEye.

odżywka 8w1 Eveline pomocy

10 cze 2012 - 21:30:29

Jak wół napisane, ze JEDNA warstwa na dzien. Sama zrobiłam inaczej i wiem jaki to ból, ale wszystko na swoja odpowiedzialność. http://aloosiakrk.pinger.pl/m/12961557/eveline-8w1-total-action-przed-po-1-tyg-i-aktualnie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki podklad? Pomocy:(