Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

50 minut temu

sprawdzony stomatolog

53 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 6/5

Widziałam ostatnio, że Indigo ma <moderacja-spam> w sprzedaży. Nie miałam jeszcze okazji używać tego produktu, ale z pewnością przetestuję. Mam z tej firmy kilka kosmetyków do pielęgnacji dłoni i paznokci, i jestem z nich bardzo zadowolona więc odżywka do rzęs też może być fajna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-20 17:04 przez moderator.

Lashvolution,kolezanki mowia,ze ich klamie i doczepilam rzesy

Cytat
Magma00
Fajna nowość na rynku, produkowana przez Refectocil. Widziała może gdzieś któraś, można kupić już w Polsce?
Słyszałam, że jest rewelacyjne i nawet lepsze niż Revitalash, ale nie wiem czy można to gdzieś kupić i jaka byłaby cena :/
W 100% naturalne!!!!
Wpisalam w google i wyskoczylo mi,ze mozna kupic ok 18zl jak mowimy o tej samej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-10 13:46 przez marchewka33.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

też potwierdzam olejek rycynowy, działa :) tak jak pokrzywa na włosy

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

a na mnie dobrze działa żel witalizujący z belcils - rzęsy wyglądają pięknie! są dłuższe, grubsze, ładnie podkręcone - takich jeszcze nigdy nie miałam. :)

long for lashes...na mnie naprawde działa

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dla mnie numerem jeden jest bodetko lash <moderacja> zdecydowanie bezkonkurencyjna odżywka do rzęs, korzystam od dawna i jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim spróbować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-09 09:50 przez moderator.

Do rzęs miałam long4lashes I byla super. Rzęsy rosły jak szalone ;)

Jaka najlepsza odzywka do rzes i brwi?

29 paź 2019 - 21:27:06

ja używam serum christian laurent :) po miesiącu rzęsy wyglądają jak nowe


Olejek rycynowy, nie ma lepszej odzywki na rzesy :)

Używam zwykłego oleju rycynowego kupionego za kilka złotych aptece, świetnie robi rzęsom, brwiom i cerze:) tani i działa:)

Cytat
KasiaKasia22
Używam zwykłego oleju rycynowego kupionego za kilka złotych aptece, świetnie robi rzęsom, brwiom i cerze:) tani i działa:)

Nie pierwszy raz już o tym słyszę :D Podobno jest też dobry na paznokcie :)

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Olej rycynowy to mistrzostwo świata. Ja ogólnie jestem osoba, która zwraca uwagę na skład i pochodzenie kosmetyków i w przypadku oleju ważne dla mnie było to by były bio. Na pewno Etja ma olej rycynowy bio. Więc mogę go polecić. Można go kupić w wielu drogeriach online. w Horex jest za niecałe 11 zl a jest wydajny i na długo starcza. A efekt jest i nie znika po przestaniu stosowania jak w większości odżywek.

Tez uwazam, że olejek rycynowy wystarcza w zupelnosci i super wzmacnia kondycje rzęs.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

a ja go tylko do pazokci stosowałam a tutaj jeszcze rzesy odzywia, dla mnie bomba!

na zagęści może brwi?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wasze najlepsze podkłady i korektory