Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

Dobry podkład

29 sty 2012 - 14:18:24

Cześć dziewczyny, potrzebuję waszej pomocy.
Poszukuję jakiegoś dobrego podkładu kryjącego. Szukałam już w wielu różnych markach ale podkłady kryjące są często bardzo tłuste a ja mam cerę mieszaną i świecę się po nich niemiłosiernie. Potrzebuję takiego fluidu, który by dobrze maskował niedoskonałości nie dając jednocześnie efektu maski, no i żebym nie musiała na niego nakładać jeszcze tonę pudru, żeby nie było widać że tak bardzo się świecę.
Co polecacie? ;)
Z góry bardzo dziękuję za wszystkie pomocne komentarze.

Dobry podkład

31 sty 2012 - 17:40:19

ja niestety się na tym nie znam, ale także mam pytanie, a raczej prośbę o doradzenie jaki podkład będzie dobry dla delikatnej, wrażliwej, suchej skóry, matujący lub rozświetlający ?:)

Dobry podkład

31 sty 2012 - 17:42:54

Pharmaceris podklad intensywnie kryjacy...nie robi machy fajnie sie stapia

Dobry podkład

31 sty 2012 - 17:43:45

polecam vichy dermablend -rewelacja tez mam cere mieszana ciagle sie swieciłam poki nie kupilam tego podkladu cena nie najnizsza ale starcza na długo-cena ok 70-80zł ale niewielka ilosc starcza na jeden make up

niezweryfikowana
Posty: 500
Ostrzeżenia: 2/5

Dobry podkład

31 sty 2012 - 17:45:07

revlon colorstay, vichy dermablend oraz laura mercier- super krycie i brak efektu maski ale kasa--> 180 zł :(

Dobry podkład

31 sty 2012 - 17:45:39

Polecam dobry korektor+ lekki podklad i puder transparentny jezeli masz problemy ze swiecaca twarza
a jezeli koniecznie zalezy ci napodkladzie kryjacym to powinnas szukac wsrod kosmetykow aptecznych
drogeryjne sa zazwyczaj cieżkie pomaranczowe czesto slabo kryja jednym slowem bleeeee :P

Dobry podkład

31 sty 2012 - 17:46:11

Cytat
blueye
Cześć dziewczyny, potrzebuję waszej pomocy.
Poszukuję jakiegoś dobrego podkładu kryjącego. Szukałam już w wielu różnych markach ale podkłady kryjące są często bardzo tłuste a ja mam cerę mieszaną i świecę się po nich niemiłosiernie. Potrzebuję takiego fluidu, który by dobrze maskował niedoskonałości nie dając jednocześnie efektu maski, no i żebym nie musiała na niego nakładać jeszcze tonę pudru, żeby nie było widać że tak bardzo się świecę.
Co polecacie? ;)
Z góry bardzo dziękuję za wszystkie pomocne komentarze.



-dermablend vichy
-revlon
;)

Dobry podkład

31 sty 2012 - 17:46:16

Dziewczyny czesto polecaja podkłąd "dermacol" sama mam na niego ochote, ale kompletnie nie wiem jaki odcien wybrac,a na a l l e g r o jest sporo rodzajów ;/

Dobry podkład

31 sty 2012 - 17:47:23

Bourjois, Healthy Mix - cera sucha ,

Dobry podkład

31 sty 2012 - 17:49:11

Ja też szuuuukałam długo, długo też używałam z seri AA, rozświetlający. Kiedyś były one dobre, teraz średnio. . Wiec ostatnio stałam w kosmetycznym, miałam mało czasu a szukałam DOBREGO podkładu. Wybrałam firmy Ingrid - w kolorze bodajże 32 Piasek ;)

jest świetny ;o nawilża.. ładnie sie rozprowadza. i długo utrzymuje ;o naprawdę. Poprzednio ten z AA tyle nie trzymał. A skolei używałam z Eveline, to był wodnisty ;d

http://3.bp.blogspot.com/-WM91ppgGKgA/TpaWXY9BbEI/AAAAAAAAAUs/mkjQcIS_uJY/s1600/Obraz+213-horz.jpg



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-31 17:51 przez Kaja0.

Dobry podkład

31 sty 2012 - 17:57:00

Myślę, że nic Ci nie pomożemy za bardzo, bo każda ma inną cerę i na jedną podklad dziala dobrze, na drugą nie ;) Ja kiedyś uzywałam takiego, który jest dostępny w aptekach i polecany przez dermatologów - Excipial. Dobrze kryje i nie ma żadnego efektu maski, mnie jednak denerwowała jego konsystencja. ja sama używam produktów z firmy oriflame i tak naprawdę to Ty sama musisz przetestować duuużo kosmetyków aż znajdziesz najlepszy podkład dla siebie :)

Dobry podkład

31 sty 2012 - 17:57:22

jeśli chodzi o podkłady kryjące też zawsze takich używam :) już od dłuższego czasu trzymam się podkładu firmy Kobo :) jest naprawdę super, świetnie kryje, już kiedyś go polecałam na forum :) znajdziesz go w drogeriach natura i cena również na plus - ok 18 zł kosztuje :)

wcześniej natomiast często kupowałam Astora Perfect Stay :) też byłam zadowolona, ale potem zaczął wyszuszać mi cerę, podkreślać suche miejsca. ale jeśli chodzi o krycie to okej :)


Dobry podkład

31 sty 2012 - 19:33:21

vichy dermablend robi maske...siostra miala i wcale nie nakladala go duzo na buzke...

Dobry podkład

31 sty 2012 - 19:37:48

lirene

Dobry podkład

31 sty 2012 - 19:39:42

ja rowniez polecam INGRID

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drożdże na włosy?