Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

Solarium - pytanie.

01 mar 2012 - 22:46:28

Przyznam się na wstępie, że mam 21 lat i zamierzam pierwszy raz w życiu wybrać się do solarium. Nigdy mnie tam nie ciągnęło, ale mam super bladą skórę, którą bardzo ciężko opalić (nawet po wakacjach w ciepłych krajach wróciłam blada), dlatego postanowiłam wybrać się właśnie do solarium.

Mam zatem pytanie czy mogę zastosować balsam przyspieszający opalanie Ziaja czy w solarium trzeba kupić tą specjalną saszetkę?

Oraz czy któraś z Was może była w Poznaniu w "Akademii piękna" przy Rondzie Solidarności, jeśli tak to jakie macie opinie?

Pozdrawiam.


Solarium - pytanie.

01 mar 2012 - 22:48:23

obawiam sie , ze solarium nie wiele wiecej Ci da, jak po wczasach sie nic nie opalilas

Solarium - pytanie.

01 mar 2012 - 22:51:49

W solarium nie musisz kupowac, lecz możesz ;) Mają różne od wyboru. Ale jak najbardziej możesz zabrac swój balsam, ten z Ziaji który pokazałaś jest fajny, koleżanka zawsze smaruje się tym przed wejściem ;))

Co do Poznania, to nie znam sie :)

Solarium - pytanie.

01 mar 2012 - 22:52:15

Jesli ciezko Ci się opalić na słońcu to nie idz do solarium, bo jedyne co stamtąd mozesz wynieść to nie opalenizna ale poparzenie

Solarium - pytanie.

01 mar 2012 - 22:56:07

też mam bardzo jasną karnację. próbowałam solarium, ale skoro słońce nie opali to i jakaś maszyna też nie. długi czas miałam kompleksy na punkcie swojej porcelanowej skóry, a teraz... w życiu bym jej nie oddała! smaruję się filtrami 50+ i cieszę się z braku zmarszczek słonecznych na starość. jasna cera jest urocza. kupuj malinową szminkę i podkreślaj swój delikatny kolor!

Solarium - pytanie.

01 mar 2012 - 22:57:14

Idź sobie najpierw na 5 minut, posmaruj się mazidłem :D kremy do opalania możesz kupić w solarium :)

Solarium - pytanie.

01 mar 2012 - 22:57:18

moja kolezanka również ma bardzo bladą skórę, solarium jej nic nie daje, jedynie czerwony odcień skóry który w ogóle nie przechodzi w brąz. Zastosuj samoopalacz lub idź na solarium natryskowe, świetna sprawa, ale niestety krótkotrwała ;( Pozdrawiam ;)

Solarium - pytanie.

01 mar 2012 - 22:58:52

dokladnie, zgadzam sie z mititirek. Jesli nawet wczasy za granica, gdzie slonce jest zupelnie inne Ci nie pomoglo, to nie wiem czy solarium nie zaszkodzi... Nie musisz na sile byc opalona :) sniada cera rowniez jest atrakcyjna, masz duzy wybor kosmetykow na rynku, mozesz zawsze podkreslic karnacje ;) najlepiej poczekac na pierwsze slonce i troche sie wtedy opalic :) a co do solarium, jesli chcesz sprobowac, to na kilka minut :) potem mocno wysmaruj sie mleczkiem nawilzajacym. Pozdrawiam :)
dokladnie, zgadzam sie z mititirek. Jesli nawet wczasy za granica, gdzie slonce jest zupelnie inne Ci nie pomoglo, to nie wiem czy solarium nie zaszkodzi... Nie musisz na sile byc opalona :) sniada cera rowniez jest atrakcyjna, masz duzy wybor kosmetykow na rynku, mozesz zawsze podkreslic karnacje ;) najlepiej poczekac na pierwsze slonce i troche sie wtedy opalic :) a co do solarium, jesli chcesz sprobowac, to na kilka minut :) potem mocno wysmaruj sie mleczkiem nawilzajacym. Pozdrawiam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-01 22:59 przez pateczka91.

Solarium - pytanie.

01 mar 2012 - 23:03:04

Cytat
ewelus164
obawiam sie , ze solarium nie wiele wiecej Ci da, jak po wczasach sie nic nie opalilas

Solarium - pytanie.

01 mar 2012 - 23:10:12

kiedy jeszcze chodziłam na solarium kupowałam balsam u kosmetyczki, za jakieś 30-35 zł, produkowany przez mała firmę w gdańsku, działał dobrze a pachniał cudownie...

Solarium - pytanie.

01 mar 2012 - 23:13:31

nic nie uzywaj... kup sobie karnet i powoli...

powiedzmy co drugi dzien...

najpierw 5 min a potem 8 jak juz bedziesz widziec ze skora jest gotowa to na 10

wiem co mowie, bo tez mam jasna karnacje :)

i zrobilam tak jak napisalam i obeszlo sie bez oparzen, krem nie jest wskazany... nawet w regulaminie to przeczytasz

Solarium - pytanie.

01 mar 2012 - 23:18:39

1. nie oczekuj tylko, że po jednej wizycie w solarium będziesz opalona. Przy twojej karnacji najlepiej zacząć od wizyty na ok 3-4min i zwiększać ten czas np. za drugim razem 6min, a za trzecim 7-8. Nie warto się poparzyć.
2. Nie wiem czy przyspieszacz opalania przy tak jasnej karnacji nie przyzwyczajonej do solarium będzie dobrym wyjściem. może coś do opalania, ale nie koniecznie "przyspieszacz"..
3. Byłam w tzw. "akademii Piękna" wizytę tam dostałam w prezencie byłam wtedy na peelingu kawitacyjny czy czymś podobnym. Obsługa raczej nieprzyjemna, panie patrzyły na mnie jakbym trafiła tam przez pomyłkę, ok mam 19lat i wyglądam młodo, ale klient to klient i powinny być uprzejme. Z zewnątrz to zwykły baraczek, mało zachęcający. W środku ok, ale... obsługa - Pani robiąca mi peeling zapytała czy za ok 30-40 zł chcę sobie dokupić maseczkę jakąś tam. Nie wiedziałam co to, więc nie kupiłam, bo jednak cena taka sobie. Moja zaprzyjaźniona kosmetyczka robi ten zabieg dużo taniej, była zdziwiona, że w Akademii każą sobie dopłacać ze maseczkę która powinna być od razu w zestawie i nie powinny mnie bez niej wypuścić. Moja skór odchorowała zabieg tam i więcej się tam nie pojawię. Nie wiem jak z innymi zabiegami, ale Panie nie były skłonne do pomocy, ani nawet zaproponowania czegokolwiek do picia kiedy czekałam na zabieg ;) Szukaj innego miejsca. Pozdrawiam

Cytat
pateczka91
dokladnie, zgadzam sie z mititirek. Jesli nawet wczasy za granica, gdzie slonce jest zupelnie inne Ci nie pomoglo, to nie wiem czy solarium nie zaszkodzi... Nie musisz na sile byc opalona :) sniada cera rowniez jest atrakcyjna, masz duzy wybor kosmetykow na rynku, mozesz zawsze podkreslic karnacje ;) najlepiej poczekac na pierwsze slonce i troche sie wtedy opalic :) a co do solarium, jesli chcesz sprobowac, to na kilka minut :) potem mocno wysmaruj sie mleczkiem nawilzajacym. Pozdrawiam :)
dokladnie, zgadzam sie z mititirek. Jesli nawet wczasy za granica, gdzie slonce jest zupelnie inne Ci nie pomoglo, to nie wiem czy solarium nie zaszkodzi... Nie musisz na sile byc opalona :) sniada cera rowniez jest atrakcyjna, masz duzy wybor kosmetykow na rynku, mozesz zawsze podkreslic karnacje ;) najlepiej poczekac na pierwsze slonce i troche sie wtedy opalic :) a co do solarium, jesli chcesz sprobowac, to na kilka minut :) potem mocno wysmaruj sie mleczkiem nawilzajacym. Pozdrawiam :)


Śniada cera to cera ciemna.... A rozumiem, że chodziło o cerę jasną.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-01 23:22 przez mauaboo.

Solarium - pytanie.

01 mar 2012 - 23:21:25

koniecznie kupc sobie jakies mleczko np. w rossmanie za 7 zl jest zeby Cię nie poparzyło! ja zawsze smaruję nim twarz, pupę i podbrzusze bo mnie przypieka w tych miejscach. Rzadko chodzę bardzo to na to jeszcze przyspieszacz jesli chcesz zaoszczedzic albo zalezy Ci na czasie

Solarium - pytanie.

01 mar 2012 - 23:24:15

w poznaniu polecam sunrise na pólwiejkiej w bramie na przeciwko browara tam gdzie stoja tacy "pakerzy " sztuczni :D kup saszetke najlepiej za jakies 3-4 zl , pani Tobie doradzi ,idz na pocaztku na 8 minut po 3 dniach tez na na 10 minut .. na solidarnosci nie bylam , od zawsze chodze na polwiejska , tzn bylam w innych tez ale wychodzilam czerwona anie opalona ;/

Solarium - pytanie.

01 mar 2012 - 23:28:32

Cytat
martusiekbejbe
w poznaniu polecam sunrise na pólwiejkiej w bramie na przeciwko browara tam gdzie stoja tacy "pakerzy " sztuczni :D kup saszetke najlepiej za jakies 3-4 zl , pani Tobie doradzi ,idz na pocaztku na 8 minut po 3 dniach tez na na 10 minut .. na solidarnosci nie bylam , od zawsze chodze na polwiejska , tzn bylam w innych tez ale wychodzilam czerwona anie opalona ;/


Na początek na 8min??? z jasną karnacją? Ja mam średnią karnację, raczej mnie słońce nie parzy, ale na 8 to chodzę max za 2 razem dopiero jeśli mam skórę w miarę przyzwyczajoną, a nie z jasną cerą, po zimie, przecież się poparzy... NO chyba, że tam gdzie mówisz mają tak stare lampy ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak długo?? Odżywki ;)