Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Serum do rzęs Eveline

08 lis 2011 - 20:10:33

Czy któras z was używała tego serum i czy pomaga?


Serum do rzęs Eveline

08 lis 2011 - 20:13:45

w życiu w to nie uwierzę, że pomaga :D

Serum do rzęs Eveline

08 lis 2011 - 20:14:07

hmm sama jestem ciekawa czy rzeczywiście daje takie efekty

Serum do rzęs Eveline

08 lis 2011 - 20:14:42

ja wlasnie sobie zakupiłam i chce wyprobować i zobaczymy czy działa :P.

Serum do rzęs Eveline

08 lis 2011 - 20:16:36

Nie wiem, ale jedno wiem że kosmetyki z eveline są bardzo dobre. Moja mama i ja używamy różnych kosmetyków z tej firmy już od roku i jesteśmy bardzo zadowolone :)

Serum do rzęs Eveline

08 lis 2011 - 20:18:44

L'Biotica - Regenerujący krem do rzęs. Polecam, najlepszy krem do rzęs jaki znam. Używam go już kilka miesięcy ale rzęsy mam na pewno 50% dłuższe, gęściejsze i grubsze. Kremu jest mało ale jest bardzo wydajny i ie jest takie drogi (15 zł) z przesyłką, kupiłam pierwsze opakowanie na początku lipca i mam je do dzisiaj jeszcze, a wczoraj zamówiłam następne opakowanie. ;> Zresztą przeczytaj sobie opinie na temat tego produktu, bo ja nie znalazłam ani jednej negatywnej. Naprawdę nigdy nie wierzyłam że jakieś produkty mogą tak działać. Naprawdę polecam!



Serum do rzęs Eveline

08 lis 2011 - 20:18:55

Czytałam dużo opinii i niby nic nie daje ani nie krzywdzi ale dobre jak baza pod tusz.

zweryfikowana
Posty: 1.271
Ostrzeżenia: 1/5

Serum do rzęs Eveline

08 lis 2011 - 20:20:29

Szczerze polecam codzienne nakladanie olejku rycynowego ktory czyni CUDA ;)
a przede wszystkim kosztuje grosze ;)

Serum do rzęs Eveline

08 lis 2011 - 20:21:17

Tutaj masz opinie dziewczyn, które używały to serum (usuń spację po wizaz)
http://wizaz .pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=46044

Serum do rzęs Eveline

08 lis 2011 - 20:24:48

Cytat
fable
Tutaj masz opinie dziewczyn, które używały to serum (usuń spację po wizaz)
http://wizaz .pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=46044

no właśnie przeczytałam ale już zakupiłam i zobaczymy czy coś da.
Cytat
undressx
L'Biotica - Regenerujący krem do rzęs. Polecam, najlepszy krem do rzęs jaki znam. Używam go już kilka miesięcy ale rzęsy mam na pewno 50% dłuższe, gęściejsze i grubsze. Kremu jest mało ale jest bardzo wydajny i ie jest takie drogi (15 zł) z przesyłką, kupiłam pierwsze opakowanie na początku lipca i mam je do dzisiaj jeszcze, a wczoraj zamówiłam następne opakowanie. ;> Zresztą przeczytaj sobie opinie na temat tego produktu, bo ja nie znalazłam ani jednej negatywnej. Naprawdę nigdy nie wierzyłam że jakieś produkty mogą tak działać. Naprawdę polecam!

A jako bazę można też używać?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-08 20:32 przez kropeczka16_ja.

Serum do rzęs Eveline

08 lis 2011 - 21:32:17

Cytat
undressx
L'Biotica - Regenerujący krem do rzęs. Polecam, najlepszy krem do rzęs jaki znam. Używam go już kilka miesięcy ale rzęsy mam na pewno 50% dłuższe, gęściejsze i grubsze. Kremu jest mało ale jest bardzo wydajny i ie jest takie drogi (15 zł) z przesyłką, kupiłam pierwsze opakowanie na początku lipca i mam je do dzisiaj jeszcze, a wczoraj zamówiłam następne opakowanie. ;> Zresztą przeczytaj sobie opinie na temat tego produktu, bo ja nie znalazłam ani jednej negatywnej. Naprawdę nigdy nie wierzyłam że jakieś produkty mogą tak działać. Naprawdę polecam!

A jako bazę można też używać?:)[/quote]


nie raczej nie, krem ten nakłada się na noc od podstawy rzęs, jeszcze jest dobry bo jest dla bardzo wrażliwych oczu jakie mam i nic sie nie dzieje kiedy go używam ;D

Serum do rzęs Eveline

09 lis 2011 - 22:36:52

Cytat
undressx
Cytat
undressx
L'Biotica - Regenerujący krem do rzęs. Polecam, najlepszy krem do rzęs jaki znam. Używam go już kilka miesięcy ale rzęsy mam na pewno 50% dłuższe, gęściejsze i grubsze. Kremu jest mało ale jest bardzo wydajny i ie jest takie drogi (15 zł) z przesyłką, kupiłam pierwsze opakowanie na początku lipca i mam je do dzisiaj jeszcze, a wczoraj zamówiłam następne opakowanie. ;> Zresztą przeczytaj sobie opinie na temat tego produktu, bo ja nie znalazłam ani jednej negatywnej. Naprawdę nigdy nie wierzyłam że jakieś produkty mogą tak działać. Naprawdę polecam!

A jako bazę można też używać?:)


nie raczej nie, krem ten nakłada się na noc od podstawy rzęs, jeszcze jest dobry bo jest dla bardzo wrażliwych oczu jakie mam i nic sie nie dzieje kiedy go używam ;D[/quote]

własnie zakupilam go i zobaczymy:P

Serum do rzęs Eveline

09 lis 2011 - 22:41:33

Używam l'biotica'e i działa ;) Widać ewidentną poprawę rzęs, szczególnie na dole mi się rzucają w oczy...

Jakkolwiek z czystym sumieniem polecam ;) wszystko jest na wizazu tez opisane ;)

Serum do rzęs Eveline

09 lis 2011 - 22:46:07

ja tam smaruje rzęsy olejkiem rycynowym codziennie wieczorem i pomaga :p

Serum do rzęs Eveline

09 lis 2011 - 22:46:41

Jak to się mówi slangiem''dziadostwo to jest'' i szkoda kaski;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kosmetyki IWOSTIN