Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 14 15 --> ->|

Najlepsze Tusze do Rzęs :)

06 lip 2011 - 00:26:49

Maybelline the COLOSSAL (ten żółty) idealnyy !

Najlepsze Tusze do Rzęs :)

06 lip 2011 - 00:28:30

wszelkie tusze z gumowa szczoteczka ;p


mialam i astora i diora i l'oreala i oriflame, rimmel...... a i jezeli mialabym polecac jakis z nich to sexy curves rimmela albo (po naprawde niskich kosztach a super jakosc) = eXtra Lash firmy My secret - produkowany dla drogerii natura za niecale 10 zl - JEST CUDOWNY

Najlepsze Tusze do Rzęs :)

06 lip 2011 - 00:42:36

Ja mam ten z oriflame :d taki czerwono czarny :D nie wiem czy o tym mówicie bo nazwa mi się już zmyła :)))
ALE JEST NAPRAWDĘ REWELACYJNY ^^

Najlepsze Tusze do Rzęs :)

06 lip 2011 - 00:51:06

moj nr jeden to zdecydowanie maybelline collosal :D uwielbiam go, szczoteczka jest idealna, rozdziela mi kazda rzeskę.

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepsze Tusze do Rzęs :)

06 lip 2011 - 01:05:45

ja najbardziej lubię o dziwno super shock z avonu! naprawdę niesamowity.. kupuje go po 16zł i nawet moj astor za 35 nie ma z nim szans.

Najlepsze Tusze do Rzęs :)

08 lip 2011 - 15:06:14

Ja jestem zakochana w tuszach maybelline- żólty i ostatnio- ten różowy One by One!:-)

Najlepsze Tusze do Rzęs :)

04 paź 2011 - 12:42:33

A własnie zakupiłam mascarę Isadory Big Bold,po kilku apliakcjach jestem zadowolona, zobaczymy jak bedzie dalej. Obiecujace duze opakowanie,ciekawe na jak dlugo wystarczy i czy nie zaschnie w polowie uzytkowania. Jest teraz mozliwosc kupienia z rabatem, drukujac kupon z stronki http://www.bigbold.balticcompany.pl/

Najlepsze Tusze do Rzęs :)

04 paź 2011 - 12:44:51

Cytat
ciapstick
Próbowałam setki i tych drogich jak i tańszych i najlepszy jak dla mnie jest Maybelline Volum' Express Curved Brush - pogrubiająco podkręcający, no rewelacja, idealnie podkręcone i pogrubione i nawet wydłużone.

popieram najlepszy tusz !!

Najlepsze Tusze do Rzęs :)

04 paź 2011 - 12:45:37

ja kupuje tylko z plastikową albo gumową szczoteczką :)

Najlepsze Tusze do Rzęs :)

04 paź 2011 - 12:48:12

mój ukochany to Helena Rubinstein Lash Queen , tylko ten w "matowym" i tradycyjnym opakowaniu, innymi

(te w panterkę i z piórami) się zawiodłam, podstawowa wersja jest droga ale dla mnie to najlepszy tusz na świecie :-)

Najlepsze Tusze do Rzęs :)

04 paź 2011 - 12:48:27

Cytat
Ajsia_i_Handzia
Max Factor 2000 Calorie ! ukochany, nie używałam lepszego, a miałam ich trochę w ręce ;)
jak dla mnie skleja nie wydłuza ochyda....:(

Najlepsze Tusze do Rzęs :)

04 paź 2011 - 12:49:04

L'Oreal Lash Architect 4D - Pogrubia i wydłuża
Helena Rubinstein Lash Queen - Rzęsy wyglądają jak naturalne!!! Jakby w ogóle nie pomalowane były. Nie są mega długie, ale fajny na dzień.
Chanel taki w łatki, nie pamiętam nazwy :D - W ogóle się nie rozmazuje!!! No szok!!!! Ogólnie bardzo fajnie podkręca i wydłuża, ale wydajny nie jest...:/ Z tych trzech najbardziej wydajny jest L'Oreal, ale mojego ideału dalej szukam! :D

Najlepsze Tusze do Rzęs :)

04 paź 2011 - 12:50:53

Cytat
Biala_
MAX FACTOR FALSE LASH EFFECT CZARNY EFEKT SZTUCZNYCH RZĘĘĘĘS !!!! JEST CUDOWNY! JESZCZE JEDEN W MOJEJ SZAFIE PO CENIE HURTOWEJ! CENA SKLEPOWA TO 62zł !!!! JEST MEEEGAAAA

to drogo bo na allegro kosztuje połowę z tego co mówisz

Najlepsze Tusze do Rzęs :)

04 paź 2011 - 12:53:23

magnoscopic z estee laudera !!! jak dla mnie najjjjjjjjj

Najlepsze Tusze do Rzęs :)

04 paź 2011 - 12:54:57

kasiunia022 Tylko na Allegro nie miałabym pewności czy kupuje oryginał, a już nawet nie liczyłabym na to, że kupuję świeży tusz.
Ogólnie dla mnie powinno się kosmetyki kupować tylko w sklepach z kosmetykami, tylko wtedy ma się pewność. JA po kosmetyki chodzę tylko do Douglasa i Sephory :D Boże tam to zawsze człowieka dowartościują... mało do dupy nie wejdą :D:D:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przyspieszacz