Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

samoopalacz

28 paź 2011 - 17:18:11

Dziewczyny czy znacie jakiś dobry samoopalacz? Nie chcę chodzić na solarium, kremy brązujące dają jak dla mnie słaby efekt.
Boję się, żebym nie wyglądała jak po 50 wizytach na solarze z plamami na ciele, dlatego chciałabym jakiś sprawdzony krem.

samoopalacz

28 paź 2011 - 17:20:34

Ja stosuję czasem , chusteczek brązujących. O takich : http://www.kobieta.pl/uploads/pics/Chusteczka_samoopalaj_88ca.jpg

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.907

samoopalacz

28 paź 2011 - 17:21:04

Lirene, tylko i wyłącznie :P..



samoopalacz

28 paź 2011 - 17:21:22

ja po kilku probach z samoopalaczem zrezygnowałam
straszne plamy sie robia choc nakładałam rownomiernie ,nie wyglada to dobrze dlatego nie uzywam juz
po drugie strasznie smierdza te samoopalacze

samoopalacz

28 paź 2011 - 17:22:47

Ja używam Dove Sommer Glove do ciemnej karnacji i naprawde polecam,jest wydajny i nie pozostawia plam,juz na drugi dzień widac ciemniejszy kolor,tylko jego kupuje od 3 lat;)pozdrawiam

samoopalacz

28 paź 2011 - 17:23:00

Czyli jednak najlepsze są brązujące balsamy?

samoopalacz

28 paź 2011 - 17:25:31

Nie stosuję teraz, ale kiedyś używałam z johnson & johnson i bardzo ładnie działał, schodził mi równo :) Nie był pomarańczowy na skórze. I miał fajny zapach :P

Tylko przy każdym samoopalaczu trzeba pamiętać o PEELINGU koniecznie :)

samoopalacz

28 paź 2011 - 17:29:17

Do ciała używam balsamu brązująco-ujedrniającego NIVEA. Do twarzy nigdy nie umiałam znaleźć odpowiedniego samoopalacza.

niezweryfikowana
Posty: 946
Ostrzeżenia: 3/5

samoopalacz

28 paź 2011 - 17:30:24

Cytat
kaam_
Lirene, tylko i wyłącznie :P..

tak są bardzo dobre.. tylko NIE STOSOWAĆ DO TWARZY ! Miałam po nich straszne wypryski na buzi.. Teraz stosuje do twarzy samoopalacz Clarins i polecam ! Wystarczy odrobina i efekt super ! Dodatkowo wygladza cerę .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skóra na czole - problem.