Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

nowość TAFT ! ciekwe..

14 paź 2011 - 11:58:20

Mam włosy ciezkie grube i długie. Pianki, tapirowanie, suszenie głową w doł daje efekt tylko chwilowy.

Co myslicie o tym pudrze? Reklama duzo.... obiecuje :) moze ktoraz juz uzywała ?


Taft Instant Volume Powder w jednej chwili wyczaruje niezwykła fryzurę – niezależnie od pory dnia, a nawet roku – Twoje włosy zawsze będą idealnie ułożone. Specjalnie stworzona bardzo efektywna formuła sprawia, że dzieki Taft Instant Volume Powder każdy kosmyk Twoich włosów będzie pod skuteczną kontrolą. Aplikacja produktu jest arcyprosta – wystarczy nasypać nieco pudru na dłoń, rozetrzeć i delikatnie wmasować we włosy. Dla zwiększenia efektu objętości można nałożyć odrobinę pudru bezpośrednio na włosy i wmasować je w nie, jak każdy inny kosmetyk.

Ambasadorka marki Taft, Heidi Klum wie, jak ważna jest odpowiednia stylizacja, kiedy jest się w ciągłym w ruchu i ma się czas tylko na szybką poprawę fryzury.

- PoTaft Instant Volume wder jest fantastycznym produktem! Wystarczy posypać nim włosy, wetrzeć proszek i od razu działa! Puder w małym i niepozornym opakowaniu jest tym, na co z niecierpliwością czekają wszystkie kobiety – mówi topmodelka.

Rekomendowana cena produktu to około 13 zł. Taft Instant Volume Powder pojawi się w sklepach we wrześniu, a w telewizji oglądać będzie można reklamę z udziałem ambasadorki marki, top modelki Heidi Klum.

Objętość i utrwalenie w jednym? Od września to jest możliwe z Taft Instant Volume Powder – w sam raz na wietrzne jesienne dni!



nowość TAFT ! ciekwe..

14 paź 2011 - 12:12:31

tez sie chetnie dowiem :)

nowość TAFT ! ciekwe..

14 paź 2011 - 12:15:35

Bardzo chętnie dowiem się bo mam problem z oklapnietymi wlosami ;(
czytala na wizazu ze lepsze wersja got2b ;)

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

nowość TAFT ! ciekwe..

14 paź 2011 - 12:15:47

Cytat
misiaczek789
tez sie chetnie dowiem :)

Ja również :)

nowość TAFT ! ciekwe..

14 paź 2011 - 12:15:51

ale co ten puder konkretnie daję, tzn. co robi włosami?

nowość TAFT ! ciekwe..

14 paź 2011 - 12:18:28

to cos dla mnie :D

nowość TAFT ! ciekwe..

14 paź 2011 - 12:18:33

tego z tafta jezcze nie próbowałam, ale puder got2b (fioletowe opakowanie dla płci żeńskiej, zielone -dla męskiej) kosztuje ok 19 zł w rossmanie i myślę że nie różni sie dużo od tego od taft..

nowość TAFT ! ciekwe..

14 paź 2011 - 12:18:46

unosi, tzn robisz sobie na glowie misz masz i podsypujesz tym puderm i tak powinno zostac przez kilka godzin ;)

nowość TAFT ! ciekwe..

14 paź 2011 - 12:21:06

Juz dawno temu używałam tego Pudru bo był on dostępny za granicą . Moim zdaniem jest świetny

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

nowość TAFT ! ciekwe..

14 paź 2011 - 12:21:43

Jestem ciekawa jaki jest jego skład, czy nie ma tam po prostu samej chemii....
Bo brzmi całkiem ciekawie.

nowość TAFT ! ciekwe..

14 paź 2011 - 12:25:00

ale czy daje jakies efekty czy to zwykla sciema,zastanawialam sie czy kupic czy nie

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

nowość TAFT ! ciekwe..

14 paź 2011 - 19:38:21

Kupiłam z dziś ciekawości...
Niestety nie za 13zł a 17. Jak dla mnie nie warte tych pieniążków.
Konsystencja mało przyjemna, po użyciu trzeba od razu umyć ręce.
Włosy na chwilę są faktycznie jakby bardziej puszyste, ale ten puder je obciąża.
Mam wrażenie jakby szybciej zrobiły się przetłuszczone.
Drugi raz raczej nie kupię.
Zostaję przy zwykłym lakierze i piance do włosów.

nowość TAFT ! ciekwe..

14 paź 2011 - 19:40:59

Cytat
setka221
Juz dawno temu używałam tego Pudru bo był on dostępny za granicą . Moim zdaniem jest świetny

No to chyba wypróbuję, bo też się nad nim zastanawiałam:P

nowość TAFT ! ciekwe..

16 paź 2011 - 16:49:08

Dziewczęta jak mnie jest MEGA dziś pierwszy raz nałożyłam na włosy. Dla mnie ogromne plusy to takie: nie skleja włosów (jak to robi lakier), nie przetłuszcza (jak np.wosk albo coś), włosy nie są mokre (jak np. żel). Włosy są takie podniesione i jak teraz (rano nim robiłam) ręką se to poprawie znów są takie jak rano. BOMBA po prostu!!!! Tylko cena lipna, może że to teraz nowość, a później będzie taniej. POLECAM!



nowość TAFT ! ciekwe..

16 paź 2011 - 16:51:57

ile to kosztuje?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Suplementy na włosy - jakie?