Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 7 8 9 -->

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

28 lut 2014 - 13:00:21

dzięki za polecenie Lichteny! rzeczywiście sprawdza się rewelacyjnie :)

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

28 lut 2014 - 13:05:03

polecam ci nivea baby krem sos

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

28 lut 2014 - 13:09:29

Dziewczyno, każda z nas używa czego innego, kramów na rynku jest milion, więc nie da się sensownie doradzić przez internet:)
Popytaj o próbki w drogeriach, popróbuj u koleżanek, tak najlepiej, bo wypróbujesz.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 5/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

21 kwi 2015 - 12:29:28

Ja też mam cerę mieszaną i miałam spory problem żeby znaleźć odpowiedni krem ale z pomocą w końcu przyszedł krem clarena do cery tłustej, mieszanej i trądzikowej. Świetnie radzi sobie z błyszczeniem twarzy, a także odpowiednio ją nawilża :)

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

22 kwi 2015 - 13:29:50

Nieustająco - coś od Hildegard Braukmann, cerę można sobie odmienić w bardzo krótkim czasie, ale wszystko docelowo zależy tak naprawdę od was samych. Musi to być systematyczne. Dbałość o skórę to nie jest kwestia jednego dnia.

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

22 kwi 2015 - 13:35:05

kremy z ziaji nie są za dobre jesli chodzi o cerę mieszaną. Ja bardzo polecam cetaphil. To jest niby balsam do twarzy i ciała, ale jest mega wydajny można go normalnie stosować jako krem do cery mieszanej bardzo dobrze się sprawdza. Oprócz tego polecam tołpa green naczynka, ale są różne rodzaje tołpa green matujący, nawilżanie itp mozna kupić w biedronce za 20 zł jak dla mnie rewelacja :) Sama mam cerę mieszaną i te kremy sprawdzają się rewelacyjnie :)

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

22 kwi 2015 - 13:50:28

Cytat
szarinnka
Nieustająco - coś od Hildegard Braukmann, cerę można sobie odmienić w bardzo krótkim czasie, ale wszystko docelowo zależy tak naprawdę od was samych. Musi to być systematyczne. Dbałość o skórę to nie jest kwestia jednego dnia.
Kupiłam ten krem od niej ale dla mnie żadna rewelacja... Polecam kremy ze strony zrobsobiekrem.pl w zakładce Moj pierwszy krem. Bardzo dobre :)

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

15 maj 2015 - 12:51:27

zależy jakiego konkretnie kremu szukasz. przy Twojej mieszanej cerze zapewne najlepszy będzie po prostu krem nawilżający. na pewno nie tłusty, ani nie do cery przesuszonej. każda cera reaguje inaczej na konkretny produkt więc polecenia każdej z nas mogę się nie sprawdzić akurat u Ciebie. ja ostatnio próbuję oeparolu hydrosense. też mam cerę mieszaną. czekam na efekty

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 5/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

20 cze 2015 - 13:28:34

Znacie jakiś dobry krem pomagający ukryć naczynka? Mam z nimi ogromny problem. Przetestowałam mnóstwo kremów ale praktycznie żaden nie działa tak jakbym chciała. Mogę co prawda isć na zabieg do http://estiyoclinique.pl/zamykanie-naczynek/ ale to w ostateczności. Najpierw chcę wypróbować kremy. Help!

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

26 cze 2015 - 11:14:57

Najbardziej sprawdza się dla mnie krem - mega delikatny :)

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

30 cze 2015 - 21:06:52

Ja używam tego kremu http://herbakos.pl/pl/product/sylveco-lekki-krem-nagietkowy-50-ml/?kategoria=2, to jest z nagietka. Pomaga mi na zaczerwienienia. Niby nie mam większych problemów z cerą tylko zawsze jak zmywałam makijaż i lekko nawet się podrapałam to od razu takie wielkie czerwone krechy miałam. Teraz już jest lepiej, nie mam takich placków na twarzy.

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

03 sie 2015 - 12:54:32

Polecam Ci naturalny krem z kwasem laktobionowym marki OrganicSeries, Właśnie specjalnie dedykowany do cery mieszanej. Doskonale odnawia wierzchnią warstwę naskórka, reguluje wydzielanie sebum oraz intensywnie nawilża.



Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

03 sie 2015 - 13:11:46

Mam podobnie jak autorka problem ze skórą na twarzy - ładna, gładka, ale przesuszona do granic możliwości :(

próbowałam kremów z brzozy i innych cudów dziś zdesperowana poszłam do sklepu i kupiłam olej kokosowym i będę testować, bo wyczytałam wiele dobrych opinii o stosowaniu go właśnie na skórę jako doskonałe nawilżenie :)

niezweryfikowana
Posty: 277
Ostrzeżenia: 4/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

03 sie 2015 - 22:25:42

Cytat
gemini84
Witam wszystkie szafowiczki w ten piękny sobotni, słoneczny poranek;)

A więc tak - od bardzo dawna poszukuje dobrego kremu do buźki. Używałam już wielu, ale żaden nie spisywał się rewelacyjnie. Mam cerę mieszaną - nos i czoło to nie problem, ale mam bardzo przesuszoną skórę na policzkach, zwłaszcza w okresie grzewczym. Na noc używam oliwkowego kremu z Ziaji, szukam czegoś na dzień. Pomóżcie, poradźcie jakiś sprawdzony;]

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Natalia


Mam identyczną skórę, tyle że prócz policzków przesusza mi się także nos. Używam tego kremu http://www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabiegów-pielęgnacyjnych/Hydreane/Hydreane-BB-Krem-p7318.aspx

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bioliq 25+ używała któras ? Co sądzicie?