Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

55 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 12:40:26

Ja nie lubię tego podkładu, raz go użyłam będąc u koleżanki, która nie mogła wyjśc z podziwu nad jego zaletami, ale wg mnie jest zdecydowanie zbyt ciężki.

zweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 1/5

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 12:41:27

Cytat
jagababa123
używajcie pędzla do nakładania podkładu to nie będzie za ciężki na twarzy i nie będzie go za dużo bo wystarczy mała kropla żeby w ten sposób pokryć całą twarz bez efektu maski.

a możesz polecić dobry pedzel? :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 12:41:51

Cytat
jagababa123
Cytat
martischa
no do mnie właśnie dotarł przed chwilą. Jeszcze go nie nakładałam na twarz ale niestety widzę po opakowaniu, że nie trafiłam w kolor więc chyba będę musiała mieszać z innym. No i mój jest rzadki, tzn nie jest taki gęsty jak tu niektóre dziewczyny piszą.

Właśnie - nie wie ktoś może, który odcień jest najlepszy do cery śniadej ale nie za ciemnej :)???? Bo ja zamówiłam Fresh Beige ale jest za jasny ;/
Fresh beige w ogóle z tego co wiem z doświadczenia nie nadaje się do cery typu lato, i nie jest on wcale taki jasny ale po prostu ma inny odcień niż twoja skóra bo jest lekko różowawy, wybież coś wpadający w medium beige lub coś w kolorze raczej żółtym lub neutralnym.

a możesz mi mniej więcej podać nazwy tych odcieni - bo ja się totalnie nie znam na tych kolorach :D:D

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 12:43:56

Cytat
julatoja
uwielbiam ten podklad. Plus daje napewno za to, ze swietnie matuje i kryje niedoskonalosci Wielki minus za to, ze jest gesty i trzeba sie napocic aby dobrze rozsmarowac.

ja rozsmarowuje gąbeczką i nie mam problemu szybciutko się go udaje nałożyć bez problemu :)

ja kupiłam na all za 35zł z wysylką :) oplaca sie warto


u jednego sprzedawcy jest porónanie kolorów polecam [ usuncie spacje]

ht tp://da24.republika .pl/rcso.htm



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 12:44 przez kamiqa.

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 12:54:22

Cytat
Wiki218_90
Cytat
jagababa123
używajcie pędzla do nakładania podkładu to nie będzie za ciężki na twarzy i nie będzie go za dużo bo wystarczy mała kropla żeby w ten sposób pokryć całą twarz bez efektu maski.

a możesz polecić dobry pedzel? :)
ja używam tylko pędzli MAC ale są one dość drogie, z firmy ECOTOOLS widziałam w rossmanie i tam obojętnie, który pędzel do podkładu weźmiesz będzie ok. Może to być pędzel języczkowy (płaski i w kształcie języka) lub Flat top (taki ścięty na płasko o gęstym włosiu) lub duo fibre ( popularny skunks o rzadkim włosiu, daje bardzo fajny naturalny efekt)
polecam pędzle także sunshade minerals można je znaleźć na all i są stosunkowo tanie.
Cytat
martischa
Cytat
jagababa123
Cytat
martischa
no do mnie właśnie dotarł przed chwilą. Jeszcze go nie nakładałam na twarz ale niestety widzę po opakowaniu, że nie trafiłam w kolor więc chyba będę musiała mieszać z innym. No i mój jest rzadki, tzn nie jest taki gęsty jak tu niektóre dziewczyny piszą.

Właśnie - nie wie ktoś może, który odcień jest najlepszy do cery śniadej ale nie za ciemnej :)???? Bo ja zamówiłam Fresh Beige ale jest za jasny ;/
Fresh beige w ogóle z tego co wiem z doświadczenia nie nadaje się do cery typu lato, i nie jest on wcale taki jasny ale po prostu ma inny odcień niż twoja skóra bo jest lekko różowawy, wybież coś wpadający w medium beige lub coś w kolorze raczej żółtym lub neutralnym.

a możesz mi mniej więcej podać nazwy tych odcieni - bo ja się totalnie nie znam na tych kolorach :D:D
po fresh beige jest natural beige, nude (używałam a mam średnią karnację i był ok) i sand beige
to są odcienie, które myślę najbradziej pasują do średniego typu karnacji, sand beige wpada w żółty odcień także jak masz lekko żółtawą skórę to byłby ok. Nude jest dość neutralnym kolorem także pasuje wszystkim osobą typem lato. Pamiętaj, że podkłąd może być nieco jaśniejszy bo zawsze można wtedy ładnie go poprawić brązerem a na jesień czy zimę jasna cera z ładnymi rożowymi polikami wygląda bardzo ładnie. Możesz popróbować ze swoim fresh beige bo ta jego "różowość" nie jest jakaś nachalna także nie zniechęcaj się od razu. Nakładaj go pędzlem i będzie super. Zawsze możesz dołożyć brązer na kości twarzy i będzie ok. Łatwiej byłoby określić gdybym Cię widziała. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 13:01 przez jagababa123.

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 12:57:18

Cytat
annmed
Revlon kryjący z tej serii to dla mnie najlepszy podkład jaki kiedykolwiek miałam! Na początku kupowałam w douglasie ale później przerzuciłam się na allegro bo za tą samą cenę na aukcji mam dwie sztuki.
Nie wiem czemu dziewczyny muszą się napocić żeby go nałożyć...ja nie mam tego problemu....wiadome, że jeśli mówimy o kryjąco-matującym to ma gęstszą konsystencję i jest trudniejszy do nałożenia, ale bez przesady... no i nie ma efektu maski:)
jak masz jakiegos zaufanego sprzedawca na allegro to daj znac na priv... ja dwa razy kupowałam na allegro ale raczej na orginalny podkład nie trafiłam:P

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 13:01:20

A co powiecie o REVLON PhotoReady?[/[/size]b]

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 13:05:09

Cytat
santi00
A co powiecie o REVLON PhotoReady?[/[/size]b]
taki sobie ot zwykły podkładzik, nie kryje jakoś super więc jak masz co ukryć i chcesz to ukryć to nie polecam. Nie spełnia obietnic producenta o fotograficznym ;) makijażu także taki sobie, rozświetlenie polega na broktacie, który dodany jest do podkładu także hmm, nie o to chyba chodzi.

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 13:11:51

mam go i jestem zadowolona

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 13:32:54

Cytat
jagababa123

po fresh beige jest natural beige, nude (używałam a mam średnią karnację i był ok) i sand beige
to są odcienie, które myślę najbradziej pasują do średniego typu karnacji, sand beige wpada w żółty odcień także jak masz lekko żółtawą skórę to byłby ok. Nude jest dość neutralnym kolorem także pasuje wszystkim osobą typem lato. Pamiętaj, że podkłąd może być nieco jaśniejszy bo zawsze można wtedy ładnie go poprawić brązerem a na jesień czy zimę jasna cera z ładnymi rożowymi polikami wygląda bardzo ładnie. Możesz popróbować ze swoim fresh beige bo ta jego "różowość" nie jest jakaś nachalna także nie zniechęcaj się od razu. Nakładaj go pędzlem i będzie super. Zawsze możesz dołożyć brązer na kości twarzy i będzie ok. Łatwiej byłoby określić gdybym Cię widziała. ;)

ok :) Dzięki za pomoc. Na razie będę próbowała z tym. I tak czasem nakładam jeszcze sypki, a bronzer na policzki zawsze więc będę kombinować :) Ale dzięki :)

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 13:42:50

A mogłybyście podać nicki zaufanych sprzedawców (nie wiem czy to dozwolone... ale czemu nie? to chyba pomocna informacja a dane osobowe to nie są - ale nie wiem, nigdy nie rozumiałam tego :P)? Bo jednak strach że się na shit trafi...

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 13:46:01

Cytat
mkasxd
dla mnie ten pokład jest kompletnie beznadziejny
Zgadzam się! Słyszałam opinie, że świetnie kryje i matuje, dlatego postanowiłam wypróbować i bardzo się zawiodłam. Jedyny plus jest taki, że nie kupiłam całego podkładu, tylko próbkę w Douglasie... ;)

zweryfikowana
Posty: 451
Ostrzeżenia: 1/5

Podkłady REVLON opinie

12 wrz 2011 - 18:14:02

A miała któraś revlona 380?jest bardzo ciemny?

Podkłady REVLON opinie

18 wrz 2011 - 13:59:54

Gdzie można kupić najtańszy revlon? słyszałam ze pare tyg temu był w duglasie za 45 zł. A teraz gdzies są jakieś promocje?

Podkłady REVLON opinie

09 paź 2011 - 19:50:11

Ja mam już którąś butelkę colorstaya do cery mieszanej

+ ładnie matuje
+ nie brudzi ubrań

- ściąga skórę twarzy
- niby kryje, ale jednak dość słabo jeśli ma się większe wypryski
- jest dość mało wydajny

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki podkład!!!