Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta organizacja

1 minutę temu

zalety diety pudełkowej

33 minut temu

skuteczna dieta

54 minut temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:25:00

po co wyciskałaś? A trądzik miałaś taki 'czerwony' - bulwy na polikach podskórne czy pełno wyprysków do 'usunięcia'?

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:25:52

Cytat
zaneta1495
ja kupilam acne derm, dopiero 4 dzien go stosuje (rano i wieczor) a juz widze, ze przebarwienia mi sie troche rozjasnily, poczekam jeszcze z miesiac. dla mojej cery jest bardzo dobry, matuje ja w strefie T i nawilza, moze tobie tez pomoze ;)
no ja acne stosuje juz dluzszy czas bo nawer na ropne krostki mi pomógł, ale na blizny juz nie dziala

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:27:19

dzieki dziewczyny za pomoc ;)
spróbuje najpierw może acne derm .
na kosmetyczke niestety mnie nie stac . ;/
niestety wyciskałam .
Mi rosna wlasnie takie duze i pod skórą ! STRASZNIE BOLI jak rosnie a potem robi sie wielkie i białe ! fuuuj !! nie moglam tego zostawic bo okropnie wyglądało !
no a teraz te blizny ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-30 16:30 przez Dominika1714x.

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 21:27:28

chodze do dermatologa, sama mam problemy z bliznami i mówiła, że żadne smarowidła itd nie pomogą ( na blizny) a pomogą jedynie głęębokie peelingi i Izotretynoina . A maści to miałam chyba z 50 i nic, jedynie na krosty pomagały .

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

preparat na blizny po trądziku !

05 paź 2013 - 11:56:28

preparaty to jedna sprawa, druga to odpowiednie zabiegi. Tutaj http://zdrowie-i-uroda.wieszjak.pl/zabiegi-upiekszajace/322697,Jak-pozbyc-sie-blizn-potradzikowych.html jest ciekawy tekst o tym, co robić, żeby się pozbyć blizn po trądziku.

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

preparat na blizny po trądziku !

29 sty 2014 - 17:06:52

Z tym można sobie poradzić, chociaż trudno oceniać na podstawie opisu, wszystko uzależnione jest od skali problemu. Tutaj masz Scagel http://www.i-apteka.pl/product-pol-43999-SCAGEL-zel-19g.html Ja miałam wręcz rany - żel przyśpieszył gojenie, a po wszystkim nie pozostały widoczne blizny, mam takie jakby małe zadrapanie, ale to przeżyję. Operacje są bardzo kosztowne, to już medycyna estetyczna - próbuj innych metod.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włosy