Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

27 sekund temu

sklep detailingowy

24 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 15:54:05

cześć dziewczyny . !
Chciałam zapytać czy znacie jakis dobry i sprawdzony prepatar na blizny ?
Mam blizny po trądziku i chcę sie wkońcu za to zabrać.

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 15:56:43

Maśćcebulowa dostępna w aptece,ale nie wiem czy nie na receptę

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:00:20

ja walczę z bliznami potrądzikowymi ale cepan-cebulowy napewno nie pomoże, acne-derm rozjaśnia blizny lecz nie jest do końca skuteczny, używałam kiedyś na blizny po wrastających włoskach na nogach NOSCAR który się sprawdził w tym przypadku lecz na twarzy niestety nie;/;/ po kuracji antybiotykowej postanowiłam udac sie na mikrodermabrazję ewentualnie peeling ziołowy bo kremiki to strata pieniędzy takie jest moje zdanie;)

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:01:45

używałaś ją ?
nie wiesz w jakiej cenie jest ?
szukam cos sprawdzonego juz i niedrogiego .
wiec co jest skuteczne ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-30 16:03 przez Dominika1714x.

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:03:54

cepan ok 16 zł moze Tobie pomoże ;) mam kolezanke ktora rowneiz stosowala i zero efektu jedynie okropny zapach;)

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:04:29

Maść cebulowa - cepan, ale sądzę, że nie ma to sensu. Chyba, że na jakiś świeży ślad

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:07:50

wieccepan odpada skoro rezultatu po tym nie ma . ;/
mam za niecaly miesiac wesele , moze chociaz jakims dobrym podkladem uda mi sie to zakryc ;//

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:08:50

stosowałam cepan, ale nie dość ze zapach nie do wytrzymania to i tak nie pomogła. Mi pomogły zabiegi mikrodermabrazji i kawitacja

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:10:37

drogie te zabiegi są ?

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:15:07

mikrodermabrazja zależy w jakim mieście i salonie od 80zł wzwyż-ale dla efektu trzeba wykonać od 4-6 zabiegów, bo 1 zabieg to odświeżenie.kawitacja na blizny nie pomoże. kwasy AHa BHA są też skuteczne
ja używam revlonu ale blizny się przebijają jeśli nie użyję korektoru w kolorze zielonym. Świetny lecz drogi jest CLINIQUE even better, dobrze maskuje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-30 16:17 przez justa6.

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:17:34

Ja także mam straszne blizny potrądzikowe.
Byłam u kosmetyczki która powiedziała, że niestety na takie głębokie blizny to tylko mocne peelingi które można robić na przełomie jesień/zima
Na lżejsze polecam cebulę. Dziwny sposób ale powiem Wam, że trochę mi pomógł.Dużo na ten temat jest na kafeterii
Smarowałam twarz codziennie rano i wieczorem cebulą i blizny zrobiły się troszkę mniej widoczne.
Niestety trzeba do tego dużo cierpliwości ;)
Obecnie używam krem Avene na noc i też jest dobry ale niestety drogi :<
troszkę rozjaśnia blizny niestety wątpię aby dało się samym kremem zredukować je na stałe :<

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:17:55

Cepan działa, ale trzeba systematyczinie go używać i dokładnie wsmarować w skórę-nie wystarczy nanieść, trzeba jeszcze trochę pomasować, żeby dobrze wchłonął. No i faktycznie, ma dość nieprzyjemny zapach cebulowy.
Ostatnio też szukałam czegoś na blizny potrądzikowe i kobieta w aptece poleciła mi Dermabliz Silikon, podobno dużo kobiet zachwala. Niestety nie powiem, jak działa, bo musiałam przerwać-trądzik mi wrócił po pewnym eksperymencie. :P Ale nadal mam ten Drmabliz, na pewno ponownie zacznę się nim smarować..
W aptece na pewno zapłacicie za niego poniżej 30zł.

[embed_image e11d673c86d8b0b9ee6afea7d987a7bd]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-30 16:20 przez magodzianka.

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:20:04

ja kupilam acne derm, dopiero 4 dzien go stosuje (rano i wieczor) a juz widze, ze przebarwienia mi sie troche rozjasnily, poczekam jeszcze z miesiac. dla mojej cery jest bardzo dobry, matuje ja w strefie T i nawilza, moze tobie tez pomoze ;)

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:21:02

Po 4-5 zabiegach mikrodermabrazji nie bedzie znacznego efektu chyba, ze mikrodermabrazji korundowej, ktorej juz chyba nie stosuje. Mikrodermabrazja diamentowa splyca jedynie drobne blizny i zmarszczki, na widoczne blizny potradzikowe nie wiele sie zda ale jako sam zebieg zajebisty, skora po serii wyglada swietnie.

preparat na blizny po trądziku !

30 mar 2012 - 16:22:17

Contratubex to też maść cebulowa ja ją stosuję na blizny trądzikowe coś koło 30 zł kosztuje, dermatolog jednak od razu mi powiedziała, że z bliznami lepiej do kosmetyczki (takimi potradzikowymi), że ta maść może pomoże...tania więc zaryzykowałam ja się nia nawet lubiłam smarować, ale wtedy jak w domu byłam cały czas, teraz już nie mam takiej możliwości (smarowac się nią trzeba rano i wieczorem, a u niektórych nawet częściej), pod makijaż się nie nadaje, DERMATIX podobno jest baaardzo mocna i dermatolog powiedziała, że to pomoże na 100% jest to silikonowy żel na blizny nawet te powypadkowe, ale kosztuje 160 zł i wiadomo,że też trzeba wcierać, systematyczność, więc doszłam do wniosku, że idę na mikrodermabrazję przynajmniej efekt będzie za chwilę (4-5 zabiegów)męczyć się tylko przez 3 dni po niej trzeba bo skora zaczerwieniona ale przykryc podkladem i bd ok, a te masci to niekoniecznie i kilka mie stosowac, gdyby to bylo inne miejsce nie twarz to ok...ale tak to za duzo paprania:)
Zalezy od blizn, ja mam małe...jesli ktoś ma wieeelkie dziury potrądzikowe to już wyższa szkoła, a są i takie blizny...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-30 16:25 przez Anulanka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włosy