Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

36 minut temu

Druk ścienny

44 minut temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny, od tygodnia używam kremu na trądzik z krzemem firmy Farmaceutyki Aleksandra, i niestety posiada w sobie alkohol i wysusza mi twarz ;/ mimo wszystko jest bardzo skuteczny.


Chciałam Was prosić o polecenie jakiś dobrych ale tanich kremów nawilżających koniecznie do cery tłustej, trądzikowej.

W sumie ja nie mam takiego kremu,którego się trzymam. Jak sie leczyłam u dermatologa to używałam differin i był boski,ale teraz raz na jakis czas mi cos wyjdzie. Może warto iść do dermatologa,a nie samemu sie leczyc?

ale ja nie pytałam o kremy na trądzik i o to czy warto iść do dermatologa, bo u niego leczę się już od kilku lat. I to jest tak samo, bo i differin i epi duo i inne maści na trądzik przepisane przez dermatologa wysuszały mi skórę. Poza tym differin nie jest kremem nawilżającym tylko przeciw trądzikowi.

No,ale jak spytasz swojego lekarza o krem,który nawilży Twoją skóre w obecnej sytuacji to na pewno poleci Ci coś skutecznego,prawda?

zweryfikowana
Posty: 376
Ostrzeżenia: 1/5

świetny jest Ziaja krem nawilżający matujący 25+. Właśnie jest do cery tłustej trądzikowej;) naprawdę polecam;) ładnie matuje skórę ale nie wysusza;) mi często podkłady wysuszały skórę ale przy tym kremie jest wszystko w porządku;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-13 08:31 przez renatka130709.

Vaniiliiiova z tym że dermatolodzy 'polecają' produkty firm z którymi mają podpisane umowy na reklamę, a już jeden taki polecony przez dermatologa kupiłam (oczywiście w aptece), kosztował mnie 60zł i uczulił po jednym użyciu, więc wolę zwykły tani produkt z drogerii kupić i nie żałować 8zł na niego wydanych.

renatka130709 dziękuję za opinię ;)

zweryfikowana
Posty: 870
Ostrzeżenia: 4/5

Cytat
renatka130709
świetny jest Ziaja krem nawilżający matujący 25+. Właśnie jest do cery tłustej trądzikowej;) naprawdę polecam;) ładnie matuje skórę ale nie wysusza;) mi często podkłady wysuszały skórę ale przy tym kremie jest wszystko w porządku;)


Ostrzegam , tylko nie ziaja . Miałam fajną cerę , a moja przygoda z kosmetykami ziaji skończyła się strasznym wysypem . Kremy ziaja to jest badziewie , większość w składzie ma mineral oil .

poczwarka a możesz coś od siebie polecić? :)

zweryfikowana
Posty: 870
Ostrzeżenia: 4/5

hm... narazie jestem w trakcie poszukiwania kremu idealnego :) ale mogę polecić kapsułki , z roosmana . Mają dobry skład , to jest kuracja tygodniowa , kosztuję to jakoś z 6-7 zł . Jak ich używam to stan mojej cery się odrazu poprawia . One są niby anti-age ale spokojnie można ich używać . Jest też dużo recenzji o nich na youtube , także warto spróbować :).



i działają one nawilżająco ? ;)

ja również od paru lat odwiedzam dermatologa z tą samą dolegliwością, kremów było pełno. może to dziwne, ale ja od jakiegoś tygodnia (jak i kiedys) używam kremu bambino. na dzień i na noc. nie powoduje powstawania nowych wyprysków, rano budząć się nie ma się tłustej skóry, a to plus;) i same plusy ogólnie są:)

bambino nie ma przypadkiem takiej konsystencji jak nivea?

Dermedic Acne Expert
używam od miesiąca i mi służy
koszt to ok. 30 zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-13 13:32 przez sssonia.

zweryfikowana
Posty: 870
Ostrzeżenia: 4/5

Tak działają nawilżająco , skóra też ma ładniejszy kolor , jest milsza w dotyku :)

a ogólnie używam olejku z nasion maliny, albo olejku z pestek śiwki, lub olejku konopnego :D na zróbsobiekrem kupuje badz naturalis czy BU.

dobrze nawilżają, ładniej po nich się wszystko goi :)
i cera jest uspokojona .

na dzień krem kojący do cery tłustej firmy BANDI ( wielbię go :D) + kilka kropli któregos z olejków (najczesciej konopnego bo on na dzien jest najlepszy bo sie wchlania prawie do matu:) )


mnie krem bambino zapycha np ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Używane kosmetyki?