Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:52:59

moja mama go używa, bardzo mocno kryje i uważam, że dla młodej cery jest za mocny ;)

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:53:55

U mnie w sklepie on kosztuje 39.90 zł,wcześniej zamawiałam na allegro w tej samej cenie.Używam go od bardzo dawna i jak do tej pory nie znalazłam lepszego:)

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:57:59

Cytat
87natalia
U mnie w sklepie on kosztuje 39.90 zł,wcześniej zamawiałam na allegro w tej samej cenie.Używam go od bardzo dawna i jak do tej pory nie znalazłam lepszego:)

ale masz fajnie :) zazdroszczę
u mnie są tylko w jednej drogerii na całe miasto i ceny sa raz 79zł raz 89zł
ale przebitka

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:58:49

Cytat
kiciek1985
kryje ladnie, zakrywa syfy ale jest bardzo cięzki i rozprowadza pryszcze po całej twarzy bo jest z alkoholem

Dziewczyny, które używają tego podkładu mogłyby się odnieść do tej wypowiedzi? Ja mam problemy z cerą i wolałabym uniknąć takich niespodzianek. Na razie miałam ten podkład na twarzy tylko raz, ale rzeczywiście miałam wrażenie, że coś było nie tak. Nie potrafię tego dobrze określić, ale po umyciu cera była jakaś inna. Nie macie problemów z cerą od tego podkładu? Bo może po prostu tylko mi nie służy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 12:00 przez browneyess.

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:59:04

Nigdy nie zamienię go na żaden inny! Są świetne!!

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:59:46

ja też mam i polecam.W cale nie jest ciężki ani nie robi efektu maski trzeba po prostu nauczyć się go nakładać bo szybko schnie.
Wystarczy kropla podkładu wielkości ziarna zielonego groszku na twarzy i już jest piękny efekt.
Ja samawiałam u sprzedawsy na allegro MISTYC

Cytat
justyna_s23
Cytat
87natalia
U mnie w sklepie on kosztuje 39.90 zł,wcześniej zamawiałam na allegro w tej samej cenie.Używam go od bardzo dawna i jak do tej pory nie znalazłam lepszego:)

ale masz fajnie :) zazdroszczę
u mnie są tylko w jednej drogerii na całe miasto i ceny sa raz 79zł raz 89zł
ale przebitka



u mnie też można kupic w sklepie za 42zł bo koleż otworzył sklep z oryginalnymi kosmetykami i ma o połówe taniej niż w drogeriach.
Cytat
justyna_s23
Cytat
87natalia
U mnie w sklepie on kosztuje 39.90 zł,wcześniej zamawiałam na allegro w tej samej cenie.Używam go od bardzo dawna i jak do tej pory nie znalazłam lepszego:)

ale masz fajnie :) zazdroszczę
u mnie są tylko w jednej drogerii na całe miasto i ceny sa raz 79zł raz 89zł
ale przebitka



u mnie też można kupic w sklepie za 42zł bo koleż otworzył sklep z oryginalnymi kosmetykami i ma o połówe taniej niż w drogeriach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 12:01 przez ewelina90186.

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 12:00:36

Ja mam cere trądzikowa i on mi pomaga bo kryje i ładnie przysusza pryszcze

Cytat
ewelina90186
ja też mam i polecam.W cale nie jest ciężki ani nie robi efektu maski trzeba po prostu nauczyć się go nakładać bo szybko schnie.
Wystarczy kropla podkładu wielkości ziarna zielonego groszku na twarzy i już jest piękny efekt.
Ja samawiałam u sprzedawsy na allegro MISTYC
tez tak sądzę i jest baaa wydajny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 12:01 przez justa6.

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 12:02:43

Cytat
browneyess
Cytat
kiciek1985
kryje ladnie, zakrywa syfy ale jest bardzo cięzki i rozprowadza pryszcze po całej twarzy bo jest z alkoholem

Dziewczyny, które używają tego podkładu mogłyby się odnieść o tej wypowiedzi? Ja mam problemy z cerą i wolałabym uniknąć takich niespodzianek. Na razie miałam ten podkład na twarzy tylko raz, ale rzeczywiście miałam wrażenie, że coś było nie tak. Nie potrafię tego dobrze określić, ale po umyciu cera była jakaś inna. Nie macie problemów z cerą od tego podkładu? Bo może po prostu tylko mi nie służy
Ja większych problemów z cerą nie mam,ale wiadomo raz na jakis czas coś mi wyskoczy.Raz w tygodniu robię peeling,przed nakładaniem dokładnie nawilżam twarz kremem i nakładam podkład.Jak dla mnie jest idealny,nakładając odpowiednią ilość nie robi efektu maski,nie jest pomarańczowy.Dla mnie idealny i nie zamienię go na nic innego:))

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 12:05:05

Cytat
browneyess
Cytat
kiciek1985
kryje ladnie, zakrywa syfy ale jest bardzo cięzki i rozprowadza pryszcze po całej twarzy bo jest z alkoholem

Dziewczyny, które używają tego podkładu mogłyby się odnieść do tej wypowiedzi? Ja mam problemy z cerą i wolałabym uniknąć takich niespodzianek. Na razie miałam ten podkład na twarzy tylko raz, ale rzeczywiście miałam wrażenie, że coś było nie tak. Nie potrafię tego dobrze określić, ale po umyciu cera była jakaś inna. Nie macie problemów z cerą od tego podkładu? Bo może po prostu tylko mi nie służy.
alkohol powoduje to, że na sza cera się przesusza a jak się przesusza to się bardziej tłuści tzn wydziela więcej sebum a sebum zatyka pory i tworzy zaskórniki i pryszcze. Także podkład ten polecam do skóry bezproblemowej i dobrze nawilżonej bo niestety ale stan tłustej skóry będzie po nim gorszy nawet jeśli wydaje wam się, że się polepszył. Z czasem wszystko wyjdzie, także proponuję najpierw wyleczyć i dobrze nawilżyć wtedy cera sama będzie matowa a podkład ten nakóładać pędzlem np. duo fibre (skunks, rzadki taki) i będzie to bardzo fajny naturalny efekt a przy nakładanie go tym pędzlem wykorzytsujecie jednorazowo kroplę wielkości ziarna grochu do pokrycia całej twarzy. Na koniec można z bardzo dużej odległości spsikać twarz wodą teramnlą i wtedy będzie się fajnie trzymał.

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 12:09:36

ja proponuje revlon photoready, jest leciutki, z rozswietlajacymi drobinkami, cudny;)

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 12:11:20

Cytat
jagababa123
Cytat
browneyess
Cytat
kiciek1985
kryje ladnie, zakrywa syfy ale jest bardzo cięzki i rozprowadza pryszcze po całej twarzy bo jest z alkoholem

Dziewczyny, które używają tego podkładu mogłyby się odnieść do tej wypowiedzi? Ja mam problemy z cerą i wolałabym uniknąć takich niespodzianek. Na razie miałam ten podkład na twarzy tylko raz, ale rzeczywiście miałam wrażenie, że coś było nie tak. Nie potrafię tego dobrze określić, ale po umyciu cera była jakaś inna. Nie macie problemów z cerą od tego podkładu? Bo może po prostu tylko mi nie służy.
alkohol powoduje to, że na sza cera się przesusza a jak się przesusza to się bardziej tłuści tzn wydziela więcej sebum a sebum zatyka pory i tworzy zaskórniki i pryszcze. Także podkład ten polecam do skóry bezproblemowej i dobrze nawilżonej bo niestety ale stan tłustej skóry będzie po nim gorszy nawet jeśli wydaje wam się, że się polepszył. Z czasem wszystko wyjdzie, także proponuję najpierw wyleczyć i dobrze nawilżyć wtedy cera sama będzie matowa a podkład ten nakóładać pędzlem np. duo fibre (skunks, rzadki taki) i będzie to bardzo fajny naturalny efekt a przy nakładanie go tym pędzlem wykorzytsujecie jednorazowo kroplę wielkości ziarna grochu do pokrycia całej twarzy. Na koniec można z bardzo dużej odległości spsikać twarz wodą teramnlą i wtedy będzie się fajnie trzymał.


Dziękuję. Ta wypowiedź ostatecznie mnie przekonała, że w moim przypadku nie warto.

zweryfikowana
Posty: 362
Ostrzeżenia: 1/5

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 12:11:59

mi tez nie odpowiada;/

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 12:30:02

no do mnie właśnie dotarł przed chwilą. Jeszcze go nie nakładałam na twarz ale niestety widzę po opakowaniu, że nie trafiłam w kolor więc chyba będę musiała mieszać z innym. No i mój jest rzadki, tzn nie jest taki gęsty jak tu niektóre dziewczyny piszą.

Właśnie - nie wie ktoś może, który odcień jest najlepszy do cery śniadej ale nie za ciemnej :)???? Bo ja zamówiłam Fresh Beige ale jest za jasny ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 12:31 przez martischa.

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 12:37:12

Cytat
martischa
no do mnie właśnie dotarł przed chwilą. Jeszcze go nie nakładałam na twarz ale niestety widzę po opakowaniu, że nie trafiłam w kolor więc chyba będę musiała mieszać z innym. No i mój jest rzadki, tzn nie jest taki gęsty jak tu niektóre dziewczyny piszą.

Właśnie - nie wie ktoś może, który odcień jest najlepszy do cery śniadej ale nie za ciemnej :)???? Bo ja zamówiłam Fresh Beige ale jest za jasny ;/
Fresh beige w ogóle z tego co wiem z doświadczenia nie nadaje się do cery typu lato, i nie jest on wcale taki jasny ale po prostu ma inny odcień niż twoja skóra bo jest lekko różowawy, wybież coś wpadający w medium beige lub coś w kolorze raczej żółtym lub neutralnym.

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 12:39:49

bardzo dobrze kryje i nawilża :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Revlon czy Dermacol?