Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:38:49

Ja w tym momencie koncze juz 5 buteleczke, powiem tak... dla mnie rewelacja. Mam cere mieszkana, swietnie kryje ale bez efektu maski, fajnie stapia sie ze skóra. Dwa razy w celu oszczednosci zakupiłam ten podkład na allegro... iiii porażka naprawde, a płaciłam z przesyłka cos koło 40 zł. Polecam kupic w dauglasie cos koło 60 zł kosztuje ale jest orginalny i naprawde godny polecenia.

zweryfikowana
Posty: 140
Ostrzeżenia: 1/5

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:39:17

jest strasznie gesty ale ja uzywam gabeczki do nakladania go na twarz i jest ok :) mialam do skory tłustej ale teraz kupuje do skory suchej bo jest super matujacy! nie widac niedoskonalosci, twarz wyglada bosko :)

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:40:16

Jest idealny na zimę. W lecie nie polecam.

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:45:20

JEST REWELACYJNY UZYWAM OD JAKIEGOSC CZASU I JEST SUPER!!!!



<moderacja - wyłącz CAPS LOCK, to traktowane jest jak krzyk, a krzyczeć nie musisz!!!>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 11:47 przez moderator.

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:45:55

a czy ten podkład uwydatnia suche skórki ?? nawet jeśli wcześniej zrobi się peeling i nałoży bazę pod podkład ???

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:46:43

Cytat
jagababa123
używajcie pędzla do nakładania podkładu to nie będzie za ciężki na twarzy i nie będzie go za dużo bo wystarczy mała kropla żeby w ten sposób pokryć całą twarz bez efektu maski.

Święte słowa!:) Pędzel psikam wodą termalną,nakładam odrobinę podkładu i dokładnie rozprowadzam na twarzy.Efekt jest bardzo naturalny,a krycie można stopniować.Wszystko ładnie wtapia się w skórę.

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:47:06

dla mnie jest ok, ale szybko zasycha wiec trzeba go rozsmarować ekspresowo ...

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:48:00

Cytat
mkasxd
dla mnie ten pokład jest kompletnie beznadziejny

dla mnie tez. wole astor perfect stay- uwielbiam go

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:48:15

używam go już od ponad 3 lat :)
dla mnie jest najlepszym podkładem jaki kiedykolwiek miałam
doskonale kryje
nie czuć go zupełnie na twarzy , i nie robi żadnego efektu maski jak tu co niektóre dziewczyny piszą
długo się utrzymuje i zakrywa wszelkie niedoskonałośći
jak dla mnie bardzo dobrze się rozprowadza po twarzy i jest wydajny bo bardzo małą ilościa pokryjesz całą twarz
jedynym minusem jest brak dozownika i neutralny zapach
ale ogólnie jest fantastyczny
na poczatku kupowałam w drogerii płaciłam 60 potem 70 a jak cena wzrosła do 80zł za buteleczke przerzuciłam sie na all za ta cene mam dwa ok 2 lat kupuje od jednej uzytkowniczki jest sparwdzona ma oryginalne produkty a nie jakies podróby
jak chcesz moge dać ci namiar na priv

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:48:37

też kiedyś miałam ale nic szczególnego :( przerzuciłam się na MAry Kay i jestem bardzo zadowolona

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:49:23

kryje ladnie, zakrywa syfy ale jest bardzo cięzki i rozprowadza pryszcze po całej twarzy bo jest z alkoholem

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:50:01

ten podklad jest świetny ;) zamawiam na allegro bo cena jest o polowe mniejsza niż w sklepie

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:50:44

justyna_s23 mogę prosić o nazwe użytkownika na allegro ??

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:51:33

Chwalę sobie ten podkład, wystarczy niewielka ilość, by zakryć wszelkie niedoskonałości, równomiernie rozprowadzał mi się na twarzy, wygładzał ją przy czym cera wyglądała na świeżą i promienną, a przede wszystkim cieszył mnie fakt, że wydajny, a na twarzy utrzymywał się przez kilka godzin ; ) Polecam go choć nie wszystkim może pasować ; ) Teraz zmieniłam podkład na tańszą wersję - czyli zakupiłam kolejne opakowanie podkładu mineralnego z firmy Ingrid i jeszcze bardziej chwalę sobie ten podkład, jak dla mnie jest o niebo lepszy niż Revlon.

Podkłady REVLON opinie

07 wrz 2011 - 11:52:51

A wg mnie jest rewelacyjny.
Dziewczyny, które narzekają chyba trafiły na podróbki albo po prostu nie wprawiły się w nakładaniu, bo przyznam, że wydaje się rzadki, ale po nałożeniu staje się gęsty jak puder więc trzeba uważać.
A umiejętne nakładanie przychodzi z czasem.
Ja mam cerę tłustą, a ten podkład idealnie mi ją matuje, nie świecę się.
Jedyny minus to jednak zauważyłam, ze trochę zatyka pory

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Revlon czy Dermacol?