Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Głosowanie zostało zakończone;) Dziękuję wszystkim za udział!

Link do wyników głosowania:
http://szafiarenka.pl/4/5132353/wyniki-najlepszy-podklad-do-cery-suchej-mieszanej-i-tlustej.html

Pozdrawiam;)

_____________________________________________________________________

Witajcie!

Zauważyłam, że często na szafie pojawiają się wątki typu "jaki podkład polecacie", "jaki podkład do cery suchej" itd. Ja również nadal szukam tego jednego jedynego, który będzie dla mnie idealny! A z racji tego, że nie każdy podkład jest odpowiedni do każdego typu cery chciałabym wyłonić najlepszy podkład dla każdej cery (a raczej dla trzech podstawowych)- suchej, mieszanej i tłustej. Myślę, że wątek będzie ciekawy i pomocny dla wielu poszukiwaczek i nie tylko:)

Tak więc ogłaszam konkurs na najlepszy podkład dla cery suchej, mieszanej i tłustej!

Zasadyzły/u]
1. Każdy może podać max 3 ulubione podkłady.
2. Proszę podawać dokładną nazwę oraz rodzaj cery jaką macie!
3. Można wklejać zdjęcia podkładów! Uzasadnienia wyborów też mile widziane.
4. W konkursie nie biorą udziału podkłady w kamieniu!
5. Zgłoszenia bez podania rodzaju cery nie będą brane pod uwagę!
6. Wygrywa ten, który zdobędzie najwięcej głosów (oczywiście dla każdego typu cery osobno).


Wyniki zostaną ogłoszone w poniedziałek 23 stycznia, czyli głosowanie potrwa do niedzieli do godziny 0.00!

Zapraszam do zabawy;)


Edit:
Ponieważ cera mieszana i tłusta są bardzo podobne, a rzadko kto podaje cerę tłustą postanowiłam, że dla cery mieszanej i tłustej zostanie wybrany jeden wspólny podkład!

Jeszcze raz zapraszam!



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-23 13:17 przez giovanna---89---.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-17 23:48 przez selena001.

tłusta i trądzikowa
revlon color stay

Cera mieszana
Rimmel Lasting Finish ;)

Moim numerem jeden jest Oxygen Boost firmy Oriflame, podklad dotleniajacy i przynajmniek teoretycznie pozwalajacy skorze oddychac na tyle, na ile to mozliwe przy stosowaniu jakiegokolwiek podkladu. Jest niedrogi, nie pamietam dokladnej ceny, na pewno nie byla wyzsza od 40 zl. Mam cere mieszana, chociaz niezbyt przetluszczajaca sie. Z doswiadczen moich kolezanek, wiem, ze cera moze sie po nim odrobine swiecic, ale sposobem na to jest puder. Caly make up utrzymuje sie naprawde dlugo. Ach no i nie jest szczegolnie kryjacy ze wzgledu na wlasciwosci lekkiej konsystencji. Mimo to uzaleznia ;)

cera sucha





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-18 00:01 przez asia_club_69.

Cytat
selena001


e
Takze polecam loreal,mam cere bardzo wysuszona po solarium i masciach na tradzik,np jak uzywam ,,super" revlonu cere nie była rewelacyjna.Po lorealu jest super,nie błyszczy się tak;)
Jeśli możesz założycielka watku po skonczeniu konkursu napiszz na priv jaki podkład wygrał;)

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

ja mam cerę raczej suchą chociaż ze skłonnościami do wyprysków.
bardzo mi pasuje ten - Affinitone Maybeliine. wygląda bardzo naturalnie





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-18 00:02 przez QuQuu.

Max Factor Smooth Effect Foundation
cera sucha/normalna

To jak na razie najlepszy jaki miałam, chociaż nie spełnia wszystkich moich oczekiwań, nie jest dość kryjący, ma lekką konsystencję



Cera mieszana- Este Lauder Double Wear.

zweryfikowana
Posty: 1.427
Ostrzeżenia: 1/5

Cera mieszana z drobnymi niedoskonalosciami.
Loreal True Match

Dopasowuje sie do cery, dobrze kryjacy, lekki, nie tworzy efektu maski, dlugo utrzymuje sie na twarzy, moze i dokladnie nie matuje cery ale twarz po wielu godzinach wyglada na zdrowa. Jak do tej pory moj nr 1 (zuzylam 3 opakowania )

cera mieszana (strefa T tlusta)
podklad Chanel Subli'mine swietnie sie dopasowuje do cery nie ma efektu maski ani sztucznej tafli

wybralam go gdy poraz pierwszy pomalowal mnie nim kosmetyczka na wesele tak mi sie spodobal ze go kupilam,bardzo latwo sie go naklada,nie pozostania smug i jest bardzo wydajny



Cytat
zakupoholiczka93
e
Takze polecam loreal,mam cere bardzo wysuszona po solarium i masciach na tradzik,np jak uzywam ,,super" revlonu cere nie była rewelacyjna.Po lorealu jest super,nie błyszczy się tak;)
Jeśli możesz założycielka watku po skonczeniu konkursu napiszz na priv jaki podkład wygrał;)

Ok. Napiszę;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Komórkowe serum odmładzające