Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 15:54:05

cześć dziewczyny . !
Chciałam zapytać czy znacie jakis dobry i sprawdzony prepatar na blizny ?
Mam blizny po trądziku i chcę sie wkońcu za to zabrać.

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 15:56:43

Maśćcebulowa dostępna w aptece,ale nie wiem czy nie na receptę

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:00:20

ja walczę z bliznami potrądzikowymi ale cepan-cebulowy napewno nie pomoże, acne-derm rozjaśnia blizny lecz nie jest do końca skuteczny, używałam kiedyś na blizny po wrastających włoskach na nogach NOSCAR który się sprawdził w tym przypadku lecz na twarzy niestety nie;/;/ po kuracji antybiotykowej postanowiłam udac sie na mikrodermabrazję ewentualnie peeling ziołowy bo kremiki to strata pieniędzy takie jest moje zdanie;)

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:01:45

używałaś ją ?
nie wiesz w jakiej cenie jest ?
szukam cos sprawdzonego juz i niedrogiego .
wiec co jest skuteczne ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-30 16:03 przez Dominika1714x.

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:03:54

cepan ok 16 zł moze Tobie pomoże ;) mam kolezanke ktora rowneiz stosowala i zero efektu jedynie okropny zapach;)

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:04:29

Maść cebulowa - cepan, ale sądzę, że nie ma to sensu. Chyba, że na jakiś świeży ślad

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:07:50

wieccepan odpada skoro rezultatu po tym nie ma . ;/
mam za niecaly miesiac wesele , moze chociaz jakims dobrym podkladem uda mi sie to zakryc ;//

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:08:50

stosowałam cepan, ale nie dość ze zapach nie do wytrzymania to i tak nie pomogła. Mi pomogły zabiegi mikrodermabrazji i kawitacja

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:10:37

drogie te zabiegi są ?

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:15:07

mikrodermabrazja zależy w jakim mieście i salonie od 80zł wzwyż-ale dla efektu trzeba wykonać od 4-6 zabiegów, bo 1 zabieg to odświeżenie.kawitacja na blizny nie pomoże. kwasy AHa BHA są też skuteczne
ja używam revlonu ale blizny się przebijają jeśli nie użyję korektoru w kolorze zielonym. Świetny lecz drogi jest CLINIQUE even better, dobrze maskuje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-30 16:17 przez justa6.

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:17:34

Ja także mam straszne blizny potrądzikowe.
Byłam u kosmetyczki która powiedziała, że niestety na takie głębokie blizny to tylko mocne peelingi które można robić na przełomie jesień/zima
Na lżejsze polecam cebulę. Dziwny sposób ale powiem Wam, że trochę mi pomógł.Dużo na ten temat jest na kafeterii
Smarowałam twarz codziennie rano i wieczorem cebulą i blizny zrobiły się troszkę mniej widoczne.
Niestety trzeba do tego dużo cierpliwości ;)
Obecnie używam krem Avene na noc i też jest dobry ale niestety drogi :<
troszkę rozjaśnia blizny niestety wątpię aby dało się samym kremem zredukować je na stałe :<

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:17:55

Cepan działa, ale trzeba systematyczinie go używać i dokładnie wsmarować w skórę-nie wystarczy nanieść, trzeba jeszcze trochę pomasować, żeby dobrze wchłonął. No i faktycznie, ma dość nieprzyjemny zapach cebulowy.
Ostatnio też szukałam czegoś na blizny potrądzikowe i kobieta w aptece poleciła mi Dermabliz Silikon, podobno dużo kobiet zachwala. Niestety nie powiem, jak działa, bo musiałam przerwać-trądzik mi wrócił po pewnym eksperymencie. :P Ale nadal mam ten Drmabliz, na pewno ponownie zacznę się nim smarować..
W aptece na pewno zapłacicie za niego poniżej 30zł.

[embed_image e11d673c86d8b0b9ee6afea7d987a7bd]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-30 16:20 przez magodzianka.

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:20:04

ja kupilam acne derm, dopiero 4 dzien go stosuje (rano i wieczor) a juz widze, ze przebarwienia mi sie troche rozjasnily, poczekam jeszcze z miesiac. dla mojej cery jest bardzo dobry, matuje ja w strefie T i nawilza, moze tobie tez pomoze ;)

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:21:02

Po 4-5 zabiegach mikrodermabrazji nie bedzie znacznego efektu chyba, ze mikrodermabrazji korundowej, ktorej juz chyba nie stosuje. Mikrodermabrazja diamentowa splyca jedynie drobne blizny i zmarszczki, na widoczne blizny potradzikowe nie wiele sie zda ale jako sam zebieg zajebisty, skora po serii wyglada swietnie.

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:22:17

Contratubex to też maść cebulowa ja ją stosuję na blizny trądzikowe coś koło 30 zł kosztuje, dermatolog jednak od razu mi powiedziała, że z bliznami lepiej do kosmetyczki (takimi potradzikowymi), że ta maść może pomoże...tania więc zaryzykowałam ja się nia nawet lubiłam smarować, ale wtedy jak w domu byłam cały czas, teraz już nie mam takiej możliwości (smarowac się nią trzeba rano i wieczorem, a u niektórych nawet częściej), pod makijaż się nie nadaje, DERMATIX podobno jest baaardzo mocna i dermatolog powiedziała, że to pomoże na 100% jest to silikonowy żel na blizny nawet te powypadkowe, ale kosztuje 160 zł i wiadomo,że też trzeba wcierać, systematyczność, więc doszłam do wniosku, że idę na mikrodermabrazję przynajmniej efekt będzie za chwilę (4-5 zabiegów)męczyć się tylko przez 3 dni po niej trzeba bo skora zaczerwieniona ale przykryc podkladem i bd ok, a te masci to niekoniecznie i kilka mie stosowac, gdyby to bylo inne miejsce nie twarz to ok...ale tak to za duzo paprania:)
Zalezy od blizn, ja mam małe...jesli ktoś ma wieeelkie dziury potrądzikowe to już wyższa szkoła, a są i takie blizny...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-30 16:25 przez Anulanka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włosy