Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 7 8 9 -->

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

03 sie 2015 - 22:41:32

macosza - bardzo dziękuję za linka:)

niezweryfikowana
Posty: 277
Ostrzeżenia: 4/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

05 sie 2015 - 11:28:05

Cytat
macosza
Cytat
gemini84
Witam wszystkie szafowiczki w ten piękny sobotni, słoneczny poranek;)

A więc tak - od bardzo dawna poszukuje dobrego kremu do buźki. Używałam już wielu, ale żaden nie spisywał się rewelacyjnie. Mam cerę mieszaną - nos i czoło to nie problem, ale mam bardzo przesuszoną skórę na policzkach, zwłaszcza w okresie grzewczym. Na noc używam oliwkowego kremu z Ziaji, szukam czegoś na dzień. Pomóżcie, poradźcie jakiś sprawdzony;]

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Natalia


Mam identyczną skórę, tyle że prócz policzków przesusza mi się także nos. Używam tego kremu http://www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabiegow-pielegnacyjnych/Hydreane/Hydreane-BB-Krem-p7318.aspx

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

05 sie 2015 - 11:49:06

Pharmaceris - krem głęboko nawilżający :) Wrzucam link: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=56738

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

13 sie 2015 - 22:42:35

mi podpasował krem z bielendy taki eliksir makadamia, marula i argan, on jest na dzien i na noc, szybko sie wchłania, ładnie pachnie. cena nie za wysoka, możesz spróbowac, czy ci podpasuje.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

31 sie 2015 - 14:57:28

Ponieważ dyskusja dotyczy dobrych kremów do twarzy, pozwolę sobie dołączyć, aby zachęcić Panie do zapoznania się z Miracle Sleeping Cream od Garniera. Ten inspirowany azjatyckimi całonocnymi maseczkami krem, kryje w sobie moc 7 składników aktywnych, takich jak olejek lawandynowy, adenozyna, ekstrakt z albicji, LHA, kwas hialuronowy, ruszczyk oraz olejek jojoba, dzięki czemu skóra staje się gładka, promienna i zauważalnie bardziej witalna zaraz po przebudzeniu.

Aby zapoznać się bliżej ze składem i działaniem kosmetyku, zapraszam do odwiedzenia strony <moderacja-nieopłacona reklama>.

Na wszelkie pytania chętnie odpowiem.

Pozdrawiam,
Ekspert marki Garnier



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-02 20:50 przez moderator.

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

31 sie 2015 - 15:16:48

jak dla mnie ... pomimo że używałam już bardzo wielu - droższych, tańszych ... ziaja,avon, FM, l'oreal itp. moim faworytem jednak zostało cudeńko z mary kay Nawilżająca Emulsja przedłużająca młodość. Skusiłam się bo potrzebowałam mega-szybkiej kuracji przed weselem;)także zakupiona emulsja w marcu i mam do tej pory mimo że używam codziennie - tubka duża wystarczy na ładnych kilka miesięcy. Wcześniej kupując z L'oreal (40-50zł) miałam max 2msc. (uprzedzając: nie - nie jestem konsultantką czy jak to się nazywa;)Nie - nie oferuję sprzedaży kosmetyków;) ). Pozdrawiam i polecam w 100%

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 2/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

02 wrz 2015 - 20:40:31

Wypróbujcie sobie krem nawilżający gal z olejem wiesiołka i nagietkiem, bardzo eleganko nawilża skórę i regeneruje zmaszczki

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

02 wrz 2015 - 21:11:30

Powiem szczerze, że dla mnie rewelacyjny jest NIVEA Baby, delikatny krem pielęgnacyjny oraz bambino :-) Miałam wiele kremów, ale żaden uważam nie był wart.
Na prawdę polecam :-)

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

11 wrz 2015 - 22:35:35

ja po lecie potrzebowałam kremu silnie nawilżajacego bo skóra twarzy była zdecydowanie wysuszona... trafiłam na serie młodzieczy blask od bielendy, który to krem dobrze nawilża i nadaję sie super jako baza pod podkład. Z racji niewielkiej ceny możesz spróbować u siebie :)

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

13 wrz 2015 - 13:07:41

Cytat
sylwiasz89
ja po lecie potrzebowałam kremu silnie nawilżajacego bo skóra twarzy była zdecydowanie wysuszona... trafiłam na serie młodzieczy blask od bielendy, który to krem dobrze nawilża i nadaję sie super jako baza pod podkład. Z racji niewielkiej ceny możesz spróbować u siebie :)


TEz uzywam Mlodzienczego Blasku bo jako jedyny, nie dosc ze dobrze nawilza to do tego dobrze sie wchlania i stanowi swietna baze pod makijaz :) Nie ukrywam ze jego cena rowniez wplywa na decyzje o jego kupnie :)

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 6/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

05 paź 2015 - 01:20:20

Z kremów nawilżających do twarzy jeszcze dobry jest krem argan, makadamia , marula z bielendy. On nie dość że ładnie nawilża to jeszcze wygładza cerę, widzę po użyciu że mniej widać mi drobne zmarszczki na twarzy

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

05 paź 2015 - 08:04:58

SYLVECO lekki krem brzozowy i krem brzozowy z belulina- znajdziesz w drogeriach natura / sklepach zielarskich i aptekach. szczerze polecam - koja podraznienia i maja swetny naturalny sklad - cena ok 25-30zl

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

05 paź 2015 - 09:22:34

olej kokosowy najlepszy na wszystko :) ja jeszcze stosuje z ziaji z masłem kakaowym

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

05 paź 2015 - 09:56:08

ja stosuje nivea care ten nowy nawilżający, bardzo fajny , jestem zadowolona. Doskonale nawilża, ma fajną konsystencje i dobrze się wchłania

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

05 paź 2015 - 13:12:47

a ja Ci polecam gorąco Pharmaceris nawilżający. jak go używałam, zniknęły mi wypryski i skóra zrobiła się gładziutka. Nie kosztuje mało, bo ponad 30 zł, ale jest bardzo wydajny. Przy stosowaniu na dzień nigdy nie miałam problemów z przesuszoną twarzą. W lecie stosowałam Nivea Care i był świetny, bo nie zatykał porów. Tak nawiasem mówiąc to pamiętaj że podkłady też ogrywają duże znaczenie przy cerze mieszanej ;) czasami nawet najlepszy krem nie poradzi sobie z podkładem który wysysa wilgoć ze skóry.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pytanie do konsultantek Avon