Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

Kosmetyki IWOSTIN

08 lis 2011 - 20:13:51

Dziewczyny czy któraś z Was używała kosmetyków tej firmy, serię dla skóry wrażliwej, tłustej i skłonnej do zmian trądzikowych ? Możecie polecić? Dostałam dziś próbkę żelu do mycia twarzy, dopiero jutro go przetestuję ale chciałabym poznać jakieś Wasze opinie bo nie wiem czy nastawiać się na kupno, czy raczej nie? :)


Kosmetyki IWOSTIN

08 lis 2011 - 20:16:15

nie znam tego ale tubka wygląda profesjonalnie :)

Kosmetyki IWOSTIN

08 lis 2011 - 20:16:45

ja miałam tylko krem nawilżający taki tłusty na zimę, jak neutrogena, super się sprawdzał :) generalnie iwostin to bardzo dobra polska marka

Kosmetyki IWOSTIN

08 lis 2011 - 20:17:13

Do cery tłustej jak najbardziej, bo Iwostin wysusza. Ogólnie ja jestem potwornym alergikiem i o dziwo jakiś tam żel IWostin nie uczulał mnie, więc jak najbardziej polecam :) + ładnie pachnie

Kosmetyki IWOSTIN

08 lis 2011 - 20:20:27

Iwostin to w aptekach:) coś jak Vichy i podobna cena. polecam, choć sama preferuje Vichy:)

Kosmetyki IWOSTIN

08 lis 2011 - 20:21:24

Moja siostra używa tego od kilku lat, bo ma duze problemy z cera, i jest bardzo zadowolona, bo jej to pomaga;) Takze moge polecic, jest to profesjonalna firma

Kosmetyki IWOSTIN

08 lis 2011 - 20:22:26

Ja używam właśnie tego żelu. Kupuje go zawsze na allegro bo jest tanszy niż w aptekach.
Zaczęłam go stosować po tym jak po odstawieniu antybiotyku trądzik powrócił z podwójną siłą. Ten żel naprawde bardzo mi wtedy pomógł i od tamtej pory jestem mu wierna i nie zamienie go na żaden inny żel :)
Jedyne do czego można się przyczepić to zapach, ale już sie przyzwyczaiłam i mi nie przeszkadza :)

Kosmetyki IWOSTIN

08 lis 2011 - 20:22:27

mam i chwalę sobie ;)

Kosmetyki IWOSTIN

08 lis 2011 - 20:24:11

Ja lubię wodę termalną z Iwostin :) Praktycznie identyczna jak Vichy czy Avene a tańsza. Innych produktów nie testowałam,ale moja siostra tak i ogólnie była zadowolona (cera sucha).

Kosmetyki IWOSTIN

08 lis 2011 - 20:24:35

Cytat
Rybsheen
Do cery tłustej jak najbardziej, bo Iwostin wysusza. Ogólnie ja jestem potwornym alergikiem i o dziwo jakiś tam żel IWostin nie uczulał mnie, więc jak najbardziej polecam :) + ładnie pachnie

Mnie też większość specyfików uczula i niestety Iwostin, mimo że hypoalergiczny, również się nie sprawdził.. Ale nie przekonasz się, jak sama go nie sprawdzisz.. Wiele osób zachwala kremy tej firmy :)

Kosmetyki IWOSTIN

08 lis 2011 - 20:25:23

To chyba jednak się skuszę na kupienie ;D Czyli wysusza skórę? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-08 20:34 przez MoniqueJulie.

Kosmetyki IWOSTIN

08 lis 2011 - 20:25:53

ja tego używam :) w szczególności żel punktowy - naprawdę działa ! :) ja posmaruję pod wieczór, to na drugi dzień pryszcze cudownie znikają, albo przynajmniej nie wyglądają jak mające zaraz eksplodować bomby :)
a'propos też mam bardzo alergiczną cerę i mnie akurat nic się nie dzieje po nim :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-08 20:27 przez DuszeSieSzczesciem.

Kosmetyki IWOSTIN

08 lis 2011 - 20:25:55

Cena niższa niż Vichy - i to sporo, bo nawet o połowę i chyba lepsza jakość :) ja używam obecnie Vichy, dla mnie te kosmetyki są jak każde inne ( no z wyjątkiem mleczka NUTRIEXTRA - rewelacja dla bardzo suchej, delikatnej i alergicznej skóry ) no a IWOSTIN - polecam, dobre, porządne kosmetyki, porządne składniki i dobry efekt :)
mnie też uczulił hypoalergiczny krem z Vichy, a na Iwostin nigdy nie narzekałam :) woda termalna - fajna, ale jakoś ja nie ogarniam czemu ona służy :)więc rzadko jej używam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-08 20:27 przez BankaMydlana.

Kosmetyki IWOSTIN

08 lis 2011 - 20:29:28

Miałam ten żel właśnie był super nie miałam po nim ściągniętej, piekącej ani zaczerwienionej skóry był bardzo delikatny tak więc polecam.

Kosmetyki IWOSTIN

08 lis 2011 - 20:34:05

Iwostin to świetna firma :) używam tych kosmetyków i dla mnie, obok Biodermy, to jedne z lepszych do cery tłustej i mieszanej wśród tych w miarę w rozsądnej cenie :) Polecam piankę do mysia twarzy Iwostin Purritin i korektor antybakteryjny :)
Pozdrawiam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POROST WŁOSÓW NAGŁA POTRZEBA