Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 451
Ostrzeżenia: 1/5

Joanna rozjaśniacz w sprayu

27 wrz 2011 - 09:58:58

Cześć dziewczyny.Chciałabym sobie delikatnie rozjaśnić włoski.
Widziałam na all rozjaśniacz w sprayu z Joanny.
Jest niedrogi bo kosztuje ok.9zł.
Używała go może któraś z Was?
Bo nie wiem jakich efektów mogę się spodziewać.
Czekam na opinie i dołączam zdj rozjaśniacza.



zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Joanna rozjaśniacz w sprayu

27 wrz 2011 - 10:00:00

nie wiem ale podbijam bo tez jestem ciekawa :D

Joanna rozjaśniacz w sprayu

27 wrz 2011 - 10:01:11

nie używalam, ale to coś dla mnie - też o tym myślę :-)

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Joanna rozjaśniacz w sprayu

27 wrz 2011 - 10:02:50

nie wiem jak to działa ale z tego co wiem to wywar z rumianku rozjaśnia włosy, robi się z niej płukankę i naprawdę działa :D naturalnie i na pewno nie niszczy włosów :D

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

Joanna rozjaśniacz w sprayu

27 wrz 2011 - 10:05:19

podbijam,;p

Joanna rozjaśniacz w sprayu

27 wrz 2011 - 10:05:30

Ja używałam, po to by brązowe włosy trochę rozjaśnić i pomalowć na rudo. Spotkałam się z różnymi opiniami na necie ale mi włosów NIE spaliło, nie zauważyłam też żeby pogorszyła się ich kondycja ale ja używałam tego tylko na końcówki, tak z 15 cm. Co do rozjaśniania - zauważalne ale nie bardzo, może dlatego że jest przeznaczony do włosów blond. a i na pewno nie opłaca się kupować go na allegro. w zwykłym sklepiku z kosmetykami też kupisz za 9 zł a na allegro musisz dać jeszcze za przesyłkę. takie moje zdanie :)

zweryfikowana
Posty: 451
Ostrzeżenia: 1/5

Joanna rozjaśniacz w sprayu

27 wrz 2011 - 10:06:01

Tutaj też w tym jest właśnie ekstrakt z rumianku i składniki odżywcze.

Cytat
deliciousxx
Ja używałam, po to by brązowe włosy trochę rozjaśnić i pomalowć na rudo. Spotkałam się z różnymi opiniami na necie ale mi włosów NIE spaliło, nie zauważyłam też żeby pogorszyła się ich kondycja ale ja używałam tego tylko na końcówki, tak z 15 cm. Co do rozjaśniania - zauważalne ale nie bardzo, może dlatego że jest przeznaczony do włosów blond. a i na pewno nie opłaca się kupować go na allegro. w zwykłym sklepiku z kosmetykami też kupisz za 9 zł a na allegro musisz dać jeszcze za przesyłkę. takie moje zdanie :)



Ja chce zamówić z allegro bo szukałam u siebie w mieści i niestety nigdzie go nie widziałam.A myślisz że na ciemny brąz coś pomoże?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-27 10:07 przez SySiA_s.

Joanna rozjaśniacz w sprayu

27 wrz 2011 - 10:06:51

mam taki na sprzedaz:)

Joanna rozjaśniacz w sprayu

27 wrz 2011 - 10:07:11

używałam tego rozjaśniacza i odradzam. Owszem rozjaśnia włosy ale przy tym strasznie je niszczy. Miałam długie włosy kiedy zaczęłam używać tego rozjaśniacza. Używałam go średnio dwa razy w tyg. Włosy zaczęły mi strasznie wypadać, w ogóle się nie układały i nie dały rozczesywać, były sztywne. W efekcie musiałam skrócić włosy przed ramiona. Teraz używam szamponu i odżywki ze skrzypu i czekam aż włosy odrosną.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Joanna rozjaśniacz w sprayu

27 wrz 2011 - 10:10:11

Cytat
everyone
używałam tego rozjaśniacza i odradzam. Owszem rozjaśnia włosy ale przy tym strasznie je niszczy. Miałam długie włosy kiedy zaczęłam używać tego rozjaśniacza. Używałam go średnio dwa razy w tyg. Włosy zaczęły mi strasznie wypadać, w ogóle się nie układały i nie dały rozczesywać, były sztywne. W efekcie musiałam skrócić włosy przed ramiona. Teraz używam szamponu i odżywki ze skrzypu i czekam aż włosy odrosną.

i właśnie dlatego polecałam płukanki z rumianku... to na pewno nie zniszczy Ci włosów, a podejrzewam że i efekt rozjaśnienia będzie lepszy :D jednak co naturalnie to naturalnie :)

zweryfikowana
Posty: 451
Ostrzeżenia: 1/5

Joanna rozjaśniacz w sprayu

27 wrz 2011 - 10:13:47

Cytat
klasiula
Cytat
everyone
używałam tego rozjaśniacza i odradzam. Owszem rozjaśnia włosy ale przy tym strasznie je niszczy. Miałam długie włosy kiedy zaczęłam używać tego rozjaśniacza. Używałam go średnio dwa razy w tyg. Włosy zaczęły mi strasznie wypadać, w ogóle się nie układały i nie dały rozczesywać, były sztywne. W efekcie musiałam skrócić włosy przed ramiona. Teraz używam szamponu i odżywki ze skrzypu i czekam aż włosy odrosną.

i właśnie dlatego polecałam płukanki z rumianku... to na pewno nie zniszczy Ci włosów, a podejrzewam że i efekt rozjaśnienia będzie lepszy :D jednak co naturalnie to naturalnie :)


Tylko skąd tu rumianek:d

Joanna rozjaśniacz w sprayu

27 wrz 2011 - 10:15:42

farbowanych, ciemnych włosów nie ma nawet co tym torturować, bo efektu rozjaśnienia nie będzie, a włosy się zniszczą. To jest preparat do nadania lekkich refleksów włosom blond i nadaje się tylko do tego:)

Joanna rozjaśniacz w sprayu

27 wrz 2011 - 10:19:20

Cytat
SySiA_s
Tutaj też w tym jest właśnie ekstrakt z rumianku i składniki odżywcze.
Cytat
deliciousxx
Ja używałam, po to by brązowe włosy trochę rozjaśnić i pomalowć na rudo. Spotkałam się z różnymi opiniami na necie ale mi włosów NIE spaliło, nie zauważyłam też żeby pogorszyła się ich kondycja ale ja używałam tego tylko na końcówki, tak z 15 cm. Co do rozjaśniania - zauważalne ale nie bardzo, może dlatego że jest przeznaczony do włosów blond. a i na pewno nie opłaca się kupować go na allegro. w zwykłym sklepiku z kosmetykami też kupisz za 9 zł a na allegro musisz dać jeszcze za przesyłkę. takie moje zdanie :)



Ja chce zamówić z allegro bo szukałam u siebie w mieści i niestety nigdzie go nie widziałam.A myślisz że na ciemny brąz coś pomoże?

to zależy jaki efekt chcesz uzyskać ale sądzę że jesli nawet coś rozjaśni to efekt może wyjść pod rudy, taka informacja chyba nawet znajduje się na opakowaniu.
(moje włosy to był jasny brązik po resztkach farby i chciałam je lekko rozjaśnic żeby farba lepiej zadziałała)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-27 10:21 przez deliciousxx.

Joanna rozjaśniacz w sprayu

27 wrz 2011 - 10:20:51

ja uzywalam tego rozjasniacza jakies 3 lata temu i teraz. Nie psikalam jednak całych włosów a stosowałam je na odrosty. Naturalny kolor mam bardzo ciemny blond a w zasadzie podchodzi juz pod braz. Fajne jest to w tym rozjasniaczu, ze uzywasz go stopniowo, za kazdym razem widac ze sa coraz jasniejsze i mozesz sobie sama regulowac stopien ich rozjasnienia. Duzo zalezy od twojego obecnego koloru, im ciemniejsze tym wiecej razy bedziesz musiala je spsikac. Ja ogolnie jestem zadowolona;) ogromnym plusem dla mnie jest to ze nie trzeba myslec o farbowaniu i nie ma odrostow;d

Joanna rozjaśniacz w sprayu

27 wrz 2011 - 10:21:24

ja jeszcze kiedyś czytałam o płukance z cytryny :) nawet dwa razy sobie zrobiłam włosy były takie miękkie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zamykanie naczynek Poznań