Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak długo?? Odżywki ;)

02 mar 2012 - 12:03:38

Cześć dziewczynki ;) ostatnio kupiłam nowa odżywkę do włosów- firmy Dove. Chciałam ja właśnie użyć, tylko nie jest tam napisane jak długo trzymać ją na włosach ;/ Nie wiem czy powinnam ją spłukać od razu (nie jest ekspresowa ) czy trochę odczekać (ile? ;/ ) Nie chciałabym zostać łysa ;p może wiecie jak długo?? miałyście ją kiedyś?? jakieś opinie byłyby mile widziane ;) ostatnio mam zniszczone włosy i chciałam "dać im nowe życie " ;)

Jak długo?? Odżywki ;)

02 mar 2012 - 12:06:04

a czemu masz zostać łysa po odżywce?
nie wiem z 5 minut poczekaj i spłucz.

Jak długo?? Odżywki ;)

02 mar 2012 - 12:06:14

Używałam jej przez dłuższy czas i nadal od czasu do czasu to robię:) 3 minuty wystarczą, a nawet jak byś miała dłużej to nic się nie stanie. Mi nie zawsze chce się tyle czekać więc po 1-2 spłukuje:)

Jak długo?? Odżywki ;)

02 mar 2012 - 12:07:04

przecież to nie kwas żrący .... ach 2-3 min wystarczą, zależy czy masz włosy tłuste czy suche

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

Jak długo?? Odżywki ;)

02 mar 2012 - 12:09:10

fajny masz avatar. ;]

Jak długo?? Odżywki ;)

02 mar 2012 - 12:13:47

to zalezy, wiekszosc odzywek (nie maseczek) nie wymaga aby trzymac je na wlosach, nakladasz, wmasujesz (lepiej nie trzec skory glowy) i splukujesz. Dlatego ze trzymana nawet minuty moze niepotrzebnie obciazyc wlosy

Jak długo?? Odżywki ;)

02 mar 2012 - 12:15:50

Cytat
czerwona_mona
fajny masz avatar. ;]
haha, ale jaja ;D no ale w końcu marylin jest popularna ;D

Jak długo?? Odżywki ;)

02 mar 2012 - 12:18:43

czemu masz zostac lysa po odzywce?:D potrzymaj z 3 minutki i splucz, nic sie nie stanie nw sumie nawet jesli potrzrymas zpol godziny:P co najwyzej wlosy Ci sie moze szybciej przetłuszczą, ale na pewno nie wypadną;)

Jak długo?? Odżywki ;)

02 mar 2012 - 12:21:05

kochana do 5 minut na wilgotne włosy;];];]

Jak długo?? Odżywki ;)

02 mar 2012 - 12:23:50

wiem, że nie wypadną ;) po prostu nie chciałabym im zaszkodzic ;)

Jak długo?? Odżywki ;)

02 mar 2012 - 12:26:43

ja najpierw myję głowę daję odżywkę myję się cała poleżę w wannie i na sam koniec spłukuję

Jak długo?? Odżywki ;)

02 mar 2012 - 12:31:02

Cytat
ann992
Cześć dziewczynki ;) ostatnio kupiłam nowa odżywkę do włosów- firmy Dove. Chciałam ja właśnie użyć, tylko nie jest tam napisane jak długo trzymać ją na włosach ;/ Nie wiem czy powinnam ją spłukać od razu (nie jest ekspresowa ) czy trochę odczekać (ile? ;/ ) Nie chciałabym zostać łysa ;p może wiecie jak długo?? miałyście ją kiedyś?? jakieś opinie byłyby mile widziane ;) ostatnio mam zniszczone włosy i chciałam "dać im nowe życie " ;)

Ja czasem trzymam odżywkę 15 minut, w tym czasie robię coś na kompie itp.
Według mnie im dłużej tym lepiej niech to co się ma wchłonąć, ma na to czas, potem tylko dobrze spłukać i są mega głatkie i lśniące ;)
Co to za problem siedzieć z ręcznikiem na ramionach przez chwilę?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-02 12:31 przez vJaSheut.

Jak długo?? Odżywki ;)

02 mar 2012 - 12:32:08

ok 2 min :) chociaż ja zmywam odżywki po ok minucie bo mi sie nie chce czekac :)

Jak długo?? Odżywki ;)

02 mar 2012 - 12:34:39

Cytat
karoDG
ok 2 min :) chociaż ja zmywam odżywki po ok minucie bo mi sie nie chce czekac :)

To jest marnowanie odżywki, nie zdąży się wchłonąć. Równie dobrze mogłabyś ją całą wlać do odpływu, na to samo by wyszło. Czas na produkcie jest orientacyjny i wyznacza minimum.

Jak długo?? Odżywki ;)

02 mar 2012 - 12:37:38

Cytat
vJaSheut
Cytat
karoDG
ok 2 min :) chociaż ja zmywam odżywki po ok minucie bo mi sie nie chce czekac :)

To jest marnowanie odżywki, nie zdąży się wchłonąć. Równie dobrze mogłabyś ją całą wlać do odpływu, na to samo by wyszło. Czas na produkcie jest orientacyjny i wyznacza minimum.
a ja jestem cierpliwa więc mogę sobie z nią chodzić, tylko boję się,że z moim roztrzepaniem moge zapomnieć , że ją nałożyłam ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

korektor na cienie pod oczami