Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 230
Ostrzeżenia: 1/5

Rozstępy

09 mar 2012 - 14:47:07

Rozstępy.... właśnie. Ostatnio sporo przybrałam na wadze. z 47kg do 56 w może 3 miesiące. Zawsze byłam chuda jak patyk co mi sie też nie podobało. pragnęłam przytyć i mam... skóra się rozchodzi... na pośladkach piersiach i boczkach... stosuje kremy z apteki... dla kobiet w ciąży.... kuracja trwa ok 2miesiecy... żadnych efektow. Nie mam pojęcia co zrobić... jestem młoda.. dziecko przede mną a już nie radze sobie z ciałem. jakby tego było mało to jem polowe mniej niż wcześniej a tyje. życzenie się spełniło ale nie mogę tego zatrzymać... używam z ziaji krem na rozstępy jedno opakowanie zużyte drugie napoczęte... mam tez z apteki COCOA BUTTER FORMUŁA TUMMY BUTTER prawie skonczony... używam rano ziaji i popołudniu na noc ziaje aż sie wchłonie i na to ten drugi... masuje skóre... jest bardzo jedrna wrecz za bardzo. czy da sie pozbyć rozstępów? znacie jakieś sposoby?

Rozstępy

09 mar 2012 - 14:50:01

pozbyc kosmetykami niestety nie. Smaruj mascia propolisowa, pomaga je wybielic:)

Rozstępy

09 mar 2012 - 14:50:19

nie da.. na wieki wieków amen!

zweryfikowana
Posty: 230
Ostrzeżenia: 1/5

Rozstępy

09 mar 2012 - 14:51:13

a może znacie jakies sposoby nie kosmetyczne? Byle nie za tysiace złotych :(

Rozstępy

09 mar 2012 - 14:51:47

tak jak wczesniej pisala kolezanka jedynie wybielic..polecam masc alantan;)

Rozstępy

09 mar 2012 - 14:51:51

chyba Cię nie pociesze ja gwałtownie schudłam z 60kg na 48 pare lat temu i rozstępy zostały mi do dziś, a próbowałam praktycznie wszytkiego. Ponoć białych rozstępów nie da się usunąć z tego co słyszałam...;/

Rozstępy

09 mar 2012 - 14:52:44

rozstępów raczej nie zlikwidujesz całkowicie (no chyba, że zabiegami w gabinecie kosmetycznym drogimi i bolesnymi jak diabli). jeśli masz czerwone te rozstępy to możesz tylko zaczekać aż zbledną a jak masz takie jasne "kreski" to ich nie opalaj bo się staną bardziej widoczne. a kremów używaj bo to przecież nie zaszkodzi. mi się zrobiło trochę rozstępów jak schudłam ale już się przyzwyczaiłam do nich.

Rozstępy

09 mar 2012 - 14:53:04

Same preparaty nie pomogą i przestańcie sie łudzić dziewczyny!!!
Owszem krem+odpowiednie ćwiczenia dadzą efekt ale całkowicie rozstępów nie zniwelujesz... niestety . Ale moją radą jest MASAŻ masaż i jeszcze raz masaż i może być najzwyklejszą oliwką dla dzieci..

Rozstępy świeże jeszcze można w pewien spsób zredukować natomiast białe możemy jedynie spłycić i rozjaśnić.... Także dziewczyny nie wierzcie w cud kosmetyki na rozstępy bo owszem napewno coś dają jednak trzeba przy tym ćwiczyc i masować ciałko . Noi polubić rozstepy - taka prawda ;-)

Rozstępy

09 mar 2012 - 14:53:39

ja swoje "polubiłam" i zostawiłam je w spokoju :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 14:53 przez jamajka91.

zweryfikowana
Posty: 230
Ostrzeżenia: 1/5

Rozstępy

09 mar 2012 - 14:54:21

sa czerwone. jeszcze świeże... i mam wrazenie ze coraz gorsze i wiecej :(

Cytat
Frisbe60
Same preparaty nie pomogą i przestańcie sie łudzić dziewczyny!!!
Owszem krem+odpowiednie ćwiczenia dadzą efekt ale całkowicie rozstępów nie zniwelujesz... niestety . Ale moją radą jest MASAŻ masaż i jeszcze raz masaż i może być najzwyklejszą oliwką dla dzieci..

Rozstępy świeże jeszcze można w pewien spsób zredukować natomiast białe możemy jedynie spłycić i rozjaśnić.... Także dziewczyny nie wierzcie w cud kosmetyki na rozstępy bo owszem napewno coś dają jednak trzeba przy tym ćwiczyc i masować ciałko . Noi polubić rozstepy - taka prawda ;-)


czerwone świeże.... sa jakies tam stare białe na posladkach... ale błagam piersi... niech to zejdzie... szczerze zle sie czuje nago przy facecie. mu nie przeszkadzają ani torche.. ale ja wolala bym stanika nie ściagac.. :(( a jak on je troche podotyka to sa jeszcze bardziej czerwone :((



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 14:56 przez adzia333.

zweryfikowana
Posty: 1.190
Ostrzeżenia: 2/5

Rozstępy

09 mar 2012 - 14:58:34

a czym tu się przejmować.to nie jest koniec świata.one są częścią naszych ciał i nic na nie nie poradzisz.

Rozstępy

09 mar 2012 - 14:58:59

Spróbuj używać baniek chińskich, ale sumiennie. Poza tym peeling kawowy (przepis znajdziesz w google) i powodzenia życzę, bo póki czerwone można coś jeszcze zrobić.

Rozstępy

09 mar 2012 - 14:59:56

Cytat
adzia333
sa czerwone. jeszcze świeże... i mam wrazenie ze coraz gorsze i wiecej :(
Cytat
Frisbe60
Same preparaty nie pomogą i przestańcie sie łudzić dziewczyny!!!
Owszem krem+odpowiednie ćwiczenia dadzą efekt ale całkowicie rozstępów nie zniwelujesz... niestety . Ale moją radą jest MASAŻ masaż i jeszcze raz masaż i może być najzwyklejszą oliwką dla dzieci..

Rozstępy świeże jeszcze można w pewien spsób zredukować natomiast białe możemy jedynie spłycić i rozjaśnić.... Także dziewczyny nie wierzcie w cud kosmetyki na rozstępy bo owszem napewno coś dają jednak trzeba przy tym ćwiczyc i masować ciałko . Noi polubić rozstepy - taka prawda ;-)


czerwone świeże.... sa jakies tam stare białe na posladkach... ale błagam piersi... niech to zejdzie... szczerze zle sie czuje nago przy facecie. mu nie przeszkadzają ani torche.. ale ja wolala bym stanika nie ściagac.. :(( a jak on je troche podotyka to sa jeszcze bardziej czerwone :((
ja swojemu nie powiedziałam co to są te rozstępy i od razu mu nawciskałam, że ja tego nie mam. zrób tak samo :)

zweryfikowana
Posty: 230
Ostrzeżenia: 1/5

Rozstępy

09 mar 2012 - 15:00:55

Cytat
Nekotka
Spróbuj używać baniek chińskich, ale sumiennie. Poza tym peeling kawowy (przepis znajdziesz w google) i powodzenia życzę, bo póki czerwone można coś jeszcze zrobić.


banki na piersi nie pomoga... meczenie tej skory przynosi jeszcze gorsze efekty.... a ten peeling kawowy czytalam o nim.. bardzo duzo osob pisze ze bylo tylko gorzej :(
Cytat
kasiurek
Cytat
adzia333
sa czerwone. jeszcze świeże... i mam wrazenie ze coraz gorsze i wiecej :(
Cytat
Frisbe60
Same preparaty nie pomogą i przestańcie sie łudzić dziewczyny!!!
Owszem krem+odpowiednie ćwiczenia dadzą efekt ale całkowicie rozstępów nie zniwelujesz... niestety . Ale moją radą jest MASAŻ masaż i jeszcze raz masaż i może być najzwyklejszą oliwką dla dzieci..

Rozstępy świeże jeszcze można w pewien spsób zredukować natomiast białe możemy jedynie spłycić i rozjaśnić.... Także dziewczyny nie wierzcie w cud kosmetyki na rozstępy bo owszem napewno coś dają jednak trzeba przy tym ćwiczyc i masować ciałko . Noi polubić rozstepy - taka prawda ;-)


czerwone świeże.... sa jakies tam stare białe na posladkach... ale błagam piersi... niech to zejdzie... szczerze zle sie czuje nago przy facecie. mu nie przeszkadzają ani torche.. ale ja wolala bym stanika nie ściagac.. :(( a jak on je troche podotyka to sa jeszcze bardziej czerwone :((
ja swojemu nie powiedziałam co to są te rozstępy i od razu mu nawciskałam, że ja tego nie mam. zrób tak samo :)



ale to jest okolo 6 preg na jednej piersi... nie da sie tego nie zauwazyc... jeszcze czerwone... przeskoczyłam z A na C :( tym gorzej ze moj lubi małe piersi :((



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 15:02 przez adzia333.

Rozstępy

09 mar 2012 - 15:05:42

adzia333 przestań! daję sobie rękę uciąć, że on nawet tego nie zauważył. myślisz, że jak się przed nim rozbierasz to on od razu szuka wad u Ciebie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odżywka do rzęs