Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

47 minut temu

sprawdzony stomatolog

51 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny, od tygodnia używam kremu na trądzik z krzemem firmy Farmaceutyki Aleksandra, i niestety posiada w sobie alkohol i wysusza mi twarz ;/ mimo wszystko jest bardzo skuteczny.


Chciałam Was prosić o polecenie jakiś dobrych ale tanich kremów nawilżających koniecznie do cery tłustej, trądzikowej.

W sumie ja nie mam takiego kremu,którego się trzymam. Jak sie leczyłam u dermatologa to używałam differin i był boski,ale teraz raz na jakis czas mi cos wyjdzie. Może warto iść do dermatologa,a nie samemu sie leczyc?

ale ja nie pytałam o kremy na trądzik i o to czy warto iść do dermatologa, bo u niego leczę się już od kilku lat. I to jest tak samo, bo i differin i epi duo i inne maści na trądzik przepisane przez dermatologa wysuszały mi skórę. Poza tym differin nie jest kremem nawilżającym tylko przeciw trądzikowi.

No,ale jak spytasz swojego lekarza o krem,który nawilży Twoją skóre w obecnej sytuacji to na pewno poleci Ci coś skutecznego,prawda?

zweryfikowana
Posty: 376
Ostrzeżenia: 1/5

świetny jest Ziaja krem nawilżający matujący 25+. Właśnie jest do cery tłustej trądzikowej;) naprawdę polecam;) ładnie matuje skórę ale nie wysusza;) mi często podkłady wysuszały skórę ale przy tym kremie jest wszystko w porządku;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-13 08:31 przez renatka130709.

Vaniiliiiova z tym że dermatolodzy 'polecają' produkty firm z którymi mają podpisane umowy na reklamę, a już jeden taki polecony przez dermatologa kupiłam (oczywiście w aptece), kosztował mnie 60zł i uczulił po jednym użyciu, więc wolę zwykły tani produkt z drogerii kupić i nie żałować 8zł na niego wydanych.

renatka130709 dziękuję za opinię ;)

zweryfikowana
Posty: 870
Ostrzeżenia: 4/5

Cytat
renatka130709
świetny jest Ziaja krem nawilżający matujący 25+. Właśnie jest do cery tłustej trądzikowej;) naprawdę polecam;) ładnie matuje skórę ale nie wysusza;) mi często podkłady wysuszały skórę ale przy tym kremie jest wszystko w porządku;)


Ostrzegam , tylko nie ziaja . Miałam fajną cerę , a moja przygoda z kosmetykami ziaji skończyła się strasznym wysypem . Kremy ziaja to jest badziewie , większość w składzie ma mineral oil .

poczwarka a możesz coś od siebie polecić? :)

zweryfikowana
Posty: 870
Ostrzeżenia: 4/5

hm... narazie jestem w trakcie poszukiwania kremu idealnego :) ale mogę polecić kapsułki , z roosmana . Mają dobry skład , to jest kuracja tygodniowa , kosztuję to jakoś z 6-7 zł . Jak ich używam to stan mojej cery się odrazu poprawia . One są niby anti-age ale spokojnie można ich używać . Jest też dużo recenzji o nich na youtube , także warto spróbować :).



i działają one nawilżająco ? ;)

ja również od paru lat odwiedzam dermatologa z tą samą dolegliwością, kremów było pełno. może to dziwne, ale ja od jakiegoś tygodnia (jak i kiedys) używam kremu bambino. na dzień i na noc. nie powoduje powstawania nowych wyprysków, rano budząć się nie ma się tłustej skóry, a to plus;) i same plusy ogólnie są:)

bambino nie ma przypadkiem takiej konsystencji jak nivea?

Dermedic Acne Expert
używam od miesiąca i mi służy
koszt to ok. 30 zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-13 13:32 przez sssonia.

zweryfikowana
Posty: 870
Ostrzeżenia: 4/5

Tak działają nawilżająco , skóra też ma ładniejszy kolor , jest milsza w dotyku :)

a ogólnie używam olejku z nasion maliny, albo olejku z pestek śiwki, lub olejku konopnego :D na zróbsobiekrem kupuje badz naturalis czy BU.

dobrze nawilżają, ładniej po nich się wszystko goi :)
i cera jest uspokojona .

na dzień krem kojący do cery tłustej firmy BANDI ( wielbię go :D) + kilka kropli któregos z olejków (najczesciej konopnego bo on na dzien jest najlepszy bo sie wchlania prawie do matu:) )


mnie krem bambino zapycha np ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Używane kosmetyki?