Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

Hej kochane!

tak jak pewnie wiele z Was mam cienkie, rzadkie, proste włosy. Zapuszczam je więc się do tego rozdwajają. A obciążone swoją długością (do połowy pleców) wypadają garściami i są oklapnięte :((

Muszę je siąć. Ale potem chce je pożądnie pielęgnować. Ale no właśnie czym?

Słyszałam peany na temat 2 preparatów:
olejku Vatika i WAXA. Czymkolwiek one są co proponujecie do tego rodzaju włosów? Kosmetyki powinno sie dobierać zgodnie z typem włosów. Może więc olejek który nie obciąża?? A może maska lepiej sie srawdzi na porost i puszystość.....
A może coś jeszcze innego??

Doradźcie! :)

ja używam Vatika, włosy są jak po silikonach, widać że odżywione a naturalnie, a dodatkowo mniej mi się przetłuszczają (bo coś tam, tylko nie pamiętam co ;d)
taka dziewczyna ma to opisane dokładnie na blogu, jak chcesz to napisz to dam ci linka i sobie dokładnie przeczytasz

ile kosztuje ten olejek vatika i gdzie mozna kupic?

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

Ja używam bio wax do włosów suchych i zauważyłam że po kilku użyciach są bardziej błyszczące i lepiej sie układają

Ja uzywam do blond i polecam barrrdzo taką maseczkę!!

http://natura-akacka.pl/bilder/wax%20rainforest%20zniszczone.jpg
http://www.firmarelax.pl/images/wax-blond-azmedica.JPG
http://www.heger.pl/sklep/files/Rainforest_Wax_c_p.jpg
Po tej maseczce do blond mam takie piekne włosy*_* Rozczesują się z łatwością, a rozdowjone końcówki jakby znikają:O Zaraz po 1 użyciu:O

Na porost włosów polecam wcierkę Jantar jest to odżywka do włosów i skóry głowy, wciera się ją w skalp przez 3 tygodnie i włosy stają się gęściejsze i bardziej puszyste, również szybciej rosna i pojawiają sie tzw. baby hair. Skuteczna jest równiez kuracja drożdżowa, którą właśnie stosuję, przez 30 dni pijesz 'napój drożdźowy' 1/3 kostki drożdży zalewasz wrzatkiem, czekasz aż ostygnie i pijesz, najlepiej nacczo, smak nie jest rewelacyjny ale da się przeżyć, bo efekty są rewelacyjne, włosy stają się odzywione i rosną 'jak na drożdżach'. Oleje stosuje się do pielęgnacji włosów, są bardzo pomocne przy zapuszczaniu, i również je polecam. Może to być zwykła oliwa z oliwek (dla początkujących) naniesiona na włosy i pozostawiona na noc, nalezy rano ją zmyć szamponem i włosy są cudowne, włosy powinno się oliwić minimalnie raz w tygodniu. Jeżeli będziesz miała czas naoliwiać włosy to możesz zainwestować w inne oleje, np kokoswy czy vatika :)
Olejek Vatika można kupić na allegro.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-09 17:02 przez Dill_Wear.

jesli ci wypadaja włosy to polecam nafte kosmetyczna;)

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

też jestem ciekawa tej Vatiki ?

Odżywka Jantar:) Polecam!

Witam, moje włosy są dość słabe, ale w pewnym momencie jakby przestały rosnąć :( Wtedy usłyszałam gdzieś o olejkach do włosów. Poszperałam w internecie i natknęłam się na sklep marokogust.com Mają tam duży wybór olejków do włosów. Na początek użyłam Amli, w moje włosy jakby "wróciło życie". Spróbowałam też Vatiki- różnych: oliwkową, migdałową, kokosową, kaktusową. To nie koniec, bo ostatnio kupiłam tam olejek Henna do włosów i Jaśminowy. Będę je teraz próbować. Napiszę potem jak moje włosy się po nich mają. To jeszcze nie wszystkie olejki, które warto wypróbować. Ja postawiłam na naturalną pielęgnację.
Ja już wypróbowałam. W 100% polecam Vatikę, ale taką prawdziwą, sprowadzoną z Maroka np. Ja kupuję w marokogust.com
Nigdy nie zawiodłam się na jakości! Są tam szczegółowe opisy, a w razie pytań kontaktuj się z właścicielką, bardzo miła Pani, która odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Miło się tam robi zakupy.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-19 15:15 przez Tosiaxy.

Cytat
Finka1988
Ja używam bio wax do włosów suchych i zauważyłam że po kilku użyciach są bardziej błyszczące i lepiej sie układają

ja polecam WAXa :) w prawdzie olejka kokosowego nie używałam..

ja mam to i to i wydaje mi się, że bardziej mi włosy po tym zaczęły wypadać..

WAX jest dobry ale niektórym (mi niestety też) wypadają po nim włosy...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

suche blond wlosy jaka odżywka