Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej szukam dziewczyny zajmującej się sprzedażą kosmetyków Oriflame na terenie Częstochowy,chciałabym zamówić kosmetyki a niestety nie mam nikogo w tej firmie ;)

Witam. Jestem konsultantka firmy Oriflame i mieszkam w Częstochowie jeżeli jesteś zainteresowana kupnem kosmetyków u mnie moge przywieść ci katalog:) Podaję numer telefonu 796-735-874. Pozdrawiam serdecznie

Ja również zapraszam do mnie,jeżeli jakaś osoba chciałaby zamówić;]

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 5/5

Oriflame - Dołącz już dziś !
To naprawdę się opłaca
Zarabiaj na sprzedaży produktów z katalogu i nie tylko
Nic nie ryzykujesz, nic nie tracisz, zamawiasz kiedy chcesz, za ile chcesz, za darmo, nie ma limitów składania zamówień, ani wymogu składania zamówienia z każdego katalogu, możesz np. robić to co 2 katalog, co 3, jak tylko chcesz.
Podpisanie umowy, nie jest wiążące, ponieważ jeśli będziesz chciał ją zerwać nie ponosisz żadnych konsekwencji, umowa też sama wygasa jeśli przez okres 1 roku, nie będziesz składał zamówień
Zamówienia można składać poprzez internet bez wychodzenia z domu, sam decydujesz kiedy pracujesz, dostawa do domu przez kuriera po 3 dniach od złożenia zamówienia, za zamówienie, możesz zapłacić aż w ciągu 14 dni od daty otrzymania paczki, więc spokojnie zdążysz zebrać pieniądze od swoich klientów.
Zarabiasz 23 % na produkcie. Dużo prezentów od Oriflame za składanie zamówień w ciągu roku. Możesz kupować również kosmetyki tylko dla siebie, po co masz przepłaca konsultantce.
Jak wyliczyć Twój zysk ? Twój klient kupuje kosmetyk za 16,90 zł z katalogu, ty płacisz za niego 13,00 zł, więc Twój zysk to 3,90 zł
DODATKOWO : Możesz zarobić na prowizji od sprzedaży. Każdy produkt ma przypisaną ilość punktów promocyjnych tzw. PP Produkt za 16, 90 ma przypisaną wartość 4 PP Jeśli uzbierasz zamówienie za 200 PP OTRZYMASZ DODATKOWO 3% od sprzedaży.
Tabela prowizji :
200 - 449 pp - 3%
450 - 899 pp - 6%
900 - 1799 pp - 9 %
1800 - 2999 pp - 12%
3000 - 4999 pp - 15 %
5000 - 7499 pp - 18 %
7500 - X - 21%
Nie musisz zbierać tych pkt. sam, poniważ jeśli zapiszesz nowe osoby do Oriflame to pkt. zebrane przez te osoby zasilą Twoje konto.
Np. TY - 120 pp 1 osoba, którą zapisałeś - 200 pp 2 oosoba - 40 pp 3 osoba 260 pp 4 osoba 110 pp Razem uzbierałeś więc : 610 PP, więc Twoja prowizja wyniesie już 6% Jeśli namówisz osoby, które zapisałaś by te zapisały kolejne osoby itd, to wszystkie pkt zebrane przez te osoby zasilą Twoje konto, więc Twoje zarobki mogą być naprawdę duże, wszytsko zależy od ilości osob które zostaną zapisane w Twojej grupie, im więcej tym większy zysk.
A to nie wszystko :
Przez pierwsze 3 katalogi, możesz zdobyć nagrody o wartości ponad 200 zł, za jedyne 3 zł w tym:
- 80 pkt - otrzymujesz tusz + kremik uniwersalny (tzw miodek)
- 80 pkt - otrzymujesz zestaw kosmetyków milk & honey
- 80 pkt- otrzymujesz wspaniałe perfumy Eclat weekend dla Pań
Wystarczy, że w katalogach pierwszych złożysz zamówienie za 80 PP, TO NAPRAWDĘ ŁATWO ZROBIĆ ! Uwierz
Mała konkurencja, więc stosunkowo łatwo zdobyć zamówienia.
Pozdrawiam, proszę o kontakt i zapraszam.
Monika-adamska22<@>wp.pl



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kosmetyki do włosów bez alkoholu