Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Solarium - pytanie.

05 mar 2012 - 08:46:25

Ja też nigdy na solarium nie byłam i nie zamierzam.
Powinni wymyśleć miejsce gdzie zamiast opalić się można szybko wyblednieć :] Byłabym stałą klientką!! :D

Solarium - pytanie.

05 mar 2012 - 08:50:26

ja zaczynam od 4rech minut i czasem to jest dla mnie za dużo. Dlatego rozpocznij od 3-4 i tak kilka razy, stopniowo zwiększaj. Ja też smarowałam się tym produktem. Idź tylko na łóżko leżące, najlepiej brązujące.

zweryfikowana
Posty: 147
Ostrzeżenia: 1/5

Solarium - pytanie.

05 mar 2012 - 08:50:53

dziewczyny , ja mialam ten sam problem ALE znajomi mi polecili taki cud jak melanotan II , niestety aplikowanie tego środka dla niektóych może być przerażająca bowiem są to zastrzyki lecz robi się je strzykawkami takimi jak cukrzycy robią sobie :) Jest to lekarstwo , zawiera melanine która odpowieda za koloryt skóry , powoduje że skóra ciemnieje i jest podatna na opalanie zapobiega oparzeniom słonecznym i zmiejsza ryzyko raka skóry.
Brałam już jedną taką jkurację i jestem baaardzo zadowolona , w tym tygodniu zamawiam kolejną :) Na prawde polecam osobom które mają problem z opalaniem się

Solarium - pytanie.

05 mar 2012 - 08:55:38

Jak jestes blada i idziesz 1 - szy raz to na 3-4 minuty bo jak od razu na 5 minut pójdziesz moze Cie poparzyć , zalezy jaka masz cere czy wrazliwa , sucha ? Ja mam średnia karnacje a dodam ze poparzylam sie i poszłam na 5 minut tylko , i wcale nie byłam w złym solarium lecz z polecenia gdzie kolezanki to nałogowe solary .Ja niestety zrezygnowłam z solarium po kilku wizytach bo zmywało mi sie szybko i jakies plamy dostrzegłam na rekach Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 237
Ostrzeżenia: 2/5

Solarium - pytanie.

05 mar 2012 - 08:59:40

ja też mam baaardzo jasną karnację, ponieważ naturalnie jestem ruda hehe :P ale chodzę na solarium na początek byłam raz 3 min, drugi i trzeci raz po 6 min, czwarty i piąty raz po 9 minut, a teraz chodzę na 10 - 15 minut. Chodzę różnie raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie, w zależności jak mam czas :)

A co do przyspieszcza z Ziaji ja nie lubię jak mi się skóra świeci i klei a to niestety bardziej olejek niż spray. Ale jak kto woli, działa to mogę powiedzieć bo testowałam. OSobiście używam Eva Sun Tan Accelerator do opalania na słońcu i w solarium. Dodatkowo zapobiega fotostarzeniu, nawilża i ujędrnia skórę. Fajnie się rozprowadza i szybko wchłania więc się nie kleisz po nim.

Myślę, że warto wybrać solarium, w którym znajduje się regulamin, wskazania i przeciwwskazania do korzystania no i oczywiście certyfikat zezwalający na bezpieczne opalanie się w danym salonie. Porozmawiaj z Panią na recepcji o tym jaki czas by Ci doradziła żeby uzyskać ładną złoto/brązową opaleniznę a nie na tzw raczka ;) jak Pani Ci powie że na początek 10 min to uciekaj z tego salonu :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

FIRMA COTY ??!!