Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

cienie pod oczami.jakieś pomysły???

22 paź 2011 - 01:34:07

dziewczynki. mój problem polega na tym,ze mam cienie pod oczami. nie sa one opuchniete ale wyglada jakbym pomalowala sie szarym cieniem pod okiem...robilam badania krwi i mam lekka anemie. biore leki itp,ale cienie sa nadal. probowalam kremu z avonu rozswietlajacego pod oczy ale po ok.pol roku stosowania nic nie pomoglo. uzywam do makijazu korektora pod oczy rowniez z avonu i czesto rozswietlam oczy kremem rozswietlajacym nivea. w sumie to roznica minimalna. nie moge malowac dolnych rzes tuszem ani robic kreski na dolnej powiece,bo wygladam tragicznie. moze ktos ma tez taki problem. moze sa kremy z wyzszej polki ktore cos pomoga???

cienie pod oczami.jakieś pomysły???

22 paź 2011 - 01:46:26

też mam , taka uroda używam na nie fluidu manhatanu power mat make up sand 60 , ma gęstą jakby drobinkową konsystencje . Jedno opakowanie starcza spokojnie na ponad rok, i niewielka ilość dość skutecznie zasłania cienie , co do kremów próbowałam róznych skutek nijaki , tylko mocna opleniza sprawia ze sa mniej zauważalne:)



cienie pod oczami.jakieś pomysły???

22 paź 2011 - 15:42:27

ktoś jeszcze?

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 5/5

cienie pod oczami.jakieś pomysły???

23 paź 2011 - 19:49:59

A ja na cienie pod oczami używam kosmetyków z oriflamu mają świetne kremy i co Ci doradzę? po dwóch opakowaniach kremu zmieniaj go na inny bo skóra się za bardzo przyzwyczaja i później efektów nie widać, tak samo jest z kremami do twarzy. po wykorzystaniu ok 2 opakowań kup inny krem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Idealna cera