Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 263
Ostrzeżenia: 2/5

Puder czy Podkład?

20 gru 2011 - 20:00:00

Cześć dziewczyny . Mam do was pytanie . Chce sobie kupic puder albo podkład by poczuć się ladnie na swięta:) .Nigdy nie używałam tych rzeczy. Moja cera jest sucha i wrażliwa , a także jest czysta bez zadnych pryszczy tylko niewielkie wągry :). Co powinnam wybrać puder czy podkład dla mojej cery? Nie chce kłaść tone :) tylko delikatnie podkreślić.

Puder czy Podkład?

20 gru 2011 - 20:01:52

sypki puder.

Puder czy Podkład?

20 gru 2011 - 20:03:46

prawdziwy makijaz powinien zawierac baze pod poklad,pozniej podklad...a puder to jest wykonczenie calego makijazu i moze byc w kulkach czy w kamieniu... ja polecalabym ci jedno i drugie... a to i to nie znaczy miec tone na twarzy jak kolory dobre sobie dobierzesz...:)

Puder czy Podkład?

20 gru 2011 - 20:04:06

KREM BRĄZUJĄCY SOBIE KUP .

Puder czy Podkład?

20 gru 2011 - 20:04:43

Podkład! jak nie masz problemów ze skórą to możesz sobie kupić zwykły z soraya za 12 zł!

Puder czy Podkład?

20 gru 2011 - 20:10:36

podkład ;)

niezweryfikowana
Posty: 263
Ostrzeżenia: 2/5

Puder czy Podkład?

20 gru 2011 - 20:10:39

To lepiej to i to zakupic?:)

Puder czy Podkład?

20 gru 2011 - 20:12:07

Cytat
niuniaa89
To lepiej to i to zakupic?:)

I delikatnie zrobisz makijaż ;)

Puder czy Podkład?

20 gru 2011 - 20:13:08

Przecież powinno się stosować to i to żeby się to jako tako utrzymało. Podkładem tuszujesz a pudrem utrwalasz... Matko :O

niezweryfikowana
Posty: 263
Ostrzeżenia: 2/5

Puder czy Podkład?

20 gru 2011 - 20:15:23

Cytat
xCarmen
Przecież powinno się stosować to i to żeby się to jako tako utrzymało. Podkładem tuszujesz a pudrem utrwalasz... Matko :O

Moja siostra używa tylko pudru :) bo tez nie ma zadnych problemów ze skóra , więc dlatego pytam się bo ja nigdy nie używałam ani fluidu ani pudru:).
ktoś jeszczE?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-20 20:41 przez niuniaa89.

Puder czy Podkład?

29 gru 2011 - 20:44:46

Kiedyś bez podkładu nie ruszyłabym się z domu, w kółko miałam jakies problemy z cerą, krosty na żuchwie i policzkach, skóra masakrycznie sie przetłuszczała Od ponad pół roku stosuję tylko puder rimmel stay matt bez talku, parabenów itp nic mi po nim nie wyskakuje twarz jest ujednolicona pod oczy i na nos kładę podkład, którego wczesniej używalam na całą twarz a teraz nie muszę, cera robi mi się coraz ładniejsza. Reasumując czasem podkład może wyrządzić więcej szkody niż pożytku wszystko zależy od Twojej cery, ja polecam puder.

Już po świętach więc pewnie zakup już dawno zrobiony ale może ktoś inny skorzysta jeszcze z tej rady:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-29 20:47 przez melinea.

Puder czy Podkład?

29 gru 2011 - 20:50:45

Dziewczyny po co ma zapychać sobie skórę ciężkimi podkładami, jeśli ma ją zdrową? Moja cera nie jest wyjątkowo piękna, bo zdarzają mi się pryszcze, mam w kilku miejscach piegi i pękające naczynka, a używam tylko pudru. Moja skóra wygląda świeżo i promiennie i to bez podkładu. Zakryte jest co trzeba, a nie mam efektu maski, który często się zdarza przy fluidach. Najlepiej gdybyś kupiła sobie puder mineralny, żeby buzię zmatowić, wygładzić, rozjaśnić. Ważne, żeby miała jednolity kolor i fakturę.

Ps. kiedyś używałam podkładów i po każdym jednym, bez względu na firmę czy cenę, po jakimś czasie wychodziły mi niespodzianki na twarzy ;) po zastosowaniu odpowiednich pudrów wszystko przeszło ;) polecam puder bambusowy ;)

Puder czy Podkład?

30 gru 2011 - 10:11:16

puder rozświetlający, po co zakrywać ładną cerę? puder z drobinkami nada skórze świeżości i promienności. ja osobiście też nie mam problemów z cerą, ale zawsze gdy gdzieś wychodzę nakładam bazę (może być krem na dzień) > podkład (najlepiej w kolorze skóry), korektor pod oczy (o tonację jaśniejszy) > puder (minimalnie ciemniejszy od cery) > puder rozświetlający, lub sypki brokat (nadaje się na wieczorowe wypady) > koniecznie róż na policzki (ostatnio stał się znów bardzo modny) i makijaż wygląda 'naturalniej' ;)
z tym, że polecałabym puder z gąbeczką, na pewno nie pędzelek, skóra, która nie jest przyzwyczajona do tego typu zabiegów i jeszcze napisałaś, że jest wrażliwa... bardzo duże prawdopodobieństwo, że możesz dostać wysypki.

Puder czy Podkład?

30 gru 2011 - 12:09:57

Cytat
niuniaa89
Cytat
xCarmen
Przecież powinno się stosować to i to żeby się to jako tako utrzymało. Podkładem tuszujesz a pudrem utrwalasz... Matko :O

Moja siostra używa tylko pudru :) bo tez nie ma zadnych problemów ze skóra , więc dlatego pytam się bo ja nigdy nie używałam ani fluidu ani pudru:).
ktoś jeszczE?

mam koleżankę, która używa tylko i wyłącznie tuszu do rzęs, żadnych pudrów etc.
ja osobiście na co dzien unikam pudru, używam podkładu z gosha jest bardzo dobry na allegro kosztuje ok. 40 zł (czyli 20 zł taniej niż w drogerii). czasem zdarza mi się użyć silikonowej bazy pod makijaż z sorayi, ale głównie w lato....albo kiedy idę na jakąś imprezę, wtedy daję cały zestaw, żeby nic nie zostało naruszone :)

niezweryfikowana
Posty: 1.832
Ostrzeżenia: 1/5

Puder czy Podkład?

30 gru 2011 - 23:32:47

podkład..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odżywki przed prostowaniem