Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Znacie jakieś sprawdzone kosmetyki na puszące się włosy?? Po każdym umyciu nie mogę na nie patrzeć ;( odstają od głowy, kręcą się, puszą, istne siano.:(
Nikt???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-07 15:47 przez Emileczka92.

Wolałabym takie włosy niż oklapłe, przetłuszczone po myciu strąki.

No ale siano też nie jest fajne :(

Też mam ten problem - musisz postawić na nawilżanie. Polecam kurację jedwabną Biosilka.

Mam odżywkę z jedwabiem Biosilk, ale słyszłam, że za często tego też stosować nie można, prawda?
Trochę po niej lepiej..używałam tez odzywki w sprayu przeciw puszeniu sie, ale nie wiem co jeszcze moglabym stosowac, żeby tez ich za bardzo nie obciazac

farbujesz? - mi przeszło jak wróciłam do swojego koloru ;)

mi osobiście jedwab nic nie daje, mam taki sam problem

Nie, nigdy nie farbowałam. Może być od prostowania?

Mi prostownica tak załatwiła włosy że po umyciu nadawały się tylko do wyprostowania bo były straszne ://// Ale ostatnio intensywnie używam olejku kokosowego i moje puszące włosy stały się błyszczące i "grzeczne"



Postawiłam na odpowiednie odżywienie włosa a nie obklejanie go silikonem z "jedwabiu" :)
I nie używam już prostownicy tylko suszę na okrągłej dużej szczotce :)

Ja polecam Ci kosmetyk z Oriflame nazywa sie hair x rozowe opakowanie ladnie wloski ujarzmia , naprawde warto to kupic .Polecam jako fryzjerka

Och, to chyba moja wina, bo mam dokładnie tak samo, bo jak wyprostuje to są w miarę znośne, bez tego nie wyjdę z domu, bo wyglądam jak wiedzma ;/ A jaki olejek kokosowy używasz? A już widzę zdj, ale gdzie taki kupię?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-07 16:17 przez Emileczka92.

Moje włosy też były bardzo puszące. Ale to dlatego, że z natury są suche. I mimo używania rozmaitych mazideł, odżywek itp. nadal były niesforne.
Do tego wszystkiego po jednym dniu były już przetłuszczone od nadmiaru kosmetyków.
Później zaczęły wypadać bo codziennie szorowałam je prostownicą.
I tak oto fryzjerka poleciła mi kurację ampułkami Radical. (apteka, ok. 35zł)
Nawilża włosy, dzięki czemu stają się lejące i gładkie. Hamuje wypadanie i przyspiesza wzrost. Z początku nie chciałam wierzyć, że to wszystko będzie tak cudownie działało, ale po tygodniu użytkowania poczułam się mile zaskoczona.
Wypadanie znacznie się zmniejszyło, a włosy stały się zdecydowanie zdrowsze.
Lepiej się układają i nie puszą nawet pod wpływem wilgoci.
Do tego używam jeszcze co 2-3 dni maski z linii L'oreal Abolut Repair. Ładnie nawilża włosy. (polecam kupować na allegro bo są znacznie tańsze)

Na prawdę gorąco polecam Radical. Bo nie jest drogi a działa wewnątrz włosa i daje widoczne rezultaty na wiele problemów.

:)

o tez muszę sobie ten olejek sprawić ;d

Nom, kiedyś używałam tych ampułek Radical, ale niestety nie stać mnie na to, żeby je ciągle kupować :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zamawiam kosmetyki oriflame