Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

Cytat
klaudiii_6
Tylko i wyłacznie ten !

a mi on wogóle nie podszedł;/
Vichy Dermablend



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-22 23:07 przez Naaticzkaa.

Posiadam cerę mieszaną (bardziej suchą), oto podkłady, które dla mnie są najlepsze:

1.


2.
3.

Revlon Color stay cera sucha i normalna

Cytat
Judzia19
Mam cerę alergiczną i bardzo suchą.Używałam wiele podkładów dopóki nie natrafiłam na ten "jedyny" wydawałam pieniądze praktycznie co tydzień.Ten podkład ma lekką konsystencję,cera jest gładka,skóra nawilżona i świeżo wygląda.Do tego jest wydajny i ślicznie pachnie.Nie ma różowych odcieni jak to większość(czerwienieją na twarzy).Polecam serdecznie;)

Clinique even better skóra sucha

Mój faworyt to Dior DIORSKIN ICONE (odcień 020 beige clair)
Opakowanie 30ml.
Skóra mieszana

Nadaje się dla każdego typu cery , jednak skóra przesuszona pokryta tym podkładem , będzie wyglądać z bliska nienaturalnie

Plusy:
- bardzo wydajny
- świetnie kryje , pozostawiając pudrowo-matowe wykończenie dzięki czemu skóra sprawia wrażenie idealnie gładkiej - nawet z bliska (pod warunkiem braku przesuszeń na twarzy)
- idealna "kołderka" na zimę.

Minusy:
- cena( od 89 zł na allegro po 230 zł) , ja dostałam ten podkład od przyjaciółki która kupiła mi go w Anglii za równowartośc 79 zł.
- kiedy nakładam więcej podkładu do makijażu wieczorowego , lubi czasem pozostawić ślady na ciuchach ( przy ich zdejmowaniu)
- podejzewam że na ciepłe dni się nie sprawdzi ( uzywam od października 2011 )
- dostępny tylko w wybranych drogeriach w Polsce.

MIMO WSZYSTKO JESIEŃ , ZIMA , WIOSNA - TYLKO Z DIOR'EM ;)

Chętnie wysłucham podpowiedzi , jaki podkład na lato :)

Cera sucha:
Podkład Maybelline, Affinitone, Perfecting & Protecting Fundation with Vitamin E
Przede wszystkim uwielbiam go za to że dobrze się rozprowadza, po nałozeniu go cera wygląda naturalnie -bez efektu maski oraz wygląda na nawilżoną.Poza tym cena nie jest wygórowana.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-22 23:47 przez marzenus85.

Cytat
martischa
Cytat
giovanna---89---
...

proszę nie podbijać wątku tego typu postami :)

Dziękuję za wyrozumiałość i nie wystawienie od razu warna;) Oczywiście radę wezmę sobie do serca:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TUSZE DO RZĘS