Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

Suplementy na włosy - jakie?

14 paź 2011 - 19:13:31

Ja polecam oeljek kokosowy - Vatika.

Suplementy na włosy - jakie?

14 paź 2011 - 20:58:42

może skusze sie na ten witapil ;) a moze cos wiecej powiecie, jakie widzialyscie po nim efekty i po jakim czasie stosowania? włosy rosły szybciej?

Suplementy na włosy - jakie?

14 paź 2011 - 21:05:33

Cytat
Kaja0
Nie ma co truć żołądka tabletkami, żeby włosy rosły szybciej.. no proszę was :p Ja stosuję Wosk WAX ;) jest świetny. Włosy rosną jak szalone.. i poprawia się ich kondycja, mają połysk, miękkośc.. rewelka :)

też ostatnio zamówiłam go na allegro i czekam na efekty bo skusiłam się na niego po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii-zobaczymy

Suplementy na włosy - jakie?

14 paź 2011 - 21:08:19

Ja polecam REVALID, jest na prawdę skuteczny,uratował mi kiedyś życie :P od tamtej pory minęlo pare lat ale nadal po niego sięgam gdy mam problem z włosami

Suplementy na włosy - jakie?

14 paź 2011 - 21:11:42

Ja polecam siemię lniane. Zaparzamy dwie łyżki ziaren w szklance gorącej wody. I tak codziennie.

Suplementy na włosy - jakie?

14 paź 2011 - 21:15:46

biorę kapsułki z krzemionki firmy Abtei - dla mnie rewelacja :) Kupiłam opakowanie 210 sztuk, jest tam napisane, że brac 3 razy dziennie, ale ja biore tylko 2. Wzięłam na razie jakieś 80 kapsułek (40 dni) i widzę dużą poprawę, również, jeśli chodzi o paznokcie :)

Suplementy na włosy - jakie?

26 lis 2011 - 20:54:41

Ja polecam Vitapil z biotyną.
Różne tabletki już brałam ale tylko vitapil mi pomógł. Włosy są mocniejsze, zdrowsze i mniej wypadają.
Tabletki bierze się przez 2 miesiące - ja kupuję jedno opakowanie z 60 tabletkami. Efekty widać pod koniec kuracji więc nie wolno się zniechęcać po miesiącu ;).
Ceny są różne, wszystko zależy od apteki. Mi moja mama kupiła opakowanie 60 tabl. za niecałe 30 zł., a w innej aptece to samo opakowanie kosztowało około 60 zł. - cena prawie 2x większa więc warto porozglądać się po aptekach i poszukać niższej ceny :)

Suplementy na włosy - jakie?

01 gru 2011 - 15:56:49

dziewczyny warto tez spróbować z odżywkami, ale naturalnymi a nie "naturalnymi" tylko z nazwy. Bo tak jest więcej chemii niż w proszku do prania:). Dobrą i o co ważne poświadczoną certyfikatem jakości odżywkę do włosów ma Lady Mineral. Poczytajcie o tym troche to sie same przekonacie:). Poza tym jak na kosmetyki naturalne i ich jakość cenowo górują nad dużą częścią tradycyjnych kosmetyków gdzie płaci sie tylko za nazwe.

Suplementy na włosy - jakie?

02 gru 2011 - 16:07:10

Ja mam wypróbowany suplement l'biotica wlosy&paznokcie. Wlosy mam geste, rosna jak szalone, nie wypadaja. Polecilam go mojej siostrze bo ona ma cieniutkie i marne wlosy od jakiegos czasu i powiem Wam, ze wlosy ma teraz duzo lepsze, mniej jej wypadaja, ma ich nareszcie wiecej :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bardzo jasne podkłady w musie