Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

47 minut temu

elektryka sklep

53 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 14:30:49

Hej poszukję jkiegoś naprawdę dobrego peelingu. Moim głównym problemem są wrastające włoski i żadn peeling ( rękawice do masażu, kremy na wrastajace wloski ipt) nie satysfakcjonuje mnie w pełni ;(
Tak więc zwracam sie o pomoc, DODAWAJCIE SWOJE OPINIE ;) najlepiej ze zdjęciami ;)

Ja w ostatnim czasie przetestowałam trzy produkty:
1)Farmona - Tutti Frutti kiwi&karambola - świetny, orzeżwiający zapach, troche rzadka konsystencja ale peelingiem bym tego nie nazwała - peelingujące kuleczki?- w ogole ich nie czuc, traktuje go jako żel pod prysznic - NIE ZDAŁ EGZAMINU


2)PerfectaSpa - Cukroy peeling czekoladowo-kokosowy - ooch z tym zapachem mogłabym go wcierać noce i dnie ;D, wcierając czułam te kuleczki, aczkolwiek wloski dalej wrastały ;( konsystencja według mnie ok, zapach cudowny ;) ale także efekt nieosiągnięty


3)Hean Natura -Slim No Limit, limonka i żeń-szeń - jak narazie mój NAJLEPSZY a przy okazji najtnszy ;) cudowny, cytrynowy zapach no i najostrzejsze granulki, jednak włoski nadal wrastają, więc proszę o pomoc ;(




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-15 14:31 przez peekaaboo.

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 14:38:25

Ja ostatnio spróbowałam tego- jest super. Pięknie pachnie i niesamowicie wygładza skórę!


poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 14:41:55

ktoś jeszcze?

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 14:43:21

Dakota_aa też go mam i jest świetny :) Dobrze sprawdził się też peeling Joanny w takim małym,lekko zaokrąglonym opakowaniu.

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 14:44:46

Ja używam dwóch:

1) Isana Peeling Biała Czekolada & Wanilia - za taką cenę (5,49!) rewelacja! Fajnie ściera naskórek, wygładza skórę, trochę gorzej z nawilżeniem.

2) Wellness Beauty z Algami - mój ulubiony; świetnie działa, do tego mega nawilżenie :)



poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 14:44:50

sprobuj kupic zwykla gąbkę do mycia ciała, która ma ostrą wierzchnią warstwę ;) ja nie potrzebuję już zadnego pilingu.

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 14:47:08

[attachment 648739 avatar_3177_big.jpg]

jeden z tych?

Cytat
malutka7
sprobuj kupic zwykla gąbkę do mycia ciała, która ma ostrą wierzchnią warstwę ;) ja nie potrzebuję już zadnego pilingu.


taka gąbka to dla mnie podstawa ; )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-15 14:48 przez peekaaboo.

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 14:50:24

A ja Polecam Dairy Fun jabłkowo cynamonowy.
Ma OBŁĘDNY zapach, po zastosiwaniu pozostawia na skórze taką tłustą warstewkę, że nie potrzeba już balsamu (a ja mam BARDZO suchą skórę). Doskonale nawilża i złuszcza.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-15 14:50 przez Kamilaa125.

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 14:57:35

A seria Joanny? Jestem im oddana od 3 lat :)



poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 14:59:07

Jak dla mnie te z Joanny się nie sprawdzają - bliżej im do zwykłego żelu niż peelingu

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 15:01:22

Peeling ma się nijak do odrastających włosków, po prostu trzeba golić.

A jesli chodzi o SUPER PEELING, to najlepszy jaki istnieje i najtańszy zarazem jest peeling własnej roboty. I to wiem od swojej masażystki.

Są różne przepisy, podam trzy:


1) Cukier ( lub sól, ale cukier jest grubszy i bardziej złuszcza naskórek),
należy nałożyć na skórę i po prostu wcierać. Ja jeszcze spieniam mydło i zanim zacznę wcierać cukier, to nawilżam skórę tym mydełkiem.

2) drugi sposób to zmieszać ziarna (TANIEJ) kawy z balsamem do ciała i taką mieszankę też wcierać w kąpieli. (EFEKT ZAPACHU KAWY JEST SUPER!!)

3) Zmieszać sól z olejem roślinnym. Taka mikstura powoduje, że skóra jest gładziuteńka, bo raz: naskórek odszedł, a dwa: olej powoduje, że skóra jest nawilżona, bardzo miękka i przyjemna w dotyku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-15 15:04 przez maajciaa.

zweryfikowana
Posty: 1.209
Ostrzeżenia: 2/5

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 15:01:41

Cytat
Kamilaa125
A ja Polecam Dairy Fun jabłkowo cynamonowy.
Ma OBŁĘDNY zapach, po zastosiwaniu pozostawia na skórze taką tłustą warstewkę, że nie potrzeba już balsamu (a ja mam BARDZO suchą skórę). Doskonale nawilża i złuszcza.
[attachment 648746 dairy-fun-peeling-do-ciala-300ml-karmelowe-jablko-ceramika_0_b.jpg]


gdybys mogla podac mniej wiecej jego cene bylabym wdzeczna

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 1/5

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 15:03:59

Ja za to z czystym sercem polecam peeling z kawy. Bardzo tani - zaparzasz kawę > wypijasz, ewentualnie ktos inny wypija > a Ty lecisz do lazienki i wcierasz, potem olejek albo jakikolwiek balsam i efekt lepszy niż po jakimkolwiek peelingu ze sklepu. Naprawdę :-) Co prawda nie pachnie cudownie, ale po nim można się umyć pachnącym żelem ;)

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 15:06:07

Cytat
maajciaa
Peeling ma się nijak do odrastających włosków, po prostu trzeba golić.

A jesli chodzi o SUPER PEELING, to najlepszy jaki istnieje i najtańszy zarazem jest peeling własnej roboty. I to wiem od swojej masażystki.

Są różne przepisy, podam trzy:


1) Cukier ( lub sól, ale cukier jest grubszy i bardziej złuszcza naskórek),
należy nałożyć na skórę i po prostu wcierać. Ja jeszcze spieniam mydło i zanim zacznę wcierać cukier, to nawilżam skórę tym mydełkiem.

2) drugi sposób to zmieszać ziarna (TANIEJ) kawy z balsamem do ciała i taką mieszankę też wcierać w kąpieli. (EFEKT ZAPACHU KAWY JEST SUPER!!)

3) Zmieszać sól z olejem roślinnym. Taka mikstura powoduje, że skóra jest gładziuteńka, bo raz: naskórek odszedł, a dwa: olej powoduje, że skóra jest nawilżona, bardzo miękka i przyjemna w dotyku


no tak.. cieżko by mi było wymagać od peelingu żeby mi nie odrastały po nim włoski... może dlatego skupiam się po prostu żeby nie WRASTAŁY .

poszukiwany peeling idealny

15 sty 2012 - 15:08:24

Cytat
peekaaboo
Cytat
maajciaa
Peeling ma się nijak do odrastających włosków, po prostu trzeba golić.

A jesli chodzi o SUPER PEELING, to najlepszy jaki istnieje i najtańszy zarazem jest peeling własnej roboty. I to wiem od swojej masażystki.

Są różne przepisy, podam trzy:


1) Cukier ( lub sól, ale cukier jest grubszy i bardziej złuszcza naskórek),
należy nałożyć na skórę i po prostu wcierać. Ja jeszcze spieniam mydło i zanim zacznę wcierać cukier, to nawilżam skórę tym mydełkiem.

2) drugi sposób to zmieszać ziarna (TANIEJ) kawy z balsamem do ciała i taką mieszankę też wcierać w kąpieli. (EFEKT ZAPACHU KAWY JEST SUPER!!)

3) Zmieszać sól z olejem roślinnym. Taka mikstura powoduje, że skóra jest gładziuteńka, bo raz: naskórek odszedł, a dwa: olej powoduje, że skóra jest nawilżona, bardzo miękka i przyjemna w dotyku


no tak.. cieżko by mi było wymagać od peelingu żeby mi nie odrastały po nim włoski... może dlatego skupiam się po prostu żeby nie WRASTAŁY .

echh... Ale peelingi wypróbuj, bo warto =)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Balsam brązujący do ciała